2

0

3.

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Česká Lípa 7:6pn
branky: 26. Tereza Vaníčková, 28. Karolína Slavíková, 30. Lada Flachsová, 40. Nela Havlínová, 41. Karolína Slavíková, 49. Monika Netušilová, N Nela Havlínová - 23. Petra Pavlíková, 30. Lenka Ševčíková, 33. Lenka Ševčíková, 35. Petra Pavlíková, 41. Kateřina Boleslavová, 49. Sabina Krákorová; rozhodčí: Pavel Váňa - Jan Černý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 23 - Veronika Rákosníková 22; po třetinách: 0:0, 4:4, 2:2, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč #41 Nela Havlínová a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #88 Petra Pavlíková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč #14 Lenka Svobodová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #14 Lenka Ševčíková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč #99 Lada Flachsová a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostí (p. Jiří Stožický): Zápasy s Litvínovem jsou vždy zábavné. Dnes byly domácí o ten jeden bod lepší. Gratulujeme soupeři
65:00 Komentář trenéra domácích (p. Petr Globočník): Jsem rád, že jsme po včerejším nevydařeném utkání nabídli divákům dramatické utkání se šťastnějším závěrem pro náš tým. Děkujeme soupeřkám za férovou hru a výkon. Děkujeme též fanouškům.
64:34 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
64:34 Vyloučen hráč #27 Sabina Krákorová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
63:14 Šmídová zkusila střelu z dálky, ale šanci neproměnila.
61:50 Bártová zkoušela střelu z dálky, ale šanci neproměnila.
60:41 Flachsová ustála náraz od hráčky Lípy.
59:36 Timeout FBC Česká Lípa
58:50 Nela Havlínová trefila pouze tyč.
57:30 Šmídová zkoušela střelu od půlky, ale brankařka Litvínova střelu chytila.
55:33 Netušilové se nepovedla střela do odkryté branky.
51:38 Šmídová zkoušela dát gol, ale brankařka Soukupová střelu vykryla.
50:31 Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
50:07 Šulcová z velké dálky přestřelila branku.
48:37 GÓL FBC Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Sabina Krákorová, asistoval #14 Lenka Ševčíková (6:6)
48:24 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #68 Monika Netušilová bez asistence (6:5)
47:43 Nela Havlínová trefila pouze tyč.
45:15 Elišce Černé stále teče krev z prstu, byl povolán zdravotník.
40:11 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #41 Nela Havlínová (5:5)
40:11 Ve velké rychlosti padly goly na obou stranách.
40:04 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Kateřina Boleslavová, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:5)
40:00 Střely ve druhé třetině Litvínov 13, Lípa 10.
39:52 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #71 Markéta Bártová (4:4)
35:05 Brankařce hostujících se protočilo zápěstí na levé ruce, ale zatím ve hře pokračuje.
34:33 Slavíková trefila pouze horní tyč.
34:05 Trenérovi hostujících se nelíbí výkon rozhodčích.
34:03 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (3:4)
32:47 Pokorná těsně minula branku.
32:02 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #27 Sabina Krákorová (3:3)
31:40 Nela Havlínová těsně přestřelila branku.
29:43 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #14 Lenka Svobodová (3:2)
29:02 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (2:2)
28:40 Slavíková se nádherně dostala ke střele , ale střela se jí nepovedla.
27:19 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:1
26:05 Vaníčková měla úsměv na tváři po své brance.
25:41 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #13 Tereza Vaníčková bez asistence (1:1)
23:51 Cháberová trefila míček dost vysoko nad branku.
22:58 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (0:1)
22:40 Svobodová trefila pouze brankařku.
20:00 Střely na branku v první třetině Litvínov 5, Č. Lípa 10.
18:35 Šulcová od půlky vystřelila na branku ale brankařka Lípy střelu chytila.
16:48 Brankařka Soukupová vykryla míček svojí helmou.
14:40 Boleslavová minula odkrytou branku.
11:52 Bivoj čelí velkému nátlaku v útočném pásmu hráček České Lípy.
08:52 Hráčkám Bivoje se po dlouhé době podařilo vystřelit na branku ale gol nedaly.
04:00 Boleslavová měla blízko ke gólu, ale brankařka Soukupová střelu vykryla svým levým ramenem.
02:30 Elišce Černé se nepovedla rozehrávka, trefila míček přes mantinel.
01:24 Ševčíková trefila pouze brankařku.
00:52 Netušilová minula branku