• 60 59:51
    2
    Henrich KLIMEŠ

ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Primátor Náchod 10:3
branky: 11. Martin Remeš, 15. Ondřej Hurt, 15. Petr Tlapa, 26. Matyáš Velc, 34. Lukáš Veber, 39. Daniel Šterbák, 41. Petr Tlapa, 57. Marek Nachtmann, 59. Martin Remeš, 59. Petr Tlapa - 12. Filip Pajkrt, 18. Martin Brejtr, 56. David Cejnar; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Filip Čermák 15 - Dominik Hanuš 33; po třetinách: 3:2, 3:0, 4:1
60:00 Sřely ve 3. třetině Sparta- Náchod:16:4
60:00 Střely celkem:43:18
60:00 Komentář trenéra hostů Daniela Prouzy: Dnes jsme hráli pouze první třetin. Ve zbytku utkání jsme podali výkon daleko pod našimi možnostmi. Není ostuda tady prohrát, ale je ostuda tady prohrát takovýmto způsobem. Zítra to bude o něčem jiném, věřím že do zápasu vstoupíme s větším odhodláním. Děkuji soupeři za zápas a divákům, že nás přijeli do Prahy podpořit.
60:00 Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Dnešní utkání v tréninkovém tempu jsme zvládli. Vytvořili jsme si spoustu šancí, laxností plynoucí z nekoncentrovanosti jsme spoustu šancí řešili hloupě. Těšíme se na další víkend na další utkání.
59:51 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
59:51 Vyloučen hráč #5 Henrich Klimeš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:00 Právě probíhá poslední minuty třetí třetiny.
58:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #25 Petr Tlapa, asistoval #74 Matyáš Velc (10:3)
58:58 Sparta vybíhá na bránu a střílí svůj 10 gól.
58:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #89 Martin Remeš z trestného střílení (9:3)
57:37 Vyloučen hráč #16 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:28 Krásný zákrok Čermáka naštěstí pro Náchod nezakončený v síti.
57:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:05 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #96 Marek Nachtmann, asistoval #16 Filip Tlapa (8:3)
55:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #16 David Cejnar, asistoval #45 David Kocián (7:3)
55:35 Náchodský hráč doráží míček letící od tyčky do brány.
51:10 Sparta si přihrála před bránou, ale jejich střelu dokázal brankář odrazit svou nohou.
49:55 Náchodský hráč se pokusil prostřelit míč do brány mezi dvěma hráči, ale neúspěšně.
48:14 Sparťanský Ucháč měl možnost střílet na odkrytou branku, ale nepodařilo se mu akci proměnit.
46:50 Sparta se stále snaží zvýšit skóre.
45:50 Sparťané nastřelují břevno.
45:33 Náchod hraje velmi pasivně.
43:43 Sparta zatlačila Náchod na hranici velkého brankoviště.
42:00 Tempo hry zvolnilo.
40:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #25 Petr Tlapa, asistoval #21 Daniel Richtr (7:2)
40:13 Sparta akčně vybíhá na bránu a střílí.
40:02 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým ACEMA Sparta Praha UNYP.
40:00 Střely ACEMA Sparta Praha UNYP, Florbal Primátor Náchod - 18:7.
39:27 Sparta se opět dostává do útočné pozice, ale míček končí za mantinelem.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Šterbák, asistoval #74 Matyáš Velc (6:2)
38:37 Rychlá nahrávka Sparty před bránou a zakončení dorážkou do brány.
37:58 Domácí Hurt hranici velkého brankoviště prověřil hostujícího brankáře.
35:48 Náchod si vyhazuje míček dopředu, avšak konečná střela končí pouze na hrudi brankáře.
33:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #46 Vilém Kavan (5:2)
33:01 Přesná nahrávka Sparty před bránou zakončena gólem.
31:22 Náchod hraje v plném počtu.
30:30 Sparta si nahrává, ale Náchod brání branku vlastním tělem.
29:22 Vyloučen hráč #45 David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
28:56 Sparťanský hráč střílí, ale strefuje pouze protihráče.
26:48 Náchod získává míček a zkouší střelu backhandem, ale neúspěšně.
25:12 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Matyáš Velc, asistoval #25 Petr Tlapa (4:2)
25:11 Sparta běží na bránu a díky dorážce Petra Tlapy zvyšuje na 4:2.
23:45 Náchod se dostává do útočné pozice, ale síť netrefili.
21:50 Sparta získává míček a běží na Náchodskou bránu, ale do střeli jim vběhl jeden z protihráčů.
20:21 Sparta má rozehrávku před bránou Náchoda, ale síť nestřelila.
20:02 Úvodní buly druhé třetiny vyhrála ACEMA Sparta PRAHA UNYP.
20:00 Střely ACEMA Sparta Praha UNYP, Florbal Primátor Náchod - 9:7
19:53 Náchodský hráč dostává nahrávku křížem a střílí, naštěstí pro Spartu za mantinel.
19:13 Sparťanský hráč si míček vytáhl na střed, ale strefil pouze brankáře.
19:00 Právě probíhá poslední minuty první třetiny.
17:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #15 Martin Brejtr z trestného střílení (3:2)
17:48 Hráč šel v klidu na bránu a jen kousek od brankáře udělal kličku se zakončením od brány.
17:18 Po krátkém souboji u brány získává míček Náchod a běží s ním na bránu.
16:20 Krásná střela 3pačka od mantinelu, avšak brankář byl pozorný a míček chytl.
14:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #25 Petr Tlapa, asistoval #80 Daniel Šterbák (3:1)
14:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #47 Šimon Špaček (2:1)
14:05 Hráč Sparty se pokusil vystřelit, ale míček se odrazil a spadl za mantinel.
11:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #31 Filip Pajkrt, asistoval #45 David Kocián (1:1)
11:26 Jeden z Náchodských hráčů si vybíhá a střílí síť.
10:46 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #89 Martin Remeš bez asistence (1:0)
10:45 Sparta si nahrává a trpělivost se jim vyplatila.
09:31 Vyloučen hráč #16 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
08:25 Sparta si nahrála křížem před bránou, avšak konečná střela se nevyvedla.
06:07 Míček u Sparťanské brány poskakuje z čepele na čepel, ale nakonec končí za mantinelem.
03:17 Náchod získává míček, ale při útočné nahrávce křížem jim byl sebrán.
01:45 Po krátkém souboji u mantinelu získává míček Sparta, ale při natahování na střelu hráči sjel míček z čepele.
00:51 Míček skáče ve hře tak vysoko, jako bychom byli na nohejbalu.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým ACEMA Sparta Praha UNYP.