7:5
    Karolína EXNAROVÁ
    (Müllerová)

TJ Turnov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:5
branky: 3. Karolína Koťátková, 12. Michaela Pekařová, 14. Lucie Veselá, 20. Lucie Veselá, 38. Marcela Urbanová, 49. Kateřina Vacíková, 60. Karolína Exnarová - 18. Lada Flachsová, 20. Lada Flachsová, 52. Renata Zajíčková, 55. Jana Arazimová, 55. Lenka Svobodová; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Eva Horáková 15 - Lucie Kadlecová 20; po třetinách: 4:2, 1:0, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích Jakuba Hakena: Velmi vyrovnané utkání. Jsem rád, že holky splnily taktické pokyny a dokráčely si pro vítězství. Děkuji soupeři za hru a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Globočníka: Je škoda, že jsme začali hrát až od druhé třetiny. Tým který kromě Eboly sužují snad všechny nemoci světa si určitě bod za dnešní výkon zasloužil. Před holkama smekám!
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 10 SK BIVOJKY LITVÍNOV - 7.
59:28 GÓL TJ Turnov! 7:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #63 Karolína Exnarová, asistoval #93 Leona Müllerová (7:5)
59:28 Po velké chybě hostující gólmanky, která si nahození Exnarové srazila do branky.
59:00 A posledních 60 vteřin zápasu.
57:55 Litvínov odvolává gólmanku a zkouší to v šesti.
54:59 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Lenka Svobodová, asistoval #28 Petra Prosná (6:5)
54:59 A je to již o jednu branku. Čeká nás velmi zajímavých posledních 5 minut.
54:07 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #3 Jana Arazimová, asistoval #38 Vendula Bártová (6:4)
54:07 Malá pauza, kterou si vyžádala domácí gólmanka. Zřejmě při zákroku došlo k poranění.
54:07 A máme zaděláno na drama.
51:45 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #44 Renata Zajíčková, asistoval #96 Eliška Černá (6:3)
51:45 Osamocená Zajíčková u levé tyčky snižuje na 6:3.
51:01 Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:01 Mullerová složila svou protihráčku u mantinelu a jde si sednout na 2 minuty.
48:48 GÓL TJ Turnov! 6:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Kateřina Vacíková, asistoval #14 Karolína Bittnerová (6:2)
48:48 Konečně Váco! Stačilo trefit branku a je to gól! 6:2
43:32 Opět Veselá a opět nad. Buďme rádi, že za stavu 5:2 to hráčky Turnova nemusí tolik mrzet.
43:12 Chybné litvínovské rozehrávky nevyužila Veselá.
41:10 Moc dlouho si ho ale neužily a Turnov uklidňuje hru.
40:43 U míčku hráčky z Litvínova.
40:01 A máme tu poslední dvacetiminutovku. Věřme, že bude záživnější než ta předchozí a že Turnov udrží vedení.
39:59 V té se nic nestalo. Turnov během třetiny navýšil vedení zásluhou kapitánky Urbanové. Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 6 SK BIVOJKY LITVÍNOV - 6.
39:00 Čeká nás poslední minuta druhé třetiny.
37:57 GÓL TJ Turnov! 5:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Marcela Urbanová, asistoval #18 Karolína Koťátková (5:2)
37:57 Konečně jsme se dočkali gólu.
35:00 Dnešní utkání sleduje 72 úžasných diváků. Děkujeme!
33:18 Zajíčková šla nyní sama proti Horákové. Brankářka Turnova byla úspěšnější.
32:37 Nic zajímavého co by stálo za komentář se neděje.
30:40 Hra by se teď dala nazvat dvěma slovy: Sekec mazec.
27:53 Hráčky Turnova se usadily v útočném pásmu a snaží se navýšit vedení.
26:20 Peky je zpět ve hře a následuje hra v pěti na obou stranách.
25:32 Po více jak polovině přesilové hry si hráčky Litvínova nic nevymyslely.
24:20 Vyloučen hráč #8 Michaela Pekařová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
24:20 Pekařová si nyní zahrála na dřevorubce a jde si na dvě minutky odpočinout.
23:53 Střela z voleje od Prosné těsně vedle branky Horákové.
22:56 Střela z výběhu Mullerové byla zblokována.
22:41 Skvělý zákrok Kadlecové, která vytěsnila střelu Urbanové levým ramenem.
21:15 Přicházejí další a další diváci.
20:01 Začala druhá třetina.
19:59 V této třetině se už nic nestane. Turnov vede 4:2. Střely v první třetině: TJ Turnov - 11 SK BIVOJKY LITVÍNOV - 7.
19:27 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #14 Karolína Bittnerová (4:2)
19:13 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová bez asistence (3:2)
17:36 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #28 Petra Prosná (3:1)
17:36 Flachsová koriguje stav utkání.
15:45 Vacíková zase netrefuje prázdnou branku.
14:21 Pořádný závar před brankou Kadlecové. Urbanová ani na třikrát nedokázala překonat Kadlecovou. Těžké chvíle pro hostující gólmanku.
13:24 GÓL TJ Turnov! 3:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #93 Leona Müllerová (3:0)
13:24 A další gól Turnova! Souhra Müllerová na Veselou opět zafungovala a je to již 3:0.
11:52 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #8 Michaela Pekařová, asistoval #18 Karolína Koťátková (2:0)
11:52 Ač s velkým štěstím, ale i to ke sportu patří to je gól. Bránící hráčka Litvínova si srazila střelu Pekařové do branky.
09:52 Sražená střela nebo spíše nahození od Bártové M. skončilo těsně vedle branky Horákové.
09:04 Nakonec z toho byla jen ztráta míčku a svou akci zakládá Turnov.
07:46 A aby to nebylo jen o Turnovu tak teď jsou u míčku hráčky Litvínova a pomalu se usazují na obranné polovině Turnova.
06:55 Vacíková si seběhla do předbrankového prostoru na přihrávku od Bittnerové. Ani tentokrát netrefuje branku.
06:31 Jedovatá střela od Urbanové.
04:46 Vacíková teď osamocená netrefuje prázdnou branku.
03:40 Další velké šance pro Turnov. Tentokrát z toho gól není.
02:38 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #18 Karolína Koťátková, asistoval #3 Barbora Červová (1:0)
02:38 A Turnov jde do vedení! Po přihrávce Červové se prosazuje Kocour.
01:53 Müllerová se chystala ke střele, ale v poslední chvíli ji uskočil míček a byla z toho velmi nepovedená střela.
01:03 Vyloučen hráč #28 Petra Prosná družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
01:03 A hned z kraje utkání zde máme první vyloučení. Hostující hráčky špatně střídají a je z toho přesilová hra pro Turnov.
00:56 Pekařové sjela střela z čepele.
00:30 V úvodních vteřinách jsou na míčku hráčky z Litvínova.
00:01 Utkání bylo právě zahájeno.
00:00 Utkání za malou chvilku započne.
00:00 Vítejte u online přenosu ze zápasu 1. ligy žen mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícími hráčkami SK BIVOJKY LITVÍNOV.