60
  • 60 59:04
    2

FBC Liberec - BLACK ANGELS 11:7
branky: 4. Lukáš Lhota, 7. Vladimír Trčka, 16. Vojtěch Wiener, 20. Tomáš Pšenička, 23. Jakub Jaroš, 26. Tomáš Martin Matušů, 31. Vladimír Trčka, 35. Tomáš Ballaty, 43. Vojtěch Wiener, 58. Ondřej Bartoš, 58. Jakub Mádlo - 1. Dominik Janda, 6. Filip Rulíšek, 19. Matouš Burian, 28. Matyáš Pik, 36. Thomas Heřmanský, 48. Tomáš Čáslava, 51. Dominik Janda; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 5 + Lukáš Lhota 5:5; využití: 1:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Král 22 - Jiří Procházka 11, Daniel Pfeifer 15; po třetinách: 4:3, 4:2, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích (Petr Salát):Dnes to byl jednoznačně nejlepší zápas. Klukům můžu jen pogratulovat za předvedenou hru a soupeři za férové utkání, které se prostě muselo líbit. Věřím, že zítra to z opakujeme.
60:00 Komentář trenéra hostí(Jakub Zalubil): Dnes kdybychom hráli na házenkářskou branku, tak bychom stejně neuspěli. Když k tomu přidám dobrého gólmana domácích a lekci z produktivity, tak je z toho takový výsledek. Jinak ale hezký juniorský zápas. Zítra budeme správně střídat, vyléčíme bolístky a bude snad lépe. Díky za zápas.
60:00 Nejlepší hráči: Liberec: Jan Král ; Black Angeles: Štěpán Čejka
60:00 Střely celkem: Liberec: 37 ; Black Angeles: 29
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 13 ; Black Angeles: 12
59:05 Hosté to zkouší v šesti.
59:04 Vyloučen hráč #66 Tomáš Martin Matušů družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
59:03 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:48 Bartoš tyč.
57:59 GÓL FBC Liberec! 11:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #8 Šimon Stránský (11:7)
57:15 GÓL FBC Liberec! 10:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Ondřej Bartoš, asistoval #15 Jakub Mádlo (10:7)
57:15 Krásná kombinace končí desátou brankou Liberce.
56:01 Únik hostujícího hráče vychytal Král na výbornou ´.
55:52 Black Angeles hrubou chybou se připravil o přesilovou hru. Hra je opět čtyři na čtyři.
55:51 Vyloučen hráč #25 Štěpán Merta družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
54:59 Další výtečný zákrok Krále.
54:04 Procházka vychytal střelu Matušů.
52:37 Hosté si teď zahrají tří minutovou přesilovku.
52:37 Na hřišti se odehrává hra čtyři na čtyři.
52:36 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení
52:36 Vyloučen hráč #29 Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 5 minuty za hrubost
51:55 Black Angeles neproměnil přečíslení dva na jednoho.
50:12 GÓL BLACK ANGELS! 9:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #19 Štěpán Čejka (9:7)
50:10 Máme deset minut do konce utkání, hraje se ve vysokém tempu a je to pouze o dvě branky. O drama nebude nouze.
49:09 Hostům začíná další přesilová hra. Uvidíme jestli se i tentokrát podaří vstřelit Liberci branku v oslabení.
48:57 Vyloučen hráč #29 Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
47:58 Po střele Pšeničky nevěděl Procházka kde má míček ´.
47:11 GÓL BLACK ANGELS! 9:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #72 Dominik Janda (9:6)
47:11 I Black Angeles dokázal vstřelit branku v oslabení.
47:02 Vyloučen hráč #25 Štěpán Merta družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
46:50 Král skvělým zákrokem podržel svůj tým.
44:43 Teď horký brambor v podání Krále.
43:23 Jaroš nepřekonal Procházku.
42:11 GÓL FBC Liberec! 9:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #34 Ondřej Bartoš (9:5)
42:11 Krásná střela Wienera na nohu Procházky.
40:01 Úvodní bule třetí třetiny pro Black Angeles.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 10 ; Black Angeles: 8
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:20 Na dnešní večerní utkání si našlo čas 60 diváků.
35:45 GÓL BLACK ANGELS! 8:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #78 Thomas Heřmanský, asistoval #86 Adam Bouček (8:5)
34:48 GÓL FBC Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Tomáš Ballaty bez asistence (8:4)
34:48 Ballaty s novými botami vymetl růžek branky.
34:05 Máme tady akrobatický zákrok v podání Krále.
33:25 Další střela hostů končí v libereckém bloku.
32:38 Veselý zablokoval střelu Lhoty.
32:03 Pšeničkova střela pouze od bloku.
30:55 Timeout BLACK ANGELS
30:55 GÓL FBC Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #29 Lukáš Lhota (7:4)
30:55 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Daniel Pfeifer družstva BLACK ANGELS
30:55 Trčka rychle dokázal proměnit početní výhodu.
30:38 Vyloučen hráč #19 Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
29:30 Odložené vyloučení, přesilovou hru si zahraje Liberec.
29:03 Hra se stává malinko vyhrocená.
27:09 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Matyáš Pik, asistoval #70 Martin Surový (6:4)
27:09 Pik střílí na zadní tyč.
26:50 Zápas pořád ve vysokém tempu.
25:01 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů bez asistence (6:3)
25:01 Liberec se podruhé prosazuje v oslabení. Střela Matušů byla mířena na zadní tyč.
23:25 Vyloučen hráč #17 Vladimír Trčka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
23:25 Hosté mají další přesilovou hru během krátké chvíle.
22:27 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #34 Ondřej Bartoš (5:3)
22:27 Jaroš se dokázal prosadit i v oslabení a posílá Liberec do dvoubrankového vedení.
21:04 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
21:04 Liberec hrubou chybou daruje hostům přesilovou hru.
20:01 Bule pro Liberec.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 14 ; Black Angeles: 9
19:30 Probíhá poslední minuta první třetina.
19:22 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Tomáš Pšenička, asistoval #17 Vladimír Trčka (4:3)
19:22 Rychlá rozehra libereckých končí gólem Pšeničky do prázdné brány.
18:37 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #19 Štěpán Čejka (3:3)
18:37 Rychlá souhra na střed v přesilové hře končí gólem Buriana.
18:27 Jaroš se ve vlastním oslabení dostal ke střele, Procházka ho vychytal.
17:17 Vyloučen hráč #29 Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
16:53 Máme tady odložené vyloučení, přesilovou hru si zahrají hosté.
15:43 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #64 Martin Blecha (3:2)
15:43 Blechův nához na branku dokázal Wiener doklepnout do za záda Procházky, v brance neskončil jenom míček, ale i jeden hráč hostujícího týmu.
13:05 Lhota přihrál na Jaroše a ten svojí střelu z první mířil k tyčce, ale Procházka se stihl přesunout.
11:57 Trčkova střela neměla ty správné parametry, aby skončila v bráně.
10:47 Rychlý výhoz Krále doputoval až na Jaroše, ten bohužel svojí šanci tváří tvář s hostujících golmanem nedokázal proměnit.
08:30 Hosté se na nějakou tu chvilku byl na půlce domácích.
06:47 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (2:2)
06:47 Krásný výjezd Trčky na střed, ten prostřelil Procházku.
06:21 Domácí na míčku a snaží se o přechod na půlku hostů.
05:24 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (1:2)
05:24 Rychlý break ze strany Black Angeles přinesl ovoce v podobě vstřelené branky.
03:51 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Lukáš Lhota, asistoval #33 Filip Šedivý (1:1)
03:00 Hra hned od začátku je ve velmi vysokém tempu.
02:19 Black Angeles přečkal přesilovou hru bez větších problémů.
01:37 Liberec zatím kombinuje.
00:19 Vyloučen hráč #61 Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry
00:19 Liberec si hned na začátku zápasu zahraje přesilovou hru.
00:13 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
00:01 Úvodní buly vyhrál Liberec.