• 60 59:28
    15:8
    (Čáslava)

BLACK ANGELS - Florbal Chomutov 15:8
branky: 3. Filip Rulíšek, 4. Matyáš Pik, 4. Lukáš Staněk, 10. Lukáš Staněk, 11. Filip Rulíšek, 12. Ivo Žaloudek, 16. Jakub Vávra, 19. Štěpán Merta, 23. Martin Obuškevič, 29. Martin Obuškevič, 36. Jakub Vávra, 55. Dominik Janda, 58. Filip Rulíšek, 59. Filip Rulíšek, 60. Lukáš Staněk - 5. Ondřej Halej, 13. Patrik Karger, 28. Ondřej Soukup, 32. Daniel Kučera, 46. Ondřej Soukup, 48. Petr Švehla, 50. Petr Švehla, 59. Tomáš Zelinka; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jiří Procházka 33 - Jan Štěpánek 13, Ondřej Slanař 28; po třetinách: 8:2, 3:2, 4:4
60:00 Komentář trenéra hostí pana Bociána: Proti nejlepšímu týmu naší skupiny jsme v první třetině podali nejhorší výkon v sezóně, čemuž odpovídalo také skóre. Ve zbylých dvou třetinách jsme bojovali a hráli to, na co jsme měli. Na výkon zejména v poslední třetině musíme navázat v dalších zápasech.
60:00 Komentář trenéra pana Zalubila: Po první třetině jsme se uspokojili a pak zápas dohráli v tréninkovém tempu mladších žáků. Omlouvám se všem, co se na to museli od druhé třetiny dívat.
59:28 GÓL BLACK ANGELS! 15:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #34 Tomáš Čáslava (15:8)
58:45 GÓL BLACK ANGELS! 14:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (14:8)
58:21 GÓL Florbal Chomutov! 13:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #46 Tomáš Zelinka, asistoval #52 Ondřej Soukup (13:8)
58:21 I když padlo skoro 20 gólů, zápas moc nadšení nenabídl.
57:33 GÓL BLACK ANGELS! 13:7
57:33 Čejka čistě vyhrál souboj a předložil gólovou nahrávku na Rulíška, který se nakonec nemýlil.
54:40 GÓL BLACK ANGELS! 12:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #34 Tomáš Čáslava (12:7)
54:40 Janda může dát domácím klid.
53:39 Další šance Chomutova chytá Procházka.
49:48 GÓL Florbal Chomutov! 11:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #10 Daniel Kellermann (11:7)
49:48 Blaci spí a nechávají Chomutov dostat se do zápasu.
49:30 Merta zkoušel kličku před vlastní bránou a málem byl potrestán.
47:39 GÓL Florbal Chomutov! 11:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #52 Ondřej Soukup (11:6)
47:39 Blaci vypouštějí ve třetí třetině zápas a přichází trest. Domácí hráli jenom v první třetině.
45:54 GÓL Florbal Chomutov! 11:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Ondřej Soukup, asistoval #10 Daniel Kellermann (11:5)
45:54 Soukup to zkusil sám a byl úspěšný se svojí kličkou.
45:40 Blaci to zkouší přes tečované střely.
43:12 Procházka vyhrál v souboji 1 na 1 a připisuje si nejtěžší zákrok toho poledne.
42:30 Chotumov spálil velkou šanci, když z blízkosti přestřeluje branku.
41:27 Chomutovský si přikopl míček a zmařil nadějnou akci.
40:12 První šance pro Chomutov ve třetí třetině.
40:00 Střely ve druhé třetině: BA - 20, Chotumov - 8.
39:02 Chomutov vstřelil branku, ale díky faul na obránce nebyl uznán.
38:03 Blaci nabídli na konci přesilovky dát gól. Díky bohu, že se dokázala obrana vrátit a zamezit akci v jejím počátku.
36:06 Vyloučen hráč #6 Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
35:31 GÓL BLACK ANGELS! 11:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #88 Oldřich Jireček (11:4)
34:40 Hosté se snažili využít další chybu v domácí obraně, ale selhali v kvalitě zakončení.
34:08 Timeout BLACK ANGELS
32:48 Dobrá kombinace domácích končí chybou Jandy.
31:53 GÓL Florbal Chomutov! 10:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #6 Ondřej Halej (10:4)
31:53 Další protiútok hostů končí gólem.
28:48 GÓL BLACK ANGELS! 10:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #86 Adam Bouček (10:3)
28:48 Hostující obránce dokázal tečovat Obuškevičovu střelu do protipohybu brankáře.
28:36 Hosté vyslali další zajímavou ránu, ale bohužel letí těsně vedle.
27:00 GÓL Florbal Chomutov! 9:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Ondřej Soukup, asistoval #15 Daniel Kučera (9:3)
27:00 Chomutov dokázal potrestat chybu domácích.
26:47 Blaci vystřelili z dobré pozici jenom do gólmana.
24:34 Blaci si vytvořili dvě gólové šance v oslabení.
22:34 Vyloučen hráč #61 Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
22:34 Maty Pik si právě zkazil svůj účet a půjde si sednout za zbytečný faul.
22:17 GÓL BLACK ANGELS! 9:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #19 Štěpán Čejka (9:2)
20:00 Střely v první třetině: BA - 26, Chomutov - 12.
18:22 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #25 Štěpán Merta, asistoval #88 Oldřich Jireček (8:2)
18:22 V Čakoaréně jsme viděli i hokejový gól, když obránce nahazoval na bránu.
17:15 Domácí měli štěstí a to když za Procházkou zazvonila tyč.
16:34 Chomutov vyslal docela dobrou střelu, ale škoda pro hosty, že šla po zemi a tak Procházka nemá větší problém tuto střelu chytit.
15:16 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #79 Lukáš Staněk (7:2)
12:45 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Patrik Karger, asistoval #93 Ondřej Jančík (6:2)
12:45 Chotumov dokázal procedit pod Procházkou míček a tak jsme mohli vidět i jesličky.
11:54 GÓL BLACK ANGELS! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Ivo Žaloudek, asistoval #46 Jakub Vávra (6:1)
11:54 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Ondřej Slanař družstva Florbal Chomutov
11:54 Žaloudek gólem vyhnal Štepánka, ale dá se říct, že s tím moc nemohl udělat.
10:11 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
10:11 Další dobrá kombinace domácích končí gólem.
09:13 Timeout Florbal Chomutov
09:13 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #46 Jakub Vávra (4:1)
09:13 Staněk se vytáčí na střed a prostřeluje gólmana hostů.
07:20 Obuškevič nevyzrál na hostujícího gólmana. Promarněná šance pro domácí.
04:36 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Ondřej Halej, asistoval #15 Daniel Kučera (3:1)
04:36 V rychlém časovém úseku padlo čtyři góly.
03:59 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
03:25 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Matyáš Pik, asistoval #34 Tomáš Čáslava (2:0)
02:58 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:0)
02:23 Žaloudek dobře vystřelil gólman proti střele reflexivně vytasil nohu.
01:29 Maty Pik špatně nahrával na své spoluhráče.