• 60 59:25
    2
    Filip KOZÁK

FBC Štíři Č. Budějovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:6
branky: 34. Dominik Konopa, 40. Martin Vinkler, 47. Tomáš Hanák, 51. Filip Trkovský, 51. Patrik Holý - 17. Jiří Suchomel, 19. Milan Ducar, 21. Milan Ducar, 36. Milan Ducar, 37. Lukáš Vrtěl, 50. Jakub Dvořák; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Hanousek 18 - Michal Bartoň 25; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:1
59:59 Jakub Jung za FBC Štíry: V první řadě děkuji soupeřům za férové utkání, divákům za podporu, hráčům za nasazení a pořadatelům za pomoc. Dnešní utkání rozhodla (ne)efektivita v zakončení a zbytečné chyby na naší straně. V tréninku budeme pracovat na tom, aby naše hra byla hrou a ne bojem, pak budeme v dalších zápasech úspěšní.
59:59 Trenér Roman Janda za Sokol Brno: Začátek sezóny, nová pravidla, na která si musíme zvykat, někdo to zvládá líp někdo hůř. Region není celostát. Děkuji soupeři za utkání, které jsme se oba týmy snažili vést férově a na úrovni.
59:59 Střely na branku: 7:9
59:25 Vyloučen hráč #18 Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování
58:34 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:25 Brno se už dlouho drží v útočné polovině a brankář domácích má co dělat, aby střely vychytal
53:40 Vinkler z těžkého úhlu zkusil vystřelit a jen o centimetry bránu minul
50:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #97 Patrik Holý, asistoval #95 Lukáš Fořt (5:6)
50:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #85 Tomáš Biskup (4:6)
50:30 Střely na branku jsou velmi vyrovnané, ale Štírům se jim nedaří proměňovat
49:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Jakub Dvořák, asistoval #71 David Novák (3:6)
46:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #91 Tomáš Hanák, asistoval #97 Patrik Holý (3:5)
45:40 Novák měl před sebou úplně volnou bránu, ale ze 2 metrů ji minul
44:35 Vyloučen hráč #44 Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
42:05 Sokol Brno ostřeluje soupeřovu bránu. Hanousek však Brňanům za svá záda nic nepustí
39:59 Střely na branku 6:10.
39:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #76 Martin Vinkler, asistoval #90 Radim Hrouzek (2:5)
37:22 I přes čtyřbrankový rozdíl je hra stále vyrovnaná
36:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #31 Lukáš Vrtěl, asistoval #18 Filip Kozák (1:5)
35:44 Vyloučen hráč #92 Daniel Špírek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
35:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #68 Tomáš Dvořák (1:4)
33:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Dominik Konopa bez asistence (1:3)
30:40 Hanousek si připsal další zákrok, střela letěla přímo na něj, a tak bez větších problémů ji zlikvidoval
29:16 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #91 Tomáš Hanák.
29:00 Jan Procházka prošel přes 2 brněnské obránce avšak finální střelu minul
26:30 V hale můžeme vidět bojovný florbal, soupeři si nedají nic zadarmo a hraje se neustále na 100%
23:47 Vyloučen hráč #92 Daniel Špírek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:21 Oba týmy si vytvářejí šance, avšak všechny končí za mantinely
20:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #25 Kryštof Indruch (0:3)
19:59 Střely na branku: 15:7
18:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
16:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #5 Jiří Suchomel, asistoval #7 Jakub Dvořák (0:1)
15:31 Gólman Bartoň zlikvidoval skákající míček na velkém brankovišti a zabránil tak vstřelenému gólu
13:00 Nyní hrají Štíři pod tlakem a nedaří se jim získat míček
11:28 Brno se snaží dostat na útočnou polovinu, ale zatím bez úspěchu
06:31 Oba týmy si vytváří slibné situace a je jen otázka času, kdy se skóre otevře
05:00 Vyloučen hráč #7 Jakub Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:21 Brno bez větších problémů brání štírskou přesilovku
01:30 Špírek se s míčkem propracoval až před brněnského gólmana, avšak bránu přestřelil