2

4.

série

FbC Plzeň - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:7pn
branky: 22. Ondřej Horažďovský, 36. Martin Beneš, 39. Ondřej Horažďovský, 43. Filip Nový, 60. Vít Malý, 60. Ondřej Horažďovský - 17. Jakub Mikolášek, 40. Matěj Soukup, 42. Filip Blažek, 53. David Pilík, 56. Filip Konrady, 60. Jakub Mikolášek, N Adam Hašek; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 5 + Ondřej Horažďovský 5:3; využití: 1:2; diváků: 100; zásahy brankářů: Martin Bezděk 22 - Daniel Dolák 29; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:4, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #81 Vít Malý , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #18 Adam Hašek a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #81 Vít Malý a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #18 Adam Hašek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #44 Ondřej Horažďovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #22 Vojtěch Bistrý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #11 Jakub Stelzer , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #87 David Pilík , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:59 Střely v prodloužení: 1:2
63:40 Bezděk chytl Bystrého střelu
60:01 Máme zde prodloužení zajímavého zápasu Plzeňského derby
60:00 Komentář trenéra FBC Plzeň: Dnešní zápas jsme nehráli naší hru a bohužel hráči nevěděli, co si mohou dovolit, což je velká škoda hlavně pro florbal jako takový. Můj tým chci pochválit za odmakaný zápas, který byl až do konce vyrovnaný. Bohužel, tímto zápasem jsme si asi zavřeli cestu za naším cílem. Děkuji všem divákům za podporu a soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenéra FBŠ SLAVIA Plzeň: Hodně divoký zápas, který mohl dopadnout jakkoliv. První a třetí třetina super výkon, v druhé třetině jsme hráli druhé housle. V nájezdové loterii skvělý Dan Dolák a neskutečný žolík Adam Hašek. Děkujeme fanouškům za kotel, soupeři za napínavý zápas a mému týmu za TÝM!
59:58 GÓL FbC Plzeň! 6:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #91 Martin Beneš (6:6)
59:58 Náhle máme srovnáno
59:35 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (5:6)
59:28 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (5:5)
59:03 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
59:01 Hosté jsou v plném počtu
58:33 Timeout FbC Plzeň
58:33 Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
58:11 Dolák vyráží Malého střelu
56:51 Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
56:50 Domácí v plném počtu
56:30 Stejskal právě přestřelil branku
55:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #22 Vojtěch Bistrý (4:5)
54:55 Brabec a spol se nevzdává a brání se co jim síly stačí
53:39 Hosté jsou stále v přesilovce
52:01 Hosté náhle srovnávají
52:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #87 David Pilík, asistoval #96 Matěj Soukup (4:4)
51:35 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 5 minuty za hrubost
50:25 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
50:25 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:14 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #30 Michael Brabec (4:3)
41:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #83 Tomáš Vlček (3:3)
41:06 Hosté začali jako první na míčku
40:01 Právě nám začala poslední třetina
39:59 Střely ve 2. třetině: 15:3
39:15 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #60 Petr Pacanda (3:2)
38:31 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #23 Jan Šůs (3:1)
37:52 Hosté zatím vystřelili jen jednou na bránu domácích
35:53 Domácí jdou do vedení
35:18 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #81 Vít Malý (2:1)
33:53 Vyloučen hráč #96 Matěj Soukup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
23:22 Domácí v plné sestavě
21:31 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
21:10 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #21 Filip Nový (1:1)
21:03 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #15 Filip Blažek.
19:59 Střely v 1. třetině: 10:7
19:45 Dolák vyráží střelu domácích
18:05 Hosté stále vysoce napadají
16:27 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (0:1)
04:20 První střelu si připsali i hosté
03:03 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
02:30 První střelu si připsali domácí
01:30 Míček mají hosté