59
  • 59 58:39
    Náchod

FbC EMER SHOP Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 4:3
branky: 2. David Stružinský, 8. Michal Šrajbr, 37. Michal Martinek, 42. Michal Martinek - 9. Henrich Klimeš, 19. Tomáš Poupa, 28. Tomáš Poupa; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Charouz 11 - Dominik Hanuš 18; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:0
59:59 Komentář trenéra hostí: První zápas který nám ukázal, že tuto soutěž můžeme bez problému hrát. Pro všechny hráče je to nové a zkušenosti budeme získávat postupně. Jinak bylo k vidění vyrovnané utkání, které mohlo skončit opačným výsledkem. Díky soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra domácích Davida Hegera: Dnes ubojované utkání, dvě třetiny jsme se nemohli dostat do tempa. Po korekci sestavy se tempo zvýšilo a to vedlo ke vstřelení branek a zápas se překlopil na naší stranu. Děkuji hráčům za utkání.
58:39 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:58 Vyloučen hráč #5 Henrich Klimeš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
41:18 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 4:3
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #99 Michael Souček (4:3)
40:01 Hostům se podařilo dokonat obrat, ale domácí z přesilovky vyrovnali.
39:05 Vyloučen hráč #2 Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
36:08 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 3:3
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #48 Vojtěch Krejčí (3:3)
35:18 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Linhardt družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
27:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #13 Marek Svoboda (2:3)
20:01 Domácí se v první třetině ujali nadějného dvoubrankového vedení, ale hosté dokázali nejprve v přesilovce snížit a minutu před koncem vyrovnat po hrubé chybě domácích.
18:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #5 Henrich Klimeš (2:2)
16:30 Domácí mají více ze hry, hostující tým sází na rychlé protiútoky.
08:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #5 Henrich Klimeš, asistoval #15 Martin Brejtr (2:1)
07:25 Vyloučen hráč #87 Ondřej Erbs družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání
07:05 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 2:0
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #81 Michal Martinek (2:0)
06:49 Hra se přelévá ze strany na stranu, Hradec dal gól, ale nevyužil další šance.
01:46 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 1:0
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #8 David Rosulek (1:0)