(Břenek)
  • 60 59:56
    2

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBK Jeseník 4:7
branky: 4. Václav Štěrba, 15. Václav Štěrba, 48. Adam Korček, 54. Denis Tomančák - 9. Martin Hudec, 16. Martin Příhoda, 18. Martin Trsťan, 35. Václav Břenek, 40. Tomáš Havlík, 59. Martin Příhoda, 60. Martin Příhoda; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 31 - Michal Majsniar 17; po třetinách: 2:3, 0:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích, Tomáše Vežranovského: Jeseník to dnes zahrál zkušeně a měl relativně zápas pod kontrolou, když už jsme se dostali na dostřel, tak nám zase odskočil a tak nám zaslouženě 'ukradli' tři body. Díky klukům za kvalitní zápas a přejui šťastnou cestu domů, do dalekého Jeseníku.
60:00 Komentář trenéra hostů, Martina Trsťana: Cesty zafůkané sů z jeseníka zaváli tři bodíky !!! Po dominantním zápasu nezbývá než poflexovat do dalšího utkání ! FBK OLEE esketit
60:00 Poměr střel na bránu v poslední třetině byl 11:10.
59:56 Vyloučen hráč #23 Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
59:33 GÓL FBK Jeseník! 4:7
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #24 Václav Břenek (4:7)
58:39 Frýdek zkouší ze všech sil vyrovnat. Nyní dokonce v šesti bez brankáře.
58:12 GÓL FBK Jeseník! 4:6
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #21 Ondřej Stavianis (4:6)
58:11 Domácí jsou v plném počtu.
56:56 Frýdek zvládl oslabení ve třech a již hraje ve čtyřech.
56:14 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
56:11 Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
54:56 Vyloučen hráč #49 Petr Fiala družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost
54:51 Denisovi se střelba zalíbila a tak ji zkouší i z dálky.
53:53 Po ošetření Piško pokračuje dále.
53:53 Zraněný Piško leží na zemi, hra je přerušena.
53:33 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 4:5
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #70 Denis Tomančák, asistoval #11 Lukáš Rajgl (4:5)
52:17 Jesenická standardka se třema přihrávkama a nepřesnou střelou vypadala nacvičeně.
51:04 Hra se přelévá ze strany na stranu a vždy to vypadá nebezpečně, ale nakonec z toho nic není. Dnes to vypadá na velkou souboj brankářů.
48:55 Jeseník před bránou vytvořil nepřehlednou situaci. Důležité je, že brankář Piško přehled měl.
47:12 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:5
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #22 Adam Korček, asistoval #44 Tomáš Vežranovský (3:5)
47:10 Hosté hrají v plném počtu.
45:10 Vyloučen hráč #9 Martin Rokyta družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
44:56 Domácí se drží u míčku, ale přes semknutou obranu se jim nedaří projít.
42:05 Jeseník si v předchozích třetinách vytvořil třígólový náskok a vypadá to, že třetí třetinu bude chtít odehrát hlavně z obrany.
40:00 V druhé třetině byl poměr střel na bránu 4:14.
39:36 GÓL FBK Jeseník! 2:5
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #14 Tomáš Havlík, asistoval #74 Lukáš Ďopan (2:5)
39:32 Vyloučen hráč #88 Jaromír Dobeš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
38:34 Příhoda je vždy tam kde má být. Jeho druhá bomba z blízka však moc přesná nebyla.
36:50 Dělovka příhody měla ke gólu opravdu jen malinký krůček. Piško opět zachraňuje tým před debaklem.
34:33 GÓL FBK Jeseník! 2:4
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #24 Václav Břenek bez asistence (2:4)
32:02 Domácí jsou v plném počtu.
30:02 Vyloučen hráč #44 Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
29:25 Jeseník si zahraje přesilovku.
27:37 Jeseník je u míčku, ale hraje na vlastní polovině. Nakonec zkouší dostat míček do útoku prostým nahozením.
25:29 Hosté hrají v plném počtu.
24:14 Juroš nahodil Makkemu před bránu. Široko daleko nikde žádný obránce, ale brankář ho skvěle zaclonil a zamezil střele.
23:29 Vyloučen hráč #7 Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání
23:15 Bude se vylučovat.
21:15 Hosté střílí a cloněný Piško vytahuje svůj další trumf.
20:35 Mela před Piškovou bránou, ale míček nakonec bezpečně sevřel v dlaních.
20:00 Poměr střel na bránu v první třetině byl 6:13.
19:01 Ke konci třetiny se ještě o vyrovnání pokusil Matějka hezkou střelou z dálky.
17:52 GÓL FBK Jeseník! 2:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #23 Martin Trsťan, asistoval #14 Tomáš Havlík (2:3)
17:22 Po nátlaku, který vytvořil Jeseník, vystřelil Rokyta, ale za brankáře se míček nedostal.
16:00 Jeseník v obrovské šanci. Havlík sám před branou neprostřelil rychle se přesunuvšího Piška.
15:29 GÓL FBK Jeseník! 2:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Martin Příhoda, asistoval #67 Petr Čelechovský (2:2)
14:52 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #25 Václav Štěrba, asistoval #22 Adam Korček (2:1)
14:04 Frýdek rychle rozehrál, ale po tečované střele se dostal míček jen za mantinel. Následuje další rozehrávka, tentokrát z rohu. Ani ta však nic zajímavého nepřinesla a hraje se ve středním pásmu.
11:30 Frýdek kupí chyby v obraně. Zatím toho Jeseník nevyužil, ale co není může být.
09:24 Rajgl zariskoval, když v obranném pásmu se snažil utéct s míčkem přes dva protihráče.
08:30 Tomančák nahodil míček před bránu a brankář měl trochu problémy s jeho usměrněním. Ale podařilo se mu to a hned poslal do útoku zase Jeseník.
08:02 GÓL FBK Jeseník! 1:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #7 Martin Hudec, asistoval #9 Martin Rokyta (1:1)
07:01 Rajgl střílí z dálky, s čímž brankář neměl moc práce.
05:40 Dnešní druhá akce Jeseníku, Příhoda dostal přihrávku před bránu, ale nepodařilo se mu vystřelit.
03:17 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:0
02:53 Jeseník v první akci, ale dostali se jen za bránu, kde po chvíli ztratili míček.
01:20 U míčku stále domácí, ale nedaří se jim vystřelit na bránu.
00:05 Hned po startu utkání si na bránu vystřelil Matějka. Golmana nezaskočil.