• 49 48:36
    2
    Rostislav VERNER

ACEMA Sparta Praha UNYP - Sokol Pardubice 1:5
branky: 45. Daniel Richtr - 12. Dominik Czeszewski, 24. Lukáš Kučera, 30. David Petržela, 38. Lukáš Kučera, 46. Vojtěch Kaluža; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Čermák 17 - Martin Haleš 25; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:1
60:00 Střely celkem: 26-22
60:00 Komentář trenéra hostí Milana Randy: Dnes jsme chtěli víc, než soupeř a to rozhodlo. Hráli jsme obětavě do obrany, fungovali jako tým, proměnili své šance a parádně zachytal Pejsek v brance. Díky za zápas a už se těšíme na zítřejší derby.
60:00 Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Soupeř nás dnes porazil díky efektivní hře. Když jsme měli ve druhé třetině dát branky, tak jsme selhali v produktivitě. Poté to byla křeč.
57:46 Čermákovi proklouzl míček pod rukou a pomalu se kutálel do brány, na poslední chvíli ho sbírá obránce.
57:24 Opětovně jsou střely všech Sparťanů blokovány.
55:27 Čermák si připisuje další úspěšné zákroky.
54:50 Riley střílí tahem z půlky, dostala se až na vystroj golmana.
53:58 Novák doběhl balón, který nestihl zachytit obránce Sparty, z horšího úhlu se pokouší střílet, ale netrefuje bránu.
52:57 Další střela, která přeletěla sparťanskou bránu.
52:17 Halešův výhoz zastavil až domácí brankář.
52:01 Oba týmy teď prověřily brankáře střelou z větší vzdálenosti.
50:36 Pardubice hrají v plném počtu.
49:10 Velc nedostal ideální nahrávku před odkrytou bránu, balón vrátil na svého obránce.
48:36 Vyloučen hráč #87 Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
47:34 Další kombinace Velc-Hurt, kdy Hurt zakončoval, Haleš opět chytá.
47:00 Na Čermáka šel opět hráč se sparťanským obráncem v zádech, pokus o přehození dokázal brankář vytěsnit a míček skončil vedle brány.
46:44 Rychlá nahrávka na pardubického hráče před bránou Sparty a následná střela na Čermáka, ten balón chytá.
45:37 GÓL Sokol Pardubice! 2:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #6 Vojtěch Kaluža, asistoval #47 Adam Šmíd (2:4)
44:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #21 Daniel Richtr, asistoval #25 Petr Tlapa (2:3)
44:40 Zeman měl velkou šanci dát první sparťanský gól.
43:52 Sparta hraje v plném počtu.
43:49 Pár nebezpečných situací pro Spartu, kdy nejdřív na Čermáka střílel Šmíd.
42:40 Halešovi vyskočil míček z ruky a málem skončil v bráně.
41:52 Vyloučen hráč #18 Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
40:01 Poslední úvodní buly vyhrála Sparta.
40:00 Střely ve druhé třetině Sparta-Pardubice: 10-5
39:46 Pardubice hrají v plném počtu.
39:36 Pardubice mají rozehrávku za půlkou u mantinelu.
39:03 Kavan má další střelu, tentokrát prošla až na bránu, Haleš chytá.
38:50 Kavan střílí tahem, střelu blokuje obránce Pardubic.
37:46 Vyloučen hráč #43 Filip Novák družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:32 GÓL Sokol Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (1:3)
36:13 Standartní situace od mantinelu, Riley jde výběh a nastřeluje břevno.
35:55 Tlapa si krásně vyvezl balónek z půlky hřiště, přičemž přešel přeš tři hráče, následovala nahrávka na Velce před bránou, který střílí pouze do nohou brankáře.
34:00 Sparta se velmi snaží vstřelit gól, ale stále jim nevychází koncovka.
29:59 GÓL Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #43 Filip Novák (1:2)
29:58 Petržela už zahnaný k rohu do balónu plácnul a dává další gól Pardubic.
29:00 Akce Hurt-Čermák, druhý jmenovaný se snažil míček posunout na svého volného spoluhráče na levé straně, to už ale zachytili obránci.
26:28 Velc střílí tahem, po zblokování míří balón nad pardubickou bránu.
25:50 Czeszewski se snažil překonat Čermáka, ten si opět dobře vyjel z brány a se svým obráncem situaci vyřešil.
23:32 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #87 Rostislav Verner (1:1)
23:00 Další nebezpečná střela Sparty.
22:54 Hurt měl pěknou střelu na bránu, míček záhadným způsobem vylítl z brány a není to gól.
21:51 Nebezpečná situace před sparťanskou bránou, míček si sbírá Čermák a uklidňuje tím hru.
20:01 Buly vyhrála Sparta.
20:00 Střely v první třetině Sparta-Pardubice: 7-9
19:58 Tlapa v posledních sekundách ještě střílí Haleš zasahuje nohama.
18:35 Velc už vstává a jde na svou střídačku.
15:51 Novák sám na Čermáka. Brankář už ležel, ale Novák trefil pouze tyč.
15:30 Po souboji u mantinelu je zraněn hráč Velc. Zatím se o něj stará zdravotník.
15:02 Tlapa nahrál svému spoluhráči před prázdnou bránu, ten míček ale netrefil.
12:05 Teď si málem daly Pardubice také vlastní gól.
11:08 Omlouváme se za chybně uvedeného střelce branky. Systémová chyba, kterou budeme řešit se správcem onlinu.
11:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Vlastní branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #32 Dominik Czeszewski (1:0)
11:07 Vlastní branku Sparty vstřelil Josef Huňat.
10:03 Hurt dostal nahrávku a chtěl střílet tahem, balónek mu ale sjel z čepele.
07:30 Veber trefuje tyč pardubické brány.
03:23 Pardubický hráč se řítil sám na domácího brankáře, ten vyjetím zmenšil střelecký úhel. Pardubický útočník o Čermáka zakopl a končí na zemi.
02:50 Po nevydařené rozehrávce Sparty se pardubický útok dostává do šance. Střela i dorážka míří pouze do Čermáka.
02:00 Oba brankáři si už sáhli na balónek.
01:27 O první střely se pokusili Sparťané, obě však byly zblokovány.
00:01 Úvodní buly vyhrála Sparta, ale míček získávají Pardubice, kvůli sekání.