3:13
    Jan FAITENHANZL
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice - PSN Tatran Střešovice 3:13
branky: 11. Tomáš Hanák, 39. Tomáš Hanák, 58. Jan Faitenhanzl - 2. Tomáš Navrátil, 3. Vít Janda, 5. Petr Husťák, 24. Matěj Havlas, 30. Zbyšek Piták, 30. Vojtěch Klápa, 36. Matěj Havlas, 38. Sebastian Rod, 49. Matěj Havlas, 50. Vojtěch Pelech, 51. Petr Husťák, 52. Pavel Šimeček, 54. Petr Husťák; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Valdemar Vokálek 14, Martin Hanousek 3 - Lukáš Kříž 20; po třetinách: 1:3, 1:5, 1:5
59:59 Komentář trenéra domácích Lukáše Malého: O lepší výsledek nás připravily hluché pasáže a neproměňování šancí. Na soupeře bychom ani tak ale neměli.
59:59 Komentář trenéra hostí Jakuba Menharta: Po dobrém vstupu do utkání jsme se v průběhu hry přízpůsobili hře soupeře a z části zápasu úplně vypadli. Jsem rád, že hned od začátku druhé třetiny už jsme opět plně kontrolovali hru a dokráčeli k pohodlnému vítězství. Děkuji soupeři.
59:59 Střely na branku: 10:13
57:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:13
Vlastní branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #44 Jan Faitenhanzl (3:13)
54:51 Drobiš zkouší střelu z dálky, avšak neproměnil. Následně Špírek se dostal do samostatného úniku, avšak bránu přestřelil
53:42 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
53:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #37 Matěj Havlas (2:13)
51:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Pavel Šimeček, asistoval #44 Jan Faitenhanzl (2:12)
51:41 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Martin Hanousek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
50:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #10 Zbyšek Piták (2:11)
49:58 I přes osmibrankový rozdíl je zápas stále vyrovnaný, Štíři nic nevzdávají.
49:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #35 Vojtěch Pelech, asistoval #44 Jan Faitenhanzl (2:10)
48:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #6 Petr Husťák (2:9)
44:20 Štíři během oslabení dokázali několikrát vystřelit a v klidu se ubránili soupeřovo přesilovce
42:45 Vyloučen hráč #35 Vojtěch Pelech družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
39:59 Střely na branku: 8:7
38:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #91 Tomáš Hanák, asistoval #35 Jan Morávek (2:8)
38:06 Vyloučen hráč #40 Jan Kšír družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
37:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #12 Sebastian Rod, asistoval #7 Vít Janda (1:8)
36:43 Biskupova střela trefila pravou tyč pražské brány
35:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #10 Zbyšek Piták (1:7)
34:48 Vyloučen hráč #90 Radim Hrouzek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:28 Vinklerova střela z půlky ohrozila tatranskou bránu
32:07 Biskup a Trkovský přečíslili obranu, avšak míček končí v rohu
29:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #44 Jan Faitenhanzl (1:6)
29:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #18 Bohumil Piskáček (1:5)
29:05 I v oslabení se dvojice Drobiš-Hanák dostala do protiútoku
27:53 Vyloučen hráč #76 Martin Vinkler družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
27:27 Hra se přelévá z jedné poloviny na druhou. V hale nevidíme nijak zajímavý florbal
23:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
22:17 Vokálek statečně brání štírskou bránu před Tatranským náporem střel
20:01 Štíři se na konci 1. třetiny začali dostávat do šancí a přidali i pár slibných střel na branku. Druhou třetinu se jim snad podaří zahájit lépe.
19:59 Počet střel na branku: 5:10
17:05 Tatranský golman, Lukáš Kříž, si připisuje další zákroky.
13:40 I Štíři se dostávají do golových šancí
10:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #91 Tomáš Hanák z trestného střílení (1:3)
07:50 Štíři dokázali ubránit Tatranský nápor a po zblokované přihrávce unikli do breaku, neúspěšně
06:31 Vyloučen hráč #92 Daniel Špírek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
05:40 Díky špatné rozehrávce štírů přidal málem Tatran 4. branku
04:45 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
02:36 Štíři si drží míček na své polovině a snaží se zklidnit hru
02:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Vít Janda bez asistence (0:2)
01:20 Oba týmy začínají hrát v plném nasazení
01:19 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #66 Pavel Šimeček (0:1)