• 65 64:47
    6:7
    ()

Florbal Primátor Náchod - FbC EMER SHOP Hradec Králové  6:7p
branky: 20. Henrich Klimeš, 25. Jan Vršek, 29. Martin Brejtr, 33. Tomáš Poupa, 35. Tomáš Poupa, 55. Jan Vršek - 8. Michal Šrajbr, 19. Adam Hušek, 39. Martin Krejčí, 45. Adam Hušek, 55. Michal Martinek, 56. Michael Souček, 65. Michal Šrajbr; rozhodčí: Karel Balla - Daniel Jireček; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 28 - Jan Charouz 25; po třetinách: 1:2, 4:1, 1:3, 0:1
64:48 Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy (2/2): 'V závěru, kdy jsme měli přesilovou hru, kterou jsme si přenesli do prodloužení, se řada hráčů bála vzít odpovědnost na sebe a rozhodnout. To nás stálo bod navíc. Děkujeme skvělým divákům za podporu a soupeři gratulujeme k výhře.'
64:48 Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy (1/2): 'Dobře rozehraný zápas, ve kterém jsme měli od druhé části herně i psychicky navrch, jsme ztratili v závěrečné třetině, kdy jsme nebyli schopni diktovat tempo utkání a hrát souvisleji na balónku.'
64:48 Komentář trenéra hostí David Hegera: Utkání proběhlo v dobrém tempu oproti prvnímu.Koncentrovaný výkon pouze několik minut ve druhé třetině nás připravilo o 3 body.Ale respekt k borcům.otočit zápas který prohráváte o 3 branky. Děkuji hráčům za utkání a bojovný výkon.Zítra Pardubice !!!!!!!!!!!!
64:47 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 6:7
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #92 Michal Šrajbr bez asistence (6:7)
64:00 Poslední minuta prodloužení.
63:48 Brejtr zachraňuje.
62:20 Hanuš chytá.
61:13 Náchod neproměňuje.
60:48 Hradec na míčku.
60:00 Střely ve 3.třetině: Náchod 11 - Hradec 10
58:31 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
56:00 Nyní můžeme vidět vážně atraktivní florbal.
55:04 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 6:6
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #77 David Krása (6:6)
54:48 Timeout FbC EMER SHOP Hradec Králové
54:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek, asistoval #7 Michael Havran (6:5)
54:14 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 5:5
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek bez asistence (5:5)
53:49 Klimeš nestrefuje prudkou náhru.
53:15 Souček tečuje ze vzduchu, ale míček letí mimo kasu.
51:11 Brejtrovo zaváhání nepotrestali hráči Hradce.
50:00 Vyloučen hráč #15 Tomáš Maršál družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
49:08 Jan Vršek utekl obraně, ale nepřekonal brankáře.
48:10 Brejtr utíká kolem mantinelu, ale byl zbaven míčku.
46:38 David Kocián ukazuje svojí rychlost. Při běhu si nadhodil míček a strefuje ho ze vzduchu, ale golman chytá.
44:42 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 5:4
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #3 Adam Hušek, asistoval #93 David Stružinský (5:4)
43:55 Vyloučen hráč #45 David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
42:20 Náchod kombinuje na polovině Hradce.
41:00 Dnešní utkání sleduje 103 diváků! děkujeme !
40:00 Střely ve 2.třetině: Náchod 10 - Hradec 11
38:53 Hostující celek dostává opět chuť do zápasu.
38:31 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 5:3
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #7 Petr Bartoš (5:3)
37:41 Hradec nedává branku ze situace 3-1.
36:30 Hradec se naskytl před kasou domácích, ale opět se zbavuje balónu.
35:20 Hradec si nic nevytváří.
34:32 Svoboda perfektně vyváží hru z obrany. Nachází Klimeše, ale Henrich míří moc vysoko.
34:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #45 David Kocián (5:2)
34:03 Brejtr zkouší backhand.
33:13 Náchod se každou minutou zlepšuje.
32:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
30:00 Lukáš Jirásek dobře blokuje důležitou střelu Hradce.
28:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #15 Martin Brejtr, asistoval #16 David Cejnar (3:2)
27:58 Vyloučen hráč #2 Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
27:41 Vyloučen hráč #92 Michal Šrajbr družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
27:07 David Kocián ze střídačky vyhlíží svojí budoucí paní.
24:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #8 Jan Vršek bez asistence (2:2)
24:50 Honza Vršek utekl a posílá kuličku do branky.
23:23 Špicner tvrdě maká pro svůj tým.
21:10 Hradec se drží na balónu.
20:00 Střely v první třetině. Domácí: 10 Hosté: 14
19:47 Náchod snižuje na 1:2
19:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #5 Henrich Klimeš, asistoval #16 David Cejnar (1:2)
19:00 Hradec Králové se ujímá vedení 2:0
18:59 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 0:2
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #3 Adam Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (0:2)
17:31 Martin Brejtr přezdívkou AFRO strefuje konstrukci brány.
16:56 Martínek strefuje Hanuše do masky.
15:16 David Cejnar vyslal nahrávku na Henricha Klimeše před prázdnou bránu, který nedává gol.
13:31 Filip Pajkrt nestrefuje branku.
10:28 Vyloučen hráč #7 Petr Bartoš družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
08:10 Kocián vyslal pumelici, která neletí do branky hostů.
07:57 Tomáš Poupa prchá jak správný rytíř, ale byl zastaven faulem.
07:15 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #62 Johan Liebich (0:1)
06:25 Vyloučen hráč #16 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
06:25 David Cejnar vyloučen za bránění ve hře. Hradec hraje na polovině Náchoda.
06:16 Hanuš chytá.
04:56 Pěkná akce Kříž+Svoboda, která ale nekončí v brance Hradce.
03:53 Hradec nedává tutovku. .
02:50 Domácí hráč David Kocián svádí tvrdý souboj u mantinelu.
02:20 Stružinský nestrefuje bránu.
01:56 Hradec úřaduje na polovině Náchoda.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00 Hezký večer z Náchoda. V dnešním krajském derby se utkají týmy Florbal Primátor Náchod a FbC EMER SHOP Hradec Králové. Bude to boj o předposlední místo tabulky, jelikož oba dva týmy mají pouhé 3 body.