• 58 57:53
    2
    Filip KUČERA

Technology Florbal MB - FBC Došwich Milevsko 10:3
branky: 1. Jakub Vajsejtl, 2. Marek Korych, 7. Daniel Goll, 13. Marek Korych, 16. Jan Zoufalý, 21. Martin Sobotka, 25. Daniel Martínek, 33. Vladimír Štecha, 35. Jan Zoufalý, 45. Marek Korych - 27. Jan Volf, 28. Adam Černý, 49. Lukáš Trojáček; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Macík 12 - Miloš Kahoun 6, Vlastimil Dvořák 22; po třetinách: 5:0, 4:2, 1:1
60:00 Komentář domácího trenéra pana Šáchy: Povedl se nám vstup do zápasu, který byl pro vývoj utkání klíčový. 2 třetiny jsme předváděli celkem koncentrovaný výkon a na hřišti dominovali. 3. třetinu jsme z mého pohledu nezvládli a soupeři darovali několik zbytečných šancí. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostujícího trenéra pana Hrůzy: Ze začátku jsme ještě seděli v autobuse a začátek byl z naší strany velmi ospalý. Soupeř jasně dominoval. Postupem času z nás spadla nervozita a občas jsme se dostávali do šancí. Gratuluji soupeři k vítězství a pořadatelům za přípravu utkání.
60:00 Střely celkem: domácí 38 hosté 15
60:00 Střely v 3. třetině: domácí 10 hosté 5
59:49 Hejduk parádním obranným zákrokem ukončuje snažení Milevska.
58:49 Přesilovka je daleko povedenější než ta předchozí, ale Macík zatím svou branku hájí úspěšně.
58:01 Druhá přesilovka Milevska.
57:53 Vyloučen hráč #91 Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování
57:07 Elitní lajna Boleslavi připravila parádní šanci pro Vyhnánka, tomu to tam však dneska prostě nepadá.
56:22 Timeout Technology Florbal MB
56:00 Utkání sleduje 42 skandujících diváků. Děkujeme!!!
54:32 Kučerovi dneska zakončení nejdou, netrefil se ani teď.
53:42 Martínkova štiplavá rána končí na hrudi hostujícího beka.
52:41 Skvělý defenzivní zákrok Korycha. Hokejkou přerušil přihrávku hostí.
51:25 Milevsko aktivní, střela ale nyní mířila mimo.
50:35 Macík zakročuje, tyčku si pohlídal s přehledem.
49:43 Třetí třetina se dohrává v pomalejším tempu.
48:36 GÓL FBC Došwich Milevsko! 10:3
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #22 Petr Dolejš (10:3)
48:36 A tu také využívají!
48:34 Po malé domů má Milevsko standartku z velmi dobré pozice.
47:45 Peštál sám před prázdnou brankou zahazuje obrovskou šanci.
45:58 Štochl šel sám na brankáře, Dvořák však jeho úmysl vystihl.
44:55 Rozehrávka z rohu pro domácí po drobném faulu na Hejduka.
44:00 GÓL Technology Florbal MB! 10:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #75 Sebastián Šlechta (10:2)
44:00 Desátou branku a svůj hattrick dokonává Marek Korych!
42:59 Hosté dobře brání prostor a domácí se nyní trápí s přechodem.
41:57 Velmi nepřesná střela i na druhé straně hřiště.
40:52 Vyhnánek navázal na svou střelu z konce třetiny a ani teď se mu zakončení vůbec nepovedlo.
40:00 Střely v 2. třetině: domácí 14 hosté 7
40:00 Hosté dali dva slepené góly, jinak však domácí opět hráli aktivněji a vedou o sedm branek.
39:46 Vyhnánek před prázdnou brankou trestuhodně zahazuje stoprocentní gólovku.
38:51 Štecha presuje a znepříjemňuje rozehrávku hostujícímu celku.
37:51 Poměrně dlouhý tlak hostí ukončuje vynikajícím defenzivním zákrokem Peštál.
36:36 Sobotka poctivým návratem zachránil situaci.
35:49 Celé oslabení odehráli domácí s míčkem.
34:26 GÓL Technology Florbal MB! 9:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #12 Daniel Goll (9:2)
34:26 Zoufalý však ze samostatného úniku chladnokrevně zakončuje.
33:56 Vyloučen hráč #42 Josef Peštál družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
33:56 První přesilovku zápasu mají k dispozici hosté, Peštál zatáhl za záchrannou brzdu.
32:21 GÓL Technology Florbal MB! 8:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #41 Vladimír Štecha, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (8:2)
32:21 Další branka domácích padá po střele z výběhu.
31:43 Macík lachtaním skokem likviduje samostatný únik útočníka Milevska.
30:11 Akci 4 na 2 končí nepřesná Šlechtova přihrávka.
29:29 Domácí chtějí uklidnit hru a kombinují s míčkem na holi.
28:48 Dvořák vyráží Kučerův granát a drží svůj tým.
27:07 GÓL FBC Došwich Milevsko! 7:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #3 Václav Strouhal (7:2)
27:07 A pak, že to nepůjde! Slepenou branku přidává Černý a stahuje náskok.
26:40 GÓL FBC Došwich Milevsko! 7:1
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #8 Jan Volf, asistoval #11 Jakub Štván (7:1)
26:40 Tak se dočkalo i Milevsko! Volf si připisuje první branku svého týmu.
25:45 Boleslavský kapitán Šlechta pálil razantně, ale nepřesně.
24:58 GÓL Technology Florbal MB! 7:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #65 Daniel Martínek, asistoval #62 Vojtěch Hejduk (7:0)
24:58 Martínkův klasický výběh rozvlnil síťku.
24:13 Macík zatím nemá moc práce, ale když už na něj něco jde, tak působí velmi jistě.
23:23 Šlechtovo promáchnutí zabrzdilo rychlý brejk domácího týmu.
22:16 Boleslav začala točit i třetí lajnu. Na hřiště se tak dostal i známý ostrostřelec Josef Peštál.
21:16 Po dlouhém výhozu Macíka se do další šance dral Sobotka, trefil však pouze hostujícího beka.
20:24 GÓL Technology Florbal MB! 6:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #57 Martin Sobotka, asistoval #24 Marek Korych (6:0)
20:24 I Sobotka se zapisuje do listiny střelců.
20:00 Střely po 1. třetině: domácí 14 hosté 3
20:00 Technology jsou daleko aktivnější a zaslouženě vedou po první třetině 5:0.
19:21 Macík po dalším zákroku rozehrává další domácí akci.
18:54 Vyhnánek už se opět hnal dopředu, ale byl zastaven blokem Milevska.
17:35 A domácí opět kombinují.
16:59 Macík musí být také v pozoru. Střelu hostujícího forvarda zneškodnil.
15:58 GÓL Technology Florbal MB! 5:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #65 Daniel Martínek (5:0)
15:58 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Vlastimil Dvořák družstva FBC Došwich Milevsko
15:58 Zoufalý už se teď nemýlil a vystrnadil Kahouna z branky.
15:38 Další jednoručka Kahouna po ráně Zoufalého z výběhu.
14:54 Držení balonku je opravdu jednoznačně ve prospěch domácího celku.
13:41 Martínkův bochánek chytá do jedné ruky golman hostí Kahoun.
12:58 GÓL Technology Florbal MB! 4:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #12 Daniel Goll (4:0)
12:58 Veliký tlak nakonec končí brankou Korycha.
11:59 Hejdukovi míček sjel z hole a hosté jsou na chvíli osvobozeni.
10:33 Obrovský tlak Technology zatím gólově nekončí, míček je však stále na holích hráčů v černých dresech.
09:28 Milevsku se nedaří usadit se na polovině soupeře.
08:35 Skvělý zákrok hostujícího golmana proti pumelici Vyhnánka.
07:06 Vajsejtl je před brankou velmi aktivní, druhý gol ale zatím nepřidal.
06:13 GÓL Technology Florbal MB! 3:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #24 Marek Korych (3:0)
06:13 Goll z dorážky zvyšuje náskok.
05:22 Vyhnánek netrefil v tutovce odkrytou část branky.
04:20 Kučera aktivně napadal, ale pomohl si lehkým faulem.
03:41 Domácí pokračují v tlaku a chtějí vstřelit další branku.
02:25 Hosté zatím Macíka neohrozili.
01:41 GÓL Technology Florbal MB! 2:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (2:0)
01:41 Osvědčená spolupráce přináší druhý gol domácích.
01:13 První střela hostujícího týmu na branku nemíří.
00:53 GÓL Technology Florbal MB! 1:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #92 Jakub Vajsejtl, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:0)
00:53 Vajsejtl otevírá skore dnešního zápasu a připisuje si první gol v juniorské soutěži.
00:00 Vítejte u online reportáže ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Milevskem. Přeji příjemnou zábavu!