60
  • 60 59:26
    2

Banes Florbal Soběslav - Florbalová akademie MB 7:12
branky: 2. Eliška Juhaňáková, 24. Eliška Juhaňáková, 25. Adéla Kubátová, 33. Andrea Dostálová, 34. Lucie Vacková, 50. Táňa Pospíšilová, 51. Andrea Dostálová - 11. Michaela Fellerová, 12. Karolína Snopová, 15. Bára Pajerová, 18. Irena Palatínusová, 23. Michaela Fellerová, 23. Lída Chovancová, 24. Eliška Horáková, 34. Martina Lamblová, 41. Michaela Fellerová, 46. Andrea Nováková, 46. Eliška Horáková, 46. Michaela Fellerová; rozhodčí: Lukáš Teska - Martin Hrubec; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová ?, Pavlína Kozáková ? - Eva Klementová ?, Radka Höflerová ?; po třetinách: 1:4, 4:4, 2:4
60:00 Komentář trenéra hostů: Zápas nahoru dolů, děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích: Gratulace soupeři k vítězství. škoda našich osobních chyb a neproměněných šancí. mohl by to být zajímavější.
59:26 Vyloučen hráč #77 Táňa Pospíšilová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
50:18 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová bez asistence (7:12)
49:49 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #9 Lucie Vacková (6:12)
45:56 Vyloučen hráč #64 Bára Pajerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
45:38 GÓL Florbalová akademie MB! 5:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Michaela Fellerová, asistoval #8 Martina Lamblová (5:12)
45:25 Timeout Banes Florbal Soběslav
45:25 GÓL Florbalová akademie MB! 5:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #88 Irena Palatínusová (5:11)
45:01 GÓL Florbalová akademie MB! 5:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #55 Andrea Nováková, asistoval #64 Bára Pajerová (5:10)
40:24 GÓL Florbalová akademie MB! 5:9
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Michaela Fellerová, asistoval #31 Kristýna Zelená (5:9)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Pavlína Kozáková družstva Banes Florbal Soběslav
33:46 Vyloučen hráč #8 Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou
33:21 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková, asistoval #13 Markéta Kabešová (5:8)
33:12 GÓL Florbalová akademie MB! 4:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #37 Michaela Fellerová (4:8)
33:12 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Radka Höflerová družstva Florbalová akademie MB
32:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:7
24:31 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #6 Andrea Dostálová (3:7)
23:29 GÓL Florbalová akademie MB! 2:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #34 Kristýna Sobotková (2:7)
23:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #6 Andrea Dostálová (2:6)
22:39 GÓL Florbalová akademie MB! 1:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #38 Lída Chovancová, asistoval #31 Kristýna Zelená (1:6)
22:15 GÓL Florbalová akademie MB! 1:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #37 Michaela Fellerová bez asistence (1:5)
20:28 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #8 Martina Lamblová.
17:45 Boleslav zařadila druhý rychlostní stupeň a je 'na koni'.
17:29 GÓL Florbalová akademie MB! 1:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #88 Irena Palatínusová, asistoval #34 Kristýna Sobotková (1:4)
15:15 Hra se přiostřuje. Rozhodčí nechávají hru plynout i za cenu drobnějších faulů.
14:59 Teď pro změnu sejmuly boleslavské holky Kabešovou M. Vypadá otřeseně, ale zvedá se.
14:21 Kabešová chtěla tak moc dát gól, až sejmula brankářku.
14:11 GÓL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #64 Bára Pajerová bez asistence (1:3)
13:00 Kubátová letí vzduchem stejně jako její florbalka.
12:11 Boleslav ukazuje svou sílu, tlak před soběslavskou bránou sílí.
11:25 GÓL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Karolína Snopová, asistoval #55 Andrea Nováková (1:2)
10:36 A je vyrovnáno. Tempo hry se zvyšuje, začíná to být hezká podívaná.
10:35 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
09:16 Hnojnová má dobře postavenou branku - tyčka zvoní jak kostelní zvon!
08:04 Soběslav opět v akci, bohužel selhala koncovka. Včerejší taktická porada domácích asi přináší růže...
06:18 Není úplně na co koukat, k vidění byla jen jedna hromadná šavlovačka - jako tři mušketýři...
05:13 Hraje se nahoru dolu, zatím je to herně vyrovnané.
04:10 Tentokrát v akci Kabešová s Vackovou! Brankářka Klementová zasahuje.
01:18 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
01:18 Zdravíme všechny diváky u monitorů. Sotva se začalo hrát a sehrané duo Juhaňáková-Dostálová uklidilo míček za záda brankářky hostí!