• 60 59:58
    2
    Jan MICHÁLEK

Zlín Lions - FBC MSEM Přerov 3:4
branky: 2. Jakub Vořechovský, 18. Michal Baroň, 58. Vlastimil Červenka - 27. Radim Dvořák, 49. Martin Kubalík, 51. Jaroslav Spáčil, 56. Ondřej Foldyna; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 28 - Václav Raška 15; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Poslední utkání sezóny, opět nás trápila koncovka. Zápas ubojovaný až do konce, soupeř měl ve třetí třetině více síly než my. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas a divákům za atmosféry.
60:00 Komentář vedoucího hostů: Dneska to bylo boj, boj, boj. Moc krásy nebylo a my jsme rádi aspoň za výhru. Děkujeme Zlínu za zápas.
59:59 Střely na branku po 3. třetině: Zlín 7 - Přerov 9
59:58 Vyloučen hráč #26 Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
59:20 Vyloučen hráč #37 Jiří Dvouletý družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
57:40 Vyloučen hráč #88 Marek Mitaš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
57:21 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #26 Jan Michálek (3:4)
55:08 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Ondřej Foldyna, asistoval #11 Ondřej Kowalik (2:4)
55:08 Přerov rychlým protiútokem zvyšuje svůj náskok.
50:20 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Jaroslav Spáčil, asistoval #27 Jakub Hnila (2:3)
48:12 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #10 Adam Budník (2:2)
46:59 Rychlý protiútok domácího Dohnala Raška skvěle vychytal.
45:16 Hosté přesilovku nevyužili, a tak skóre zůstává stejné.
43:16 Vyloučen hráč #37 Jiří Dvouletý družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:16 A uvidíme tu první přesilovku hostů.
39:59 Střely na branku po 2. třetině: Zlín 6 - Přerov 10
36:16 Zatím jsme neviděli nějakou větší šanci, vždy byla střela zblokována nebo s ní golman neměl problém.
35:12 Hra je pořád z jedné strany na druhou ve vysokém tempu.
27:37 Baroň dostal krásnou nahrávku do běhu, ale netrefuje prázdnou bránu.
26:02 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #17 Radim Dvořák, asistoval #11 Ondřej Kowalik (2:1)
22:45 Útok Zlína končí protiútokem Přerova, který se ale ke střele nedostal.
21:23 Několik dorážek před brankou Zlína, ale nakonec končí míček za mantinelem.
19:59 Střely na branku po 1. třetině: Zlín 5 - Přerov 13
17:31 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #3 Pavel Balusek (2:0)
17:31 Přerov kombinuje na své straně, ale zatím je z toho jen protiútok Zlína, který končí gólem.
12:54 Kořenému teď poodjel z hokejky míček a málem skončil v bráně, ale Bartík se rychle zorientoval a uklidňuje situaci.
10:49 A nyní Červenka skvěle zblokoval střelu Hořeckého.
07:42 Hra je ve velmi vysokém tempu.
04:55 Rychlou střelu Budnika Bartík s přehledem chytá.
01:22 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #89 Jakub Vořechovský, asistoval #26 Jan Michálek (1:0)
01:22 Střela Vořechovského po nahrávce Michálka doskákala až za záda hostujícího brankáře Rašky.
00:00 Vítáme Vás u nedělního online přenosu zápasu mezi Zlínem a Přerovem.