• 57 56:13
    2:7
    ()

FbC EMER SHOP Hradec Králové - Kanonýři Kladno 2:7
branky: 18. Michael Souček, 27. Michael Souček - 5. Pavel Voráček, 7. David Burda, 25. Vojtěch Pfaur, 34. Filip Molhanec, 47. Vojtěch Řádek, 51. Matyáš Bachmaier, 57. Vojtěch Pfaur; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Jan Charouz 20 - Marek Pospíšil 34; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:3
59:59 Hodnocení trenéra domácích: Davida Hegera: Špatný vstup do utkání a nekoncetrovaný výkon nás stál v tomto utkání 3 body.Máme se včem zlepšovat.děkujeme divákům a soupeři za utkání..
59:59 Hodnocení trenéra hostů Buka: Dnes jsme na míčku nijak nezářili, ale o to kvalitněji a obětavěji jsme hráli v obraně. Tým se mohl opřít o výkon brankáře a to nám dodalo jistotu. Zítra nás bude čekat těžší utkání, protože bude náročné zopakovat stejně disciplinovanou hru.
56:13 GÓL Kanonýři Kladno! 2:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur bez asistence (2:7)
56:13 Fatální chybu v rozehrávce řeší Pfaur v úniku kličkou do bekendu.
55:39 Střídačka Hradce působí odevzdaným dojmem, stejný obraz vidíme i na hřišti.
52:31 Hradci chybí překvapivá řešení útočných situací. Kladno těží z rychlých protiútoků.
51:18 Dobrý zákrok Pospíšila proti Huškovi.
50:50 GÓL Kanonýři Kladno! 2:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier z trestného střílení (2:6)
50:50 Bachmaier si pohrál s Charouzem a zvyšuje skóre zápasu na rozdíl 4 branek.
49:05 Vyloučen hráč #17 Tomáš Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:18 Hráči Hradce drží Kladno v zámku, ale zatím pálí pouze do připravených bloků.
47:28 Charouz střelu z dálky chytá s jistotou.
46:32 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #50 Vojtěch Řádek, asistoval #78 Mikuláš Plášek (2:5)
42:27 Hušek si krásně navedl míček do středu, natáhl ke střele, ta však svůj cíl nenašla.
39:53 Na závěr druhé třetiny vidíme fatál Johana Liebicha, který se snažil hrál skákavý balón hokejkou místo tělem.
37:49 Kunart sám před bránou dostal vysokou přihrávku, kterou ale nedokázal usměrnit do brány.
36:36 Ze strany Hradce vidíme spousty nepřesných přihrávek.
33:41 Kašpar na Erbse, který pálí jen do připraveného bloku.
33:01 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (2:4)
30:59 Vyloučen hráč #81 Michal Martinek družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
30:59 Na trestnou lavici usedá Petr Martínek, který zcela zbytečně složil hráče za mantinel.
28:57 Burda míří pouze do boční sítě.
26:04 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 2:3
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #3 Adam Hušek (2:3)
26:04 Skvělá kombinace lajny 'mlaďáků' končí krásným uvolněním Součka na středu, kterého skvěle našel Adam Hušek. Hradec tak snižuje na rozdíl jedné branky.
24:33 Vyloučen hráč #23 David Burda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
24:12 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #72 Lukáš Molhanec (1:3)
24:12 Zbytečná ztráta v útočném pásmu znamená situaci 2 na 1, kterou Pfaur vyřešil střelou nad nohu.
22:30 Dobrý zámek Hradce končí nepřílíš prudkou střelou 'Honzy' Noska.
21:26 Charouz teď skokem vyřešil situaci 2 na 1.
20:01 Na zápas se přišla podívat i vyhaslá hvězda Petr Dubský, která zářila v minulých letech v našem dresu.
19:49 Skvělý zákrok Charouze
17:43 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 1:2
13:10 Hra je plná nepřesností z obou stran.
10:34 Tempo zápasu vůbec neodpovídá nejvyšší soutěži juniorů.
09:28 David Krása teď skvěle zachytil křižnou přihrávku.
07:47 Na hřišti se dnes objevuje navrátilec domácího týmu, který v loňské sezóně hostoval v partnerském klubu Tatranu Střešovice a není to nikdy jiný než Adam Hušek.
06:33 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 David Burda, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (0:2)
06:33 Špatně rozebraná standardní situace znamená odskočení Kladna na rozdíl dvou branek.
05:23 Povedený Charouzův výhoz na Součka, střela však končí mimo branku.
04:14 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Pavel Voráček, asistoval #72 Lukáš Molhanec (0:1)
04:14 Pavel Voráček napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti a trefuje vzdálenější šibenici Charouzovy svatyně.
02:11 Kladno si zatím v přesilovce nevypracovalo žádnou střeleckou příležitost.
01:28 Vyloučen hráč #77 David Krása družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání
00:25 První úspěšný zákrok Charouze.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 4. kola KB ligy, kdy se představí domácí FbC Hradec Králové proti týmu Kanonýrů z Kladna!