• 59 58:47
    4:0
    (Hamerníková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Texas Longhorns 4:0
branky: 4. Radka Kylarová, 13. Lenka Kalistová, 28. Tereza Trunečková, 59. Radka Kylarová; rozhodčí: Vít Voltr - Jaroslav Váňa; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 11 - Jana Soldátová 27; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:0
60:00 Nejlepšími hráčkami v dnešním utkání byly vyhlášeny za SKV Radka Kylarová a za Texas Jana Soldátová.
59:59 Hodnocení domácích /Doubek/ : Herní převahu nedokážeme přetavit ve vstřelené branky, i tak jsme samozřejmě spokojeni s výsledkem a předvedenou hrou. Musíme však pracovat na kvalitě zakončení. Děkujeme soupeři za zápas a pořadatelskému týmu za jejich práci.
59:59 Hodnocení trenéra Texasu /Hrma/: Těžké hodnotit tento zápas. Z naší strany to bylo až moc s velkým respektem. Do obrany dobrý zápas, ale hra s balonkem úplně bez nápadu. Repre pauza nás bohužel negativně poznamenala, ale musíme makat dál. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme bohatého Ježucha a vše nej do roku 2019.
59:59 Střely po 3. třetině: 13:6
58:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (4:0)
27:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (3:0)
23:15 Hráčka domácích Kristýna Vejvodová se ocitla sama před brankařkou, ale trefila ji pouze do hrudi
20:30 Nevyužitá přesilovka v podání domácích
20:00 Střely po 1. třetině: 7:5
18:31 Vyloučen hráč #71 Markéta Černá družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za hrubost
16:40 FBC Texas zahrozil z rychlého breaku.
12:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Lenka Kalistová, asistoval #67 Radka Kylarová (2:0)
10:40 Michaela Blovská si pohrála s obranou Královských Vinohrad, bránu však netrefila
07:20 Nebezpečná střela od domácí hráčky Nikoly Hamerníkové
03:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #77 Adéla Skalická (1:0)
02:20 Důsledná obrana domácího celku všemu zabránila
01:30 Hosté opět zahrozili
00:40 Hosté se usídlili v útočné třetině domácích