()
  • 60 59:04
    Soběslav

FBC Česká Lípa - Banes Florbal Soběslav 8:4
branky: 9. Petra Pavlíková, 11. Petra Pavlíková, 15. Lenka Ševčíková, 20. Lenka Ševčíková, 31. Lenka Ševčíková, 41. Petra Pavlíková, 42. Petra Pavlíková, 60. Lenka Ševčíková - 35. Lucie Vacková, 35. Andrea Dostálová, 43. Markéta Kabešová, 49. Adéla Kubátová; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Milan Starý; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Denisa Novotná 20 - Eliška Hnojnová 13; po třetinách: 4:0, 1:2, 3:2
60:00 Vyjádření trenéra hostí: Bez proměňování šancí se nedá vyhrávat, gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Vyjádření trenéra domácích: Dnes opravdu vydařený výkon. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
59:29 GÓL FBC Česká Lípa! 8:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková bez asistence (8:4)
59:04 Timeout Banes Florbal Soběslav
54:59 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #14 Lenka Ševčíková.
52:31 Vyloučen hráč #88 Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
48:10 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová bez asistence (7:4)
42:53 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová bez asistence (7:3)
41:26 GÓL FBC Česká Lípa! 7:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (7:2)
40:45 GÓL FBC Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #74 Karolína Bisová (6:2)
39:00 Vyloučen hráč #8 Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
34:44 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (5:2)
34:00 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková, asistoval #8 Monika Hrnečková (5:1)
30:59 GÓL FBC Česká Lípa! 5:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková bez asistence (5:0)
25:08 Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
23:02 Vyloučen hráč #15 Hana Kostečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
22:31 Vyloučen hráč #7 Jana Vránková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
19:09 GÓL FBC Česká Lípa! 4:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #32 Kateřina Sedláčková (4:0)
14:57 GÓL FBC Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková bez asistence (3:0)
10:04 GÓL FBC Česká Lípa! 2:0
08:12 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #27 Sabina Krákorová (1:0)