• 55 54:44
    3:14
    (Bernas)

Florbal Chomutov - BLACK ANGELS 3:14
branky: 24. Ondřej Halej, 49. Vojtěch Bernas, 55. Jakub Holovej - 3. Štěpán Čejka, 7. Štěpán Čejka, 7. Jakub Vávra, 20. Filip Rulíšek, 28. Matouš Burian, 29. Matouš Burian, 33. Štěpán Čejka, 36. Štěpán Čejka, 39. Filip Rulíšek, 40. Lukáš Staněk, 45. Martin Obuškevič, 52. Jakub Vávra, 53. Jiří Hausmann, 54. Oldřich Jireček; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 7:1; využití: 0:5; diváků: 48; zásahy brankářů: Ondřej Slanař 40 - Daniel Pfeifer 11; po třetinách: 0:4, 1:6, 2:4
79:59 Vyjádření domácího trenéra Martina Bociána: Utkání mělo svojí kvalitu, z naší strany tam některých úsecích kvalita byla, nasazení a bojovnost nechyběla po celou dobu. Děkuji soupeři, divákům, rozhodčím a pořadatelům.
79:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 9:22.
79:59 Komentář trenéra hostí pana Zalubila: Oproti včerejšku nebyla v naší hře křeč a byl v tom i náboj. Rozhodla naše produktivita a koncentrace, kterou jsme dokázali udržet po celý zápas. Děkujeme za utkání a doufám, že muži dnes navážou.
54:44 GÓL Florbal Chomutov! 3:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #33 Vojtěch Bernas (3:14)
54:00 Druhá třetina pokračuje ve stejném duchu. Domácí jsou vylučováni, hosté dávají góly.
53:32 GÓL BLACK ANGELS! 2:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #88 Oldřich Jireček, asistoval #73 Filip Rulíšek (2:14)
52:31 Vyloučen hráč #44 Filip Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
52:17 GÓL BLACK ANGELS! 2:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #2 Jiří Hausmann, asistoval #19 Štěpán Čejka (2:13)
51:46 GÓL BLACK ANGELS! 2:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #79 Lukáš Staněk (2:12)
50:31 Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:44 GÓL Florbal Chomutov! 2:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #6 Ondřej Halej (2:11)
48:44 Dva hostující hráči se věnovali diskuzím s rozhodčím, domácí brejku.
44:30 Vyloučen hráč #99 Ondřej Jančík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
44:23 GÓL BLACK ANGELS! 1:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #73 Filip Rulíšek (1:11)
43:24 Domácí trefují po hezké kombinaci břevno.
42:00 Hosté odehráli přesilovku bez brankáře, šancí měli dost, branku nedali.
39:59 Poměr střel ve druhé třetině byl 3:16.
39:58 Vyloučen hráč #23 Tomáš Uhlík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
39:24 GÓL BLACK ANGELS! 1:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #4 Marek Hausmann (1:10)
39:24 Staněk byl tak sám, že se mohl bát, ale nelekl se.
38:21 GÓL BLACK ANGELS! 1:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:9)
38:21 Další koupačka domácího brankáře, skočil hezky, ale míček se přes něj překulil.
35:09 GÓL BLACK ANGELS! 1:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #73 Filip Rulíšek (1:8)
35:09 Hosté zkombinovali hezkou akci s důrazem.
32:39 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #17 Matouš Burian (1:7)
32:39 Hosté měli přesilovce dvě čisté šance zlikvidované brankářem, jednu tyč a nakonec krásný gól.
30:56 Vyloučen hráč #44 Filip Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:47 Domácí šance končí daleko nad.
28:59 Domácí předvedli krásnou kombinace a pak netrefili míček před poloprázdnou brankou.
28:05 GÓL BLACK ANGELS! 1:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian bez asistence (1:6)
28:05 Domácí chybují a Burian trestá.
27:26 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:5)
27:26 Ani v druhé brance se pavouci neohřejí, krásná šibenice.
25:40 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
23:32 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Ondřej Halej, asistoval #33 Vojtěch Bernas (1:4)
23:32 Domácí rozehráli volný úder a Halej vymetl šibenici.
22:37 Hraje se na jednu branku, domácí
19:59 Poměr střel byl 2:16.
19:07 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (0:4)
19:07 Hosté kombinovali až do kuchyně a ještě vypečeně.
17:36 Hosté si připsali v oslabení dvě čisté šance, domácí jednu propagační střelu.
15:22 Vyloučen hráč #88 Oldřich Jireček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
15:02 Krásný blafák hostí končí na tyči.
10:25 Na první střelu domácích si dobře pozičně počkal brankář.
07:16 Ojedinělý výpad domácích končí po střele na sousední tělocvičně.
06:35 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Jakub Vávra bez asistence (0:3)
06:35 Hostující tlak přináší zasloužené ovoce a to dvakrát za sebou.
06:11 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #86 Adam Bouček (0:2)
06:02 Domácí brankář likviduje jasnou šanci.
04:11 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
04:11 Tlak hostí vyústil v oslabení domácích.
02:12 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
02:12 První střela hostí mezi tyče končí gólem.