2:3
    Kristýna VEJVODOVÁ
    (Dobisíková)

TJ Turnov - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:3
branky: 10. Johana Fišerová, 23. Pavla Klementová - 37. Nikola Bursová, 46. Lenka Kalistová, 58. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Marek Pohunek - David Macoun; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Martina Gécová 33 - Eliška Kuchyňková 15; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:2
59:59 Hodnocení trenéra hostů, Pavla Doubka: Velmi těžké utkání. Soupeř hrál skvěle a Gécová byla tradičně neuvěřitelná. Díky soupeři za to že nás dokázal vyhecovat na takové tempo. Díky za utkání.
59:59 Hodnocení trenéra domácích, Jakuba Hakena: Děkuji holkám za výkon, takhle se hraje za komfortem. Těšíme se na zítra. Děkuji soupeři za hru.
59:59 utkání nakonec skončilo jen velmi těsným rozdílem
57:03 Timeout TJ Turnov
57:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (2:3)
55:56 teď rozhodčí odpustili hostujícím hráčkám vyloučení za nedovolené bránění na Červovou
54:25 domácí brankářka zachraňuje na brankové čáře
52:52 Veselá trefuje ze standardní situace břevno branky hostujícího týmu
51:28 hra obou soupeřů je momentálně hodně neurovnaná, nepřesná, ale bojuje se o každý míček
45:56 turnovská obrana zaspala výběh hostující útočnice, na se na vzdálenější tyč branky nemýlila
45:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Lenka Kalistová, asistoval #83 Petra Kytková (2:2)
42:25 rozehrávka domácí Exnarové do tří hráček soupeře málem nedopadla nejlépe, ještě že jí kryje záda parťačka Vlková
40:02 třetí třetina přinese rozuzlení, který z týmů urve více bodů. Bude Turnovu stačit kvalitní obrana a rychlé protiútoky nebo hráčkám Vinohrad přesnější hra a neproměňování šancí?
40:01 střely na branku ve druhé třetině: Turnov 8, Vinohrady 14
38:33 hra dostala trošku rychlejší spád, na hřišti se přitvrdilo a hraje se nahoru dolů
36:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (2:1)
36:19 Vyloučen hráč #18 Karolína Koťátková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
31:25 domácí Urbanová si dovolila žonglování míčku na čepeli, pohledná dovednost
28:11 teď Vinohradům chybělo k překonání domácí brankářky opravdu velmi málo, snad jen více klidu na florbalce
26:12 Vyloučen hráč #8 Michaela Pekařová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:12 Turnov je dnes vylučován za použití příliš velké síly v osobních soubojích, především v momentech kdy obránkyně rychlostně nestíhají
25:00 Turnov je momentálně lepším týmem. Častěji se dostává do zakončení.
22:11 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #5 Pavla Klementová z trestného střílení (2:0)
22:11 za hru v malém brankovišti bylo nařízeno trestné střílení, s tím vcelku bez problému poradila Pavla Klementová
20:55 úvod druhé třetiny je vyrovnaný, každý tým měl po jedné šanci
19:59 střely na branku v první třetině: Turnov 6, Vinohrady 11
19:06 necelou minutu a půl před koncem mohlo být srovnáno, ale šanci v předbrankovém prostoru hostující hráčky nevyužily
13:49 k faulu došlo u mantinelu, kdy Veselá přehnala hru tělem
13:48 Vyloučen hráč #95 Lucie Veselá družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
10:44 na ploše je ošetřována hráčka Vinohrad s číslem 37. Vypadá to na zranění kotníku, které si přivodila sama.
09:33 nenápadnou střelu Veselé doráží za záda hostující brankářky Fišerová
09:32 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #6 Johana Fišerová, asistoval #95 Lucie Veselá (1:0)
05:55 Turnov zatím dobře brání a občas se nadechuje k rychlému protiútoku. Hra Vinohrad se zdá být o něco přesnější.
03:25 nepřesná rozehrávka Vacíkové končí na florbalkách hostujících obránkyň
02:51 v souboji rameno na rameno byla domácí Klementová lepší, důraznější
01:48 V úvodních minutách jsou mírně lepší hráčky Vinohrad.