2

1

3.

FbC Plzeň - FBC Liberec 6:5pn
branky: 16. Martin Beneš, 25. Matěj Šebek, 51. Ondřej Horažďovský, 52. Jakub Stelzer, 54. Vít Malý, N Vít Malý - 4. Ondřej Bartoš, 17. Tomáš Martin Matušů, 25. Martin Čermák, 40. Vladimír Trčka, 50. Martin Čermák; rozhodčí: Václav John - Nikola Staňková; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Matouš Eret 21 - Ondřej Volejník 18; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #81 Vít Malý a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #8 Šimon Stránský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #37 Matěj Šebek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #17 Vladimír Trčka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #44 Ondřej Horažďovský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #23 Martin Čermák , ale gól nevstřelil.
65:00 Komentář trenéra domácích pana Michálka: Do dnešního zápasu jsme se nemohli vůbec dostat. Všude jsme hráli druhé housle, až ve třetí třetině jsme se probudili a začali předvádět naší hru. Je velká škoda, že jsme nevyhráli v základní hrací době. Podle mého názoru se zápas musel líbit všem divákům v hale. Děkuji svým hráčům za nasazení a ukázku týmového ducha. Týmu Liberce přeji šťastnou cenu domů a děkuji za fér zápas
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenára hostí pena Ježka: Dnešní zápas byl z naší strany velmi nepovedený. Spousta individuálních chyb a zbytečných ztrát míčku, které soupeř trestal. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře.
64:59 O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.
64:05 Ve velké šanci se nyní ocitl Stránský gól ovšem nedává.
62:30 Prodloužení je ve své polovině a šanci jsme zatím neviděli.
59:07 Timeout FbC Plzeň
59:07 Vyloučen hráč #34 Ondřej Bartoš družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
59:07 Liberec bude dohrávat ve čtyřech.
58:54 Eret drží šance domácích na tři body.
58:26 Trčka střelou z půlky netrefuje branku.
57:01 Pšenička šel 1 na 1 vystřelil a netrefil branku.
55:45 Beneš ve velké šanci netrefuje Volejníkovu branku
53:53 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #11 Jakub Stelzer (5:5)
53:53 A je vyrovnáno!!
53:38 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #23 Martin Čermák.
53:38 Eret vystál Čermáka a ten následně přestřeuje.
51:18 Timeout FBC Liberec
51:18 GÓL FbC Plzeň! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 Jakub Stelzer bez asistence (4:5)
51:18 Dva rychlé góly vrací domácí do hry. Nejprve se z otočky prosadil Horažďovský a následně propálil hostujícího gólmana Stelzer.
50:43 GÓL FbC Plzeň! 3:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský bez asistence (3:5)
49:14 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Martin Čermák, asistoval #8 Šimon Stránský (2:5)
49:14 Čermákova střela na bližší tyč prolétla Eretovi těsně olem hlavy a končí v brance.
48:02 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
45:59 Střela Horažďovské ho jen těsně míjí pravou tyč hostujíí branky.
44:35 Skvělý zákrok nyní Eret vytáhl ze své kouzelné kapsičky
43:40 Plzenští sice drží balónek ale šance si nevytváří.
41:32 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #81 Vít Malý.
41:32 Horažďovský byl v úniku zastaven nedovoleně.
40:40 Slibný brejk domácích překazil skvělým zákrokem Krejčí.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - 6:9
39:58 Stránský s Trčkou si nyní pohráli s obranou Plzně a druhý jmenovaný zakončoval do prázdné branky.
39:20 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #8 Šimon Stránský (2:4)
38:09 Nový opět promarnil velkou šanci, kdy ho přes celou šířku hřiště našel Horažďovský. Střela šla mimo.
35:51 Nový dostal přesnou přihrávku před bránu, s jeho střelou si ale poradil golman Liberce.
34:44 Šůs teď mocně napřáhl z půlky hřiště, úspěchu se ale tato bomba nedočkala.
34:09 Beneš teď nevěřícně koukal na rozhodčího, odpískání faule se ale nedožkal, c čehož plynula nebezpečná akce na druhé straně, střela Mádla šla ale nad.
31:57 Hra se trochu překlopila na hole plzeňských, kteří ovládají balon před svou bránou, ale jen ztěží hledají mezery v liberecké obraně.
29:09 Stále se hraje více v obranném pásmu Plzně, hosté si vytvářejí jednu šanci za druhou, ale ne a ne jim to tam spadnout.
26:30 Plzeňští zvldáli oslabení a můžou začít s doháněním skóre.
25:19 Zběsilá pasáž hry, nejdříve se v brankovišti ocitl Malý, následné trestné střílení proměnil Čermák, na což dokázali plzeňští rychle odpovědět.
24:24 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #37 Matěj Šebek, asistoval #81 Vít Malý (2:3)
24:09 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Martin Čermák z trestného střílení (1:3)
23:21 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrál Liberec, prostřední perioda začala.
20:00 Střely v první třetině - 3:7
19:05 První třetina se chýlí ke konci, na míčku zatím více Liberec, domácí hrozí více z brejků.
16:55 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #77 Ondřej Šorm (1:2)
16:55 Matušů se ocitl na středu úplně sám a posílá Liberec opět do vedení.
15:32 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #21 Filip Nový (1:1)
15:32 Nový poslal Beneše do úniku a ten srovnává skóre utkání.
15:21 Plzenští jsou na balónku a drží hráče Liberce na obranné polovině.
12:33 Eret nyní nohou vychytal pohotovou střelu Pšeničky.
11:43 Jiří Lauber právě naskočil do hřiště, Domácí FbC tak své první oslabení přečkala.
10:54 Horažďovský nyní osvobozuje domácí a díky němu mohou domácí vystřídat.
09:43 Vyloučen hráč #26 Jiří Lauber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
09:35 Zvednutá ruka rozhodčích signalizuje že Domácí půjdou do 4.
08:00 Hostující Ševčík vystřeli na branku Ereta ten však pohotovím zakrokem zkazil jeho gólovou radost.
06:47 Domácí ztrácí balónek a hosté se řítí do šance.
05:53 Domácí se snaží rychlou kombinací najít mezírku v obraně Liberce.
03:20 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Ondřej Bartoš bez asistence (0:1)
03:20 Domácí ztrácí balónek a hosté z následujícího protiútoku otvírají skóre dnešního utkání.
03:00 Domácí kombinují na půlce.
01:48 První úspěšný zakrok si na své konto připisuje domácí gólman
00:01 úvodní buly pro domácí
00:00 Vítejte u online přenosu druhého kola nejvyšší juniorské soutěže, KB Ligy. Dnes do Plzně zavítal tým FBC Liberec. Zápas začíná 18:30.