58
  • 58 57:19
    2

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 12:2
branky: 16. Anežka Dobisíková, 20. Kristýna Vejvodová, 22. Natálie Bartošová, 29. Kristýna Vejvodová, 37. Anežka Dobisíková, 37. Nikola Bursová, 44. Natálie Bartošová, 48. Radka Kylarová, 49. Anežka Dobisíková, 52. Natálie Bartošová, 52. Radka Kylarová, 53. Anna Macháčková - 4. Petra Pavlíková, 21. Lenka Ševčíková; rozhodčí: Jaroslav Verner - Vít Voltr; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 11 - Eliška Eclerová 20; po třetinách: 2:1, 4:1, 6:0
60:00 Komentář domácího trenéra Pavla Doubka: 'Do zápasu jsme vstoupili naprosto otřesně a soupeř byl mnohem lepším týmem. Druhou a třetí třetinu jsme se dostali k naší hře a naštěstí se nám dařilo i střelecky. Děkujeme soupeři za utkání a doufáme, že zranění soupeřky nebude tak vážné.'
60:00 To je pro dnešek ze Zeleného Pruhu vše, děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek sobotního večera. Zítra se odsud přihlásíme podruhé.
60:00 Komentář hostujícího trenéra Jiřího Stožického: 'Soupeř byl lepší, zkušenější a gratulujeme k výhře. Pro náš mladý tým další zkušenosti.'
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Natálie Bartošová (Vinohrady) - Petra Pavlíková (Česká Lípa).
60:00 Střely ve třetí třetině: 14:2. Střely celkem: 32:13.
59:19 Vinohrady přečkaly oslabení v pohodě a míří ke čtvrté výhře v sezoně.
58:30 Ani teď se hostujícímu týmu přesilovka nedaří.
58:00 Bartůňková v oslabení držela míček za hostující brankou.
57:19 Vyloučen hráč #27 Nikola Bursová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:00 Vejvodová prudce vystřelila od mantinelu, Eclerová vyráží míček do rohu.
53:30 Žižková dobře posunula za brankou míček na Bartošovou, ta vybruslila na střed, ale její pokus skončil pouze na tyči. Dorážející Bursová se Žižkovou se z gólu neradovaly.
52:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (12:2)
51:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 11:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #69 Barbora Šádková (11:2)
51:36 Kylarová v brankovišti prokázala postřeh a ze vzduchu střílí 11. gól domácích.
51:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Natálie Bartošová, asistoval #27 Nikola Bursová (10:2)
51:12 Bartošová posunula míček na Bursovou, ta jí přihrávku oplatila a Bartošová uklidila míček za Eclerovou.
48:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #9 Barbora Sladkovská (9:2)
48:43 Dobisíková vzala míček na vlastní polovině, s ničím si nedělala starosti, proběhla až před branku a uklidila ho pod břevno.
48:10 Střelu Dobisíkové zneškodnila pěkným zákrokem Eclerová.
47:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (8:2)
47:02 Jiříčková prokličkovala mezi protihráčkami a Kylarová následně umístila skákavý míček do sítě.
46:16 Bursová z úhlu pouze do boční sítě.
43:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Natálie Bartošová, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (7:2)
43:47 Domácí hráčky dobře rozehrály standardku, Jiříčková posunula míček na Bartošovou a ta se střelou od mantinelu dokázala prosadit dnes podruhé.
41:00 Bartošová na Bursovou, Bursová na Žižkovou a Žižková z otočky pouze do protihráčky.
40:00 Střely ve druhé třetině: 8:4.
37:13 Dobisíková pohotově střílela ze středu, Eclerová vyráží.
36:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #12 Alena Žižková (6:2)
36:49 Vinohradské hráčky začínají zvyšovat rozdíl. Žižková prostrčila míček na Bursovou a ta ho rychle poslala do branky. SKV vede o čtyři góly.
36:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (5:2)
36:29 Dobisíková se prosazuje dnes podruhé, tentokráte překonává Eclerovou z velkého úhlu.
34:36 Domácím hráčkám se teď daří držet míček a kontrolovat hru.
31:05 Jiříčková krásně vyjela s míčkem z vlastní poloviny hřiště, ale její střelu tahem hostující hráčky zablokovaly.
28:54 Žižková krásně našla u branky Bartošovou, ale té se zakončení nevydařilo.
28:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #26 Michaela Nejmanová (4:2)
28:00 Domácím se konečně trochu více vydařila přesilovková kombinace a Vejvodová po střele z první propálila Eclerovou.
27:18 Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
25:33 Bartošová mohla přidat další gól, když vyvezla míček z vlastní poloviny, ale rozhodla se ještě přihrávat na Bursovou na mantinel.
21:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Natálie Bartošová, asistoval #77 Adéla Skalická (3:2)
21:49 Bartošová ze standardky poslala míček přesně pod víko a Vinohrad opět vedou o gól.
20:07 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (2:2)
20:07 Boleslavová přihrála míček do brankoviště, odkud ho pohotově dostala do branky Ševčíková.
20:00 Úvod zápasu byl z pohledu domácích hráček mírně rozpačitý, ke konci už však Vinohrady přebraly aktivitu a byly jasně lepší, což se projevilo i na skóre. Za chvíli nás čeká druhá třetina.
20:00 Střely v první třetině: 10:7.
19:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #45 Anna Macháčková (2:1)
19:39 Kutnarová od mantinelu krásně našla volnou Vejvodovou a ta umístila míček k tyči - skóre je otočeno ve prospěch domácích.
17:57 Vyrobíková v klidu dokázala vyřešit nepřehlednou situaci.
17:01 Kutnarová běžela ze strany sama na českolipskou branku, ale její střelu brankářka Eclerová dobře vyrazila.
16:10 Pohledná kombinace druhé vinohradské pětky, po sehrávce Bursové na střed střílela Bartošová, míček jen těsně minul branku, možná i s přispěním některé hostující florbalistky.
15:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková bez asistence (1:1)
15:38 Kutnarová dobře vybojovala míček, předložila ho Dobisíkové. Ta nejprve nastřelila protihráčku a napodruhé o tyčku poslala míček za brankovou čáru.
13:15 I druhá přesilová hra Vinohrad zůstává nevyužita, vinohradské hráčky si sice vytvořily jednu dobrou příležitost, ale v zakončení si překážely.
11:15 Vyloučen hráč #34 Naděžda Vránová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
10:00 Dědková už je ošetřována za mantinelem a domácí hráčky přesilovku nezužitkovaly.
09:23 Domácím hráčkám se v přesilovce nedaří, naopak se do další příležitosti dostala Česká Lípa a Dědková po své šanci zůstává ležet na hřišti.
08:03 Bursová střílela v přesilovce z dobré pozice, domácí obrana připravena. Rozehrávku budou mít VInohrady.
06:30 Vejvodová už se řítila sama na hostující branku, ale Cháberová na poslední chvíli čistě zasáhla.
05:10 Boleslavová se vyskytla úplně osamocena před vinohradskou brankou, ale nikým nehlídaná mířila pouze do připravené brankářky Vyrobíkové.
03:33 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #28 Sabina Krákorová (0:1)
03:33 Velká hrubka v domácí rozehrávce a střelu Krákorové nakonec doklepla do sítě Bisová.
01:43 Střelu Ševčíková vinohradská obrana zblokovala do autu.
00:50 Žižková v první větší šanci domácích. Snažila se ze vzduchu usměrnit do sítě nahození Bursové, ale mířila jen do boční části branky.
00:00 Pěkné sobotní odpoledne všem florbalovým nadšencům! Vítám vás u online přenosu z utkání 1. ligy žen mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím celkem FBC Česká Lípa. Čeká nás střet druhého se sedmým. Vinohrady se poprvé v sezoně představí na domácí půdě v Praze, kvůli obsazenosti Rieger arény však musí vzít Sokol za vděk útočiště na Zeleném Pruhu.