• 64 63:41
    8:7
    (Šmídová)

FBC Česká Lípa - Florbal Chomutov 8:7p
branky: 1. Lenka Ševčíková, 5. Lucie Šmídová, 12. Phuong Thanh Tran, 13. Kateřina Boleslavová, 21. Petra Pavlíková, 34. Petra Pavlíková, 60. Martina Gembecová , 64. Lenka Ševčíková - 3. Natálie Janouchová, 7. Barbora Suková, 29. Anna Fuková, 32. Viktorie Rázková, 40. Petra Malecká, 50. Anna Fuková, 58. Karin Binková; rozhodčí: Pavel Váňa - Matěj Novák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Denisa Novotná 22 - Aneta Blahníková 22; po třetinách: 4:2, 2:3, 1:2, 1:0
65:00 Vyjádření trenéra domácích: Děkuji hráčkám, že bojovali až do konce a oproti pátku byl výkon více koncentrovaný a dnes jsme si došli pro zasloužené 3 body. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu. Vyjádření trenéra hostí: Zápas jsme si jednoznačně prohráli sami, jestli takhle chceme hrát dále, tak nemáme co dělat v play-off. Blahopřeji soupeři k vítězství a děkuji za zápas.
63:41 GÓL FBC Česká Lípa! 8:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #11 Lucie Šmídová (8:7)
61:40 Vyloučen hráč #6 Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:42 GÓL FBC Česká Lípa! 7:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #36 Martina Gembecová , asistoval #10 Markéta Cháberová (7:7)
59:10 Timeout Florbal Chomutov
57:50 Timeout FBC Česká Lípa
57:50 GÓL Florbal Chomutov! 6:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #63 Karin Binková bez asistence (6:7)
49:28 GÓL Florbal Chomutov! 6:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Anna Fuková, asistoval #10 Lenka Čiháková (6:6)
42:39 Vyloučen hráč #11 Lucie Šmídová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
39:23 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Petra Malecká, asistoval #28 Natálie Janouchová (6:5)
35:46 Vyloučen hráč #34 Naděžda Vránová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
33:39 GÓL FBC Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (6:4)
31:38 GÓL Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #25 Petra Malecká (5:4)
28:37 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Anna Fuková, asistoval #22 Helena Cimrmanová (5:3)
20:52 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #14 Lenka Ševčíková (5:2)
20:00 střely po 1. třetině Česká Lípa - Chomutov 11:9
12:46 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Kateřina Boleslavová bez asistence (4:2)
11:50 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #82 Phuong Thanh Tran, asistoval #36 Martina Gembecová (3:2)
09:38 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #14 Lenka Ševčíková.
08:47 Vyloučen hráč #6 Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
08:47 Ševčíková si udělala slalom ze soupeřek a běžela směrem k brance Chomutova, kde jí zastavila až sekera soupeřky
06:32 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Barbora Suková, asistoval #25 Petra Malecká (2:2)
06:32 Teď jsme viděli krásnou kombinaci na druhé straně, Malecká získala míček našla volnou Sukovou a ta se nemílila. Je vyrovnáno
06:04 Pavlíková dostala míček přesně na hokejku a vydala se na branku Chomutova, ale ztroskotala na Blahníkové.
04:11 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Lucie Šmídová, asistoval #36 Martina Gembecová (2:1)
04:11 Krásná souhra Šmídové s Gembecovou a Lípa se opět ujímá vedení
04:02 Hraje se v rychlome tempu. Hra se přelévá ze strany na stranu
02:00 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Natálie Janouchová bez asistence (1:1)
02:00 Chomutov odpovídá celkem rychle.
00:30 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková bez asistence (1:0)
00:30 Česká Lípa vyhrála buly, míčku se zhostila Lenka Ševčíková a obešla 3 své protihráčky a ránou pod břevno posílá Lípu do vedení