• 57 56:11
    7:2
    (Adámek)

Florbal Vsetín - Zlín Lions 7:2
branky: 12. Vojtěch Trčka, 23. Tomáš Březík, 25. Tomáš Březík, 46. Vojtěch Trčka, 46. Lukáš Adámek, 48. Michal Žůrek, 57. Tomáš Březík - 52. Michal Baroň, 53. Tomáš Novosad; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Pinďák ? - Jan Šauer ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Dva týdny jsme se poctivě připravovali a dnes se to projevilo. 100% výkon po celý zápas až na pár výpadků. Děkuji divákum, rozhodčím a soupeři za utkání.
59:59 Vyjádření trenéra hostů: První třetiny se nám dařilo hrát to co potřebujeme, ale bohužel nedali jsme góly. Ve třetí třetině třetině jsme to trochu otevřeli, Vsetín toho dokázal využít. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za skvělou atmosféru.
59:59 V poslední chvíli se ještě Březík snažil přidat čtvrtou branku, ale nepodařilo se.
58:52 Adámek se mohl řítit sám na hostujícího brankáře, ale dostal nahrávku na paty.
57:46 Březík mimo dnešní tři góly také předvádí výborný výkon v obraně, teď zastavil Vaňka a vyhodil míček až k brance Zlína.
56:11 GÓL Florbal Vsetín! 7:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #96 Lukáš Adámek (7:2)
56:11 No a přesilovka se hostům vůbec nedaří, dokonce inkasují! Březík se krásně ukázal na mantinelu, kde ho našel Adámek, a střelou pod horní tyčku nedal hostujícímu brankáři vůbec šanci.
54:47 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za zvedání florbalky
54:47 Další přesilovka pro hosty.
54:01 No a Macek se ještě dostal ke střele, ale netrefil vůbec branku.
53:47 Macek se teď se Zajícem hnali do šance, ale první jmenovaný nepřesně přihrával.
52:05 GÓL Zlín Lions! 6:2
Vlastní branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Tomáš Novosad (6:2)
52:05 No a pozor, vlastní gól si teď dal Novosad, takže Zlín se znovu dostává do utkání!
51:30 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň bez asistence (6:1)
51:30 Baroň teď střelou pod horní tyčku pokazil Pinďákovu snahu o nulu v tomto zápase.
50:42 Hra se teď uklidňuje, hosté jakoby rezignovali na nějaké zdramatizování utkání.
49:30 Ovesný se teď tlačil do šance, ale netrefil branku.
47:07 GÓL Florbal Vsetín! 6:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Michal Žůrek, asistoval #96 Lukáš Adámek (6:0)
47:07 Sen se stal realitou!! Branku za Vsetín vstřelil MIchal Žůrek, který prolomil střeleckou smůlu, která se s ním táhne od počátku florbalové kariéry.
46:36 Už se pokračuje klasicky 5 na 5.
45:36 GÓL Florbal Vsetín! 5:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #24 Patrik Seevald (5:0)
45:36 No A už je to 5:0. Nejrpve se prosadil ve hře 4 na 4 střelou VOjtěch Trčka, po dalších 13 sekundách se po krásné Seevaldově asistenci prosadil Adámek! Fanoušci jsouu nadšení a vyvolávají domácího Adámka.
45:23 GÓL Florbal Vsetín! 4:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Vojtěch Trčka, asistoval #56 David Anděl (4:0)
44:36 Vyloučen hráč #91 Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
44:36 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
43:14 A na konci přesilové hry Pinďák vytáhl míček z brankové čáry, výborný zákrok!
42:53 PO více než minutě první střela na branku od Zlína, ale letěla hodně vedle.
41:15 Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:15 Zlín si zahraje další přesilovku, Žůrek tvrdě narazil hostujícího hráče na mantinel.
40:30 Pinďák teď výborně vystihl rozehrávku hostů a zakopl míček za mantinel, čímž si vysloužil potlesk domácích fanoušků.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Vsetín.
39:57 Tak ještě před koncem třetiny málem snížení od Baroně, ten ale ke štěstí domácích fanoušků netrefil branku.
39:24 Zajíc teď míček napálil jen do stropu sportovní haly.
38:37 Domácí zvládli první oslabení na jedničku, pokračuje se pět na pět.
37:43 Baroň teď dostal nahrávku na mantinel, ale z dobré pozice trefil jen fanouška ve třetí řadě na pátém sedadle.
36:37 Vyloučen hráč #96 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:37 První přesilovku si zahrají hosté. Adámek tvrdě atakoval Ondruška na půlce a odsedí si dvě minuty za nedovolené vrážení.
35:19 Macek teď před brankou našel krásně Vojtu Trčku, ale ten ze vzduchu nezamířil mezi tři tyče.
34:26 No a šance pro Žůrka, který však trefil první hokejku a brankář hostí tak zůstal bez práce.
34:11 Adámek teď na chvíli uklidnil hru.
33:10 Pinďák výborně zasáhl proti Ondruškovi, Vsetín měl poté rozehrávku na půlce, ale míček špatně rozehrál Březík a Ondrušek se hnal sám na Pinďáka, ale ani napodruhé během krátké chvilky ho nepřekonal.
32:05 Teď je to hra jen na jednu branku, a to na tu vsetínskou. Pinďák zatím drží stav 3:0.
31:20 Hosté nyní hrají o poznání aktivněji, v další šanci se ocitl Červenka, ale netrefil branku Vsetína. Zlín nicméně zůstává na míčku.
30:38 Vaněk teď minul branku, hra pokračovala a míček se dostal až k Langrovi,který vyzkoušel poprvé v této periodě Pinďáka. Ten v pohodě chytá.
29:51 Hostující Červenka teď upadl, sice se zvedá, ale vypadá hodně otřeseně.
28:46 Vsetín pokračuje v kombinační hře, hosté se k míčku dostávají jen náhodně.
27:58 Opět se přerušovalo kvůli vodě na palubovce, nyní už se hraje.
27:32 Novosadovi před brankou přeskočil míček hokejku, do šance se dostal Ondrušek, ale branku netrefil.
26:33 Vsetín je v této třetině zatím naprosto perfektní, další velkou šanci si připsal Novosad, který těsně minul branku.
26:00 Do šance se teď hnali bratři Trčkové, ale na poslední chvíli jim míček sebral hostující obránce.
24:40 GÓL Florbal Vsetín! 3:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #54 Tomáš Horák (3:0)
24:40 No tak to jsou věci! Nejprve na jedné straně Pinďák vychytal Ondruška při nájezdu, hned z další situace se podruhé v tomto zápase prosadil střelou Březík! Stav utkání 3:0 pro Vsetín.
24:21 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #19 Lukáš Ondroušek.
23:27 Zlín se snaží o snížení stavu, ale Vsetín zatím výborně brání a v této třetině ještě hosty nepustil ke střele.
22:15 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
22:15 A po zásluze si Vsetín připisuje druhou branku! Adámek vybojoval míček proti dvěma hostujícím hráčům,, nahrál Březíkovi a ten od půlky propálil všechno před brankou.! 2:0 pro Vsetín.
21:45 V úvodních vteřinách druhé třetiny je Vsetín aktivnějším týmem, ale zatím nijak vážněji neohrožuje branku hostů.
20:36 Číž pálil téměř z poloviny hřiště, branku netrefil.
20:19 Standartka pro Vsetín.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté.
19:30 Jan Trčka se snažil vystřelit, ale Vaněk jej na hranici faulu srazil k zemi. Domácí hráč protestuje, ale rozhodčí faul nepíská.
18:53 Hosté si teď na vlastní půlce minutu nahrávali míček, nakonec ho nahodili na branku Vsetína a po faulu o něj přišli.
17:52 Zajíc se tlačil po levém mantinelu do šance, ale hostující hráči na něj byli tři a tak o míček přišel.
17:00 Zlín se tlačí za vyrovnáním, ale domácí obránci blokují všechny jejich pokusy.
16:29 Výborně dneska hraje první vsetínská lajna ve složení Adámek-Seevald-Žůrek, kteří teď hodně zatápěli hostující obraně.
15:31 Hosté v plném počtu, Vsetín přesilovku nevyužil.
15:21 Na hřišti je už druhá přesilovková sestava, ale ani ta si nedokázala vypracovat gólovou příležitost.
14:37 Konečně první střela na branku v přesilové hře a málem z toho byl krásný gól, ale Březík těsně minul zadní šibenici.
13:35 Vsetín začal přesilovou hru opatrně.
13:31 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:58 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Vojtěch Trčka, asistoval #93 René Číž (1:0)
11:58 Ale domácí se přece jen radují z gólu. PO standartce z rohu se střelou prosazuje Vojtěch Trčka, kterého krásně našel jeho souputník z Valašských Klobouků Renda Číž! 1:0 pro domácí.
11:55 Macek se teď z úhlu řítil na branku, na poslední chvíli jeho střelu zblokoval jeden z hostů.
11:28 Anděl teď ztratil míček u vlastní branky, hosté ale jeho omyl nevyužili.
11:04 Adámek a Seevald přehnali snahu o získání míčku, standartka pro hosty.
10:13 Ovesný střílel z úhlu, ale míček daleko minul branku hostů.
08:50 Vaněk teď výbornou střelou ohrozil Pinďáka, ten i se štěstím zasahuje.
07:55 Březík za brankou fauloval Červenku, standartka se ale Zlínu nepodařila, takže Vsetín se zmocnil míčku.
07:10 Březíkovu špatnou rozehrávku vystihl jeden z hostujících hráčů, Červenka se poté tlačil do střely, ale Pinďák nakonec nemusel zasahovat.
06:01 No a ze standartní situace málem padl úvodní gól utkání, ale ve velké šanci Vaněk netrefil.
05:47 Jan Trčka fauloval před vlastní brankou, rozhodčí si ještě chtějí o jeho zákroku promluvit.
04:57 Výborná střela Seevalda končí těsně vedle.
04:20 Míček nakonec skončil na hokejkách domácích, kteří se nyní snaží ohrozit branku hostů. Zatím kombinuje Žůrek a Adámek na vlastní půlce.
04:04 Po faulu Ovesného rozehrávají hosté.
03:00 Nyní byla hra přerušena kvůli kaluži vody na hřišti, ale už jsem ji utřel. Pokračujeme teda v utkání, na míčku jsou opět hosté ze Zlína.
02:08 Ovesný vybojoval zajímavou standartku před brankou Zlína. Na konci této rozehrávky byl Březík, ale jeho střela se nevlezla mezi tři tyče.
01:20 Číž a Vojtěch Trčka teď vybojovali míček pro Vsetín a ten se snaží něco vymyslet od vlastní branky.
00:59 První zákrok si připsal Pinďák.
00:30 Hosté se provinili faulem, rozehrává Vsetín.
00:01 První buly vyhráli hosté a začínají kombinaci od vlastní branky.
00:01 Dobrý den. Vítáme Vás u onlajn přenosu dnešního utkání 18. kola Divize mužů mezi týmy Florbal Vsetín a Zlín-Lions.