59
  • 59 58:19
    Slavia

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 3:5
branky: 1. Filip Konrady, 25. Jakub Mikolášek, 49. Jiří Löffelmann - 12. Filip Nový, 19. Filip Nový, 23. Martin Beneš, 32. Martin Beneš, 41. Filip Nový; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:2 + Vít Malý 5; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Daniel Dolák 20 - Martin Bezděk 27; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra hostů (Václava Michálka): S dnešním výkonem mého družstva nejsem moc spokojen. Od začátku jsme si řekli, že všichni budeme makat na 100%, ale místy mi přišli hráči na hrušce. Máme zase na čem pracovat. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích(Jana Husáka): Dnes chválím týmový výkon s nadprůměrným výkonem některých jednotlivců. Jsem spokojen s nasazením, osobními souboji a vypracováním množství šancí. Nespokojen jsem pouze s proměňováním příležitostí a na to se bohužel hraje. Děkuji všem přítomným a zejména pořadatelské službě za jejich práci po celý den.
60:00 Střely ve třetí třetině: FBŠ Slavia Plzeň 9, FbC Plzeň 8
58:40 Domácí to zkouší v šesti
58:20 Vyrovnaný zápas, který se divákům musí líbit, se blíží ke konci.
58:19 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
56:33 Domácí v plném počtu.
56:10 Opět vidíme stojatou přesilovku.
54:33 Vyloučen hráč #86 Šimon Jonáš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
54:32 Čas se krátí a FBC si zahraje přesilovku.
50:15 Chuť slávistů přidat další gól je veliká, ovšem nesmí zapomínat na bránění. Benešovi v úniku vykopl míč brankář domácích.
48:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #68 Jiří Löffelmann, asistoval #37 Adam Stejskal (3:5)
48:22 Stejskal vyslal Löffelmanna do útoku, ten si prohodil Malého a následně prostřelil u tyče i Bezděka.
46:38 Brabec na Horažďovského, ten naštěstí pro domácí střílí nad.
45:11 Tempo zápasu mírně opadlo. Trenér hostů řve pres, jeho hráči si z toho nic nedělají.
44:29 Bezděk má na rukavicích lepidlo, jinak to nevidím.
42:25 Nový trefil spojnici Dolákovi branky.
40:46 Bezděk nedovolil Myškovi rychlou odpověď. To už budou mít slávisté těžký. I se Stejskalovo střelou si golman FBC snadno poradil.
40:13 GÓL FbC Plzeň! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (2:5)
40:12 Rychlý gól hostů.
40:00 Střely ve druhé třetině: FBŠ Slavia Plzeň 14, FbC Plzeň 10
39:59 Závar před brankou hostů. Konrady ve velké šanci, Bezděk vyráží ramenem.
36:40 Bezděk podržel svůj tým. Zároveň při výběhu Malého z trestné mu připravil šanci na podnose, když se ocitl sám před Dolákem, míček ale skončil v rohu.
35:06 Blažek na Konradyho, druhý jmenovaný střílí vedle tyče Bezděkovi branky.
34:40 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:39 Během pěti vteřin poslali hráči FBC dva slávisty na mantinel, druhý zákrok už rozhodčí netolerují.
33:15 Vojta Bistrý vyslal přízemní střelu z poloviny hřiště, Bezděk vyrazil před sebe, na dorážku však už slávisti nedosáhli.
32:19 Na vítěze mistrovství světa v halekání je tu několik adeptů
31:13 GÓL FbC Plzeň! 2:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #81 Vít Malý (2:4)
31:12 I taková taktika ale na gól stačí
30:45 Dalo by se říci stojatou přesilovku.
29:48 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
29:47 Uvidíme přesilovou hru FBC.
28:09 Nutno podotknout,že se hraje nahoru dolu, i přesto,že polovina slavistických hráčů má nějaký zápas dnes v nohou, na hřišti to není znát.
27:15 Kuhajda v dobré pozici těsně vedle.
26:59 V hale se haleká jak na koncertě. Křik není slyšet z tribuny, ale ze střídaček.
25:56 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #15 Filip Blažek.
25:55 Šimon Jonáš byl v úniku zastaven nedovoleně, uvidíme trestné střílení
24:43 Situace 3 na 2 skončila střelou nad Dolákovo bránu
24:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #83 Tomáš Vlček (2:3)
24:00 Vlček nahrál Konradymu do běhu, který krásnou střelou mezi ruku a nohu nedal Bezděkovi šanci.
22:03 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (1:3)
22:02 Horažďovský připravil Benešovi jednoduchý gól.
21:29 Na balonu jsou hosté
20:00 Střely po první třetině: FBŠ Slavia Plzeň 7, FbC Plzeň 6
19:59 První třetina nám už víc nenabídne.
18:53 GÓL FbC Plzeň! 1:2
18:52 Dolák špičkou boty pouze přizvedl míček do své branky.
18:33 Sichinger z protiútoku pouze do tyče.
17:53 Brabec vyslal pěkný pozdrav Dolákovi, ten si s ním poradil.
17:17 Mikoláškovi střela nesedla. Na řadu přichází vytírání brankoviště.
16:31 Sloup dobře zachytil Šebkovo střelu
15:05 Hosté statečně blokují střely z hokejek domácích
13:42 Vyloučen hráč #37 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
12:56 Šůs vyslal střelu pouze nad Dolákovo branku
12:21 Kuhajda provětral Bezděkovi rukavici
11:16 GÓL FbC Plzeň! 1:1
11:15 Střelou od mantinelu máme srovnáno
09:33 Blažek si pohrál s obranou hostů. Ty ho dokázali jen zfaulovat.
07:32 Dolák se vyšvihl výborným zákrokem
06:52 Hosté v plném počtu.
06:01 Stejskal vyslal dělovku, Bezděk vyráží.
04:53 Hosté zatím oslabení zvládají v poklidu.
02:40 Pohotový Bezděk vyrazil nohou další střelu
01:51 Malý poslal protihráče hrubě za mantinel, tak si nějaký čas odpočine.
01:19 První střelu si připsali i hosté.
00:13 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #15 Filip Blažek (1:0)
00:12 Začátek snů
00:01 Úvodní bule pro domácí