• 60 59:58
    9:5
    (Novák)

Sokol Pardubice - FbC EMER SHOP Hradec Králové  9:5
branky: 1. David Petržela, 16. Lukáš Kučera, 22. Dominik Czeszewski, 26. David Petržela, 29. Adam Šmíd, 45. Vojtěch Kaluža, 50. Dominik Czeszewski, 60. Dominik Czeszewski, 60. David Petržela - 9. Ondřej Erbs, 14. Radim Kunart, 17. Michal Šrajbr, 36. Lukáš Kašpar, 51. Martin Šejvl; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Martin Haleš 23 - Tomáš Hejčl 25; po třetinách: 2:3, 3:1, 4:1
60:00 Komentář vedoucího hostů Davida Hegera: První třetina z naší strany parádní, soupeř si nevěděl rady. Bohužel do druhé třetiny jsme vstoupili vlažně i přes upozornění. Soupeř otočil skóre a to se bohužel ukázalo jako rozhodující. Po druhé pauze jsme se bohužel nedokázali dostat do zápasu podle našich představ, i když světlé momenty tam byly. Máme na čem pracovat. Děkuji hráčům za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Milana Randy: Dnes to od nás nebylo úplně 100%. V první třetině jsme se hledali, od druhého už jsme konečně začali hrát, co jsme chtěli a ve třetí jsme dominovali. Nicméně zasloužený šestibodový víkend. Díky všem dorazivším divákům.
60:00 Nejlepší hráči utkání: 47 Adam Šmíd, 5 Lukáš Kašpar
60:00 Střely ve 3. třetině: Pardubice 13, Hradec Králové 11
59:58 GÓL Sokol Pardubice! 9:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #43 Filip Novák (9:5)
59:38 GÓL Sokol Pardubice! 8:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #32 Dominik Czeszewski, asistoval #47 Adam Šmíd (8:5)
58:32 Timeout FbC EMER SHOP Hradec Králové
57:50 Hradec předvádí svou bojovnost a stále se nevzdává.
57:27 Po chvíli zasahuje Haleš, který vyráží Kašparovu střelu.
57:00 Bartošovu střelu Krejčí vyrazil.
56:17 Dnešnímu derby přihlíží 123 diváků.
55:33 Erbsovu střelu na poslední chvíli zblokoval Weinelt.
55:00 Další chyba Pardubic, po které Radim Kunart mohl vystřelit. Jeho střela však těsně minula branku.
50:04 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 7:5
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #88 Martin Šejvl, asistoval #5 Lukáš Kašpar (7:5)
50:04 Přihrávka Vlasákovi před branku domácích nebyla nejlepší nápad. Hradec využil situace a potrestal tuto chybu. Snižuje tak na 7:5.
49:17 GÓL Sokol Pardubice! 7:4
44:26 GÓL Sokol Pardubice! 6:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #6 Vojtěch Kaluža, asistoval #47 Adam Šmíd (6:4)
44:26 Ze Šmídovi rohové rozehrávky doklepl Kaluža míček přímo do branky.
44:10 Novák v samostatném výběhu trefil pouze Krejčího.
43:14 Šejvlova střela prošla Halešovi pod nohama, ale míček do branky nakonec nezamířil.
42:27 Petžela trefil Krejčího jen do nohy.
41:51 Czeszewski naslapepo nahrál přímo Martínkovi a ten se řítí do útoku.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají Pardubice.
40:00 Střely ve 2. třetině: Pardubice 13, Hradec Králové 7
39:17 Lukáš Kučera nyní zahrál vysokou hokejku a tak Hradec získává výhodnou pozici před brankou domácích na rozehrávku.
39:00 Krejčí Šmídovu střelu chytil.
37:45 Petrželova střela zamířila těsně vedle branky.
35:45 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 5:4
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #88 Martin Šejvl (5:4)
35:45 I Kašpar ukázal, jak umí přesně mířit do horního rohu branky. Haleš tuto střelu nečekal a tak Hradec Králové snižuje na 5:4.
35:15 Novákovu střelu bekhendem Krejčí pokryl.
33:30 Kaluža se přes celé hřiště řítil hlava nehlava až do útoku, ale slušné zakončení z toho tentokrát nebylo.
32:10 Bartoš se řítil do velké šance, ale při zakončení zapomněl balonek za sebou.
31:04 Střela Lukáše Kučery zamířila přesně do hrudi Krejčího.
28:46 GÓL Sokol Pardubice! 5:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #37 Lukáš Kučera (5:3)
28:46 Na svižnou střelu Adama Šmída přímo do horního rohu branky už ale Krejčí neměl dost sil.
28:35 Zakončení Lukáše Kučery přímo u branky Krejčí vychytal.
26:40 Petr Kučera si nepokryl míček na florbalce a Liebich mu ho tak lehce z čepele sebral.
25:45 GÓL Sokol Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #32 Dominik Czeszewski (4:3)
25:45 Chvíli poté, co Petržela naskočil po svém trestu do hry, dostává Pardubice do vedení.
24:40 Šejvl nyní vystřelil do Vernera bránícího před brankou.
24:11 Liebichovu střelu Haleš chvatně vyrazil.
23:30 Vyloučen hráč #66 David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost
21:57 GÓL Sokol Pardubice! 3:3
21:57 Ze standartky před brankou Hradce Pardubice znovu srovnávají skóre.
20:01 Buly na začátku 2. třetiny vyhrály Pardubice.
20:00 Střely v 1. třetině - Pardubice 8, Hradec Králové 10
18:34 Bartošovu střelu gólman Krejčí vyráží.
16:15 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 2:3
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #26 Martin Krejčí (2:3)
15:29 GÓL Sokol Pardubice! 2:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #87 Rostislav Verner (2:2)
15:29 Ze standartky Pardubice srovnávají skóre.
14:28 Kaluža svou prudkou střelou trefil břevno.
13:45 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #93 David Stružinský (1:2)
13:45 Kunartova střela prosvištěla Halešovi pod rukou a hosté se ujímají vedení.
13:23 Kašparova střela zamířila nad branku.
12:25 Kaluža prchá před pressingem Martínka.
10:50 Novákovi přihrávka naslepo nevyšla.
10:25 Kašpar svou střelu napálil přímo do Bartoše.
08:20 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #62 Johan Liebich (1:1)
08:20 Podruhé měl již Erbs štěstí a skóre je srovnáno.
08:17 Erbsovu střelu Petržela zblokoval.
07:25 Šmíd se v rohu hřiště skvěle vykličkoval s obležení tří protihráčů.
05:00 Lukáš Kučera chtěl poslat přihrávku svému spoluhráči. Skončila ale na Liebichově florbalce a jeho střelu musel zlikvidovat až sám Haleš.
04:10 Kalužova svižná střela minula hradeckou branku.
03:10 Novák vpředu se snaží ze všech sil vybojovat míček, ovšem není tak důrazný jako hradečtí protihráči.
02:14 Liebich se dostal k zakončení, ale balonek mu sklouzl z čepele.
02:00 Erbs se pokusil o útok, ale Šmíd ho o míček obral.
00:52 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela bez asistence (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrály Pardubice.