8:7
    Andrea DOSTÁLOVÁ
    (Juhaňáková)

Banes Florbal Soběslav - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  8:7p
branky: 15. Lucie Vacková, 27. Markéta Kabešová, 36. Adéla Kubátová, 46. Monika Hrnečková, 46. Eliška Juhaňáková, 50. Adéla Kubátová, 60. Lenka Křiklánová, 63. Andrea Dostálová - 4. Tereza Bočková, 18. Tereza Bočková, 18. Nella Stašková, 45. Markéta Šímová, 45. Tereza Bočková, 60. Karolína Hašlová, 60. Markéta Šímová; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Pavlína Kozáková 20 - Simona Werbynská 15; po třetinách: 1:3, 2:0, 4:4, 1:0
62:48 Komentář vedoucí družstva hostů: Dnes jsme se chtěly vyhnout dramatické zápletce, ale opět se nám to nepovedlo. Utkání plné emocí, tak, jak to má v krajském derby být. Mrzí nás ty zranění, ale i přes to všechno jsme dokázaly, že pro nás není konec, dokud nezazní siréna. Obrovsky děkujeme našim divákům, kteří nás přijeli podpořit! Děkujeme i soupeři za utkání.
62:48 Komentář trenéra domácích: Děkuji holkám za předvedený výkon, takto se bojuje o vítězství. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu.
62:47 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #40 Eliška Juhaňáková (8:7)
62:47 Po vzdušném pasu od Juhaňákové Dostálová přesně trefuje zařízení a ukončuje dnešní utkání
61:40 Balónek nyní nebezpečně poskakoval po brankovišti Kozákové, obrana domácích naštěstí situaci vyřešila
61:00 Střelu Šraierové z půlky gólmanka likviduje
60:40 Stašková sama proti domácí Kozákové neuspěla
60:20 První střelu prodloužení má na kontě Juhaňáková, Werbynská její pokus likviduje
60:00 Ve třetí třetině jsme viděli po deseti střelách na obou stranách.
59:54 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 7:7
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #66 Markéta Šímová bez asistence (7:7)
59:54 A Šímová srovnává zápas
59:48 Hosté bez gólmanky
59:46 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 7:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová bez asistence (7:6)
59:46 Po pár nešťastných odrazech míček končí v domácí brance
59:12 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #17 Lenka Křiklánová, asistoval #6 Andrea Dostálová (7:5)
59:12 Střelu Dostálové Werbynská vyrazila před sebe, v tomto prostoru se nejrychleji zorientovala Křiklánová a zvyšuje tak náskok domácích
58:47 Vyloučen hráč #11 Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
58:08 Hra se trošku přiostřila na obou stranách
57:30 Petra Kabešová na hraně malého brankoviště si třikrát zahrála na brankářku a vysloužila si ovace domácího publika
56:56 Standartka hostí končí na první bránící hráčce
55:40 Markéta Kabešová vybojovala míček proti čtyřem hráčkám
55:03 Kozáková je při zákroku zasažena holí soupeřek a hra je přerušena
54:11 Po sérii odrazů se ke střele dostala Hašlová, naštěstí pro domácí netrefuje zařízení
53:00 Domácí hráčky dostávají tým hostí pod tlak
51:30 Míček nebezpečně poskakoval po brankovišti hostí, bohužel domácí hráčky zahrály vysokou holí
50:50 Střela Příhodové míjí branku domácích
50:43 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
49:45 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #6 Andrea Dostálová (6:5)
49:45 A Dostálová pokračuje ve skvělé práci, a naservírovala Kubátové balónek tak, že ho jen zametla do prázdné brány.
49:08 Dostálová výborně přečetla hru a hostujícím hráčkám sebrala balónek
48:50 Vacková hledala před brankou Hrnečkovou, bohužel nahrávka neprošla
47:39 Ve hře domácích nyní můžeme vidět spoustu nepřesností
45:55 Trestné střílení družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn neproměnil #21 Karolína Hašlová.
45:55 Kozáková utěsnila svoji branku a hostující Hašlová nenalezla místečko, kudy by dostala míček do branky
45:55 Šraierová chtěla ochránit domácí svatyni, bohužel si nepohlídala malé brankoviště a přichází trestné střílení
45:47 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #22 Adéla Kubátová (5:5)
45:47 A máme srovnáno, Juhaňáková doráží do prázdné brány
45:08 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #15 Hana Kostečková (4:5)
45:08 Hrnečková trefuje zařízení a dostává domácí na dostřel
44:34 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (3:5)
44:34 Bočková ihned po buly přidává další gól hostí
44:29 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #66 Markéta Šímová, asistoval #10 Nella Stašková (3:4)
44:29 Kozáková napoprvé balónek vyrazila, Šímová se však velmi rychle zorientovala před brankou a dorazila do prázdné brány
44:13 Hra se přelívá z jedné strany na druhou
43:50 Bočková dostává nahrávku přes půl hřiště, naštěstí pro domácí branku netrefuje
43:10 Hrnečková vybojovala balónek proti dvěma soupeřkám
42:50 Hostující Šímova byla v samostatném úniku, gól z toho však není
41:59 Domácí přesilovku nevyužily
40:01 Úvodní buly závěrečné části poprvé vyhrála Soběslav, díky nekázni diváku se buly muselo opakovat
40:00 Poměr střel po druhé třetině je 5:6, stejně jako po první třetině.
39:59 Vyloučen hráč #8 Klára Dokulilová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hra rukou
39:59 A máme tu opět vyloučení na konci třetiny a opět na straně hostí
39:10 Kozáková se ocitla tváří tvář hostující Bočkové, a její samostatný únik zlikvidovala
38:16 Útočná snaha domácích byla zastavena na půlce faulem
36:30 Krásná kombinace Kubátová - Dostálová -Kubátová konči střelou těsně vedle
36:06 Markéta Kabešová dostala těžkou nahrávku vzduchem, kterou trefila, branku však nikoliv
35:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
35:24 Ale ihned se zvedla a trefuje přesně
35:21 Kubátová se po střele ocitla v kotrmelcích
34:41 Stašková ihned po návratu z trestné lavice ohrozila branku domácích
34:00 Několik nebezpečných šancí si vytvořily domácí hráčky, bohužel nemohou trefit zařízení
33:00 Ve vlastním oslabení se dostala do šance Bočková, naštěstí Markéta Kabešová se zodpovědně vrátila a hrozbu zažehnala
32:35 Vyloučen hráč #10 Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
32:25 Bude se vylučovat, rozhodčí však domácím ponechávají výhodu
32:04 Juhaňáková střílí z nebezpečné vzdálenosti, bohužel do připraveného bloku
31:30 Domácí hráčky vysunuly pressing a soupeřky mají problém se založením útoku
30:00 Hra se teď více odehrává na polovině Týna, bohužel však chybí přesné zakončení
28:40 Petra Kabešová předvedla krásnou otočku na středu hřiště
28:20 Křiklánová vybojovala balónek pro domácí a odešla střídat
27:34 Dostálová vybojovala balónek na útočné polovině
26:32 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #9 Lucie Vacková (2:3)
26:32 Markéta Kabešová vstřeluje kontaktní gól
26:18 A diváci se nám na popud zapisovatelského stolku trošku zapojili
25:47 Tribuny jsou sice skoro plné, ale není z nich slyšet skoro žádná podpora
25:10 Soběslav drží balónek a vymýšlí rozehrávku
24:00 Střela Hašlové míří vedle domácí branky
23:00 Domácí Petra Kabešová si projela celé hřiště, bohužel hostující gólmanku nepřekonala
22:39 Hra se nám nyní kouskuje drobnějšími zákroky
22:14 Hostující Šímová se po souboji nachází na zemi, bohužel si při pádu i zlomila hokejku
20:40 Kubátová krásnou krosovou nahrávkou hledala Juhaňákovou
20:30 Střelu Kubátové Werbynská dobře viděla
20:01 Tribuna východ dnes není ve formě
20:00 Vyloučen hráč #66 Markéta Šímová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hra na zemi
20:00 Poměr střel po první třetině je 5:6
19:30 Hašlová míjí odkrytou bránu Kozákové
18:57 Střelu Juhaňákové blokuje Příhodová, Soběslav však stále u míčku
18:22 Kotel hostí děkuje domácímu časoměřiči za připsání gólu
17:47 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #21 Karolína Hašlová (1:3)
17:47 Stašková navyšuje náskok hostí
17:08 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:2
17:08 Bočková ulehčuje práci domácí uklízečce, když krásně vymetla šibenici
17:02 Útočné snahy domácích končí vysokou holí a odevzdání balónku soupeři
16:17 Hra se teď více odehrává na polovině domácích
15:40 Stašková z Týna zkoušela střelu backhandem, domácí Šťastná její pokus blokuje
14:40 Neskutečný závar před domácí brankou řeší Kozáková, naštěstí pro domácí z toho není gól
14:11 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková, asistoval #13 Markéta Kabešová (1:1)
14:11 Po rychlém úniku Vackové uklízí míček do brány Markéta Kabešová
13:25 Křiklánová ve velké šanci, bohužel však bez gólového účtu
13:17 Střelu Vránkové z levého křídla vyráží Werbynská do rohu
12:35 Spousta nepřesností v rozehrávce od obou týmů
11:55 Hrnečková se krásně probila za branku Týna, bohužel její nahrávka neměla žádného adresáta v zeleném dresu.
10:45 Po menším šermířském souboji je u míčku Soběslav
10:00 Jsme rádi, že se tribuny skoro zaplnily.
03:59 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (0:1)
03:59 Přesilovou hru využívá po 6 vteřinách hráčka s číslem 33 Bočková
03:53 Vyloučen hráč #7 Jana Vránková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
03:53 Rozhodčí poprvé vylučují a bohužel je to na domácí straně
03:11 Je zde patrná jistá nervozita při kontrole balónku od obou týmů
02:20 Rychlonohá Markéta Kabešová vybojovala na půli balónek
01:00 Soběslav drží balónek a vymýšlí, jak zdolat obranu Týna
00:30 První střela - za Soběslav Juhaňáková
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrála Hašlová z Týna