• 60 59:40
    8:2
    (Bazala)

FBC ZŠ Uničov - Florbal Vsetín 8:2
branky: 2. Jakub Charvát, 6. Daniel Zmrzlý, 17. Jakub Charvát, 36. Zdeněk Marčon, 43. Daniel Zmrzlý, 50. Jakub Charvát, 55. Vít Charvát, 60. Zdeněk Marčon - 19. Lukáš Adámek, 19. Tomáš Zubek; rozhodčí: Marek Pavlovský - Tomáš Dokoupil; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Hublar 19 - Vít Zgarba 18, Petr Chovanec 2; po třetinách: 3:2, 1:0, 4:0
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes jsme hráli hluboko pod své možnosti a soupeři jsme darovali 3 body. Děkujeme rozhodčím , soupeři a vulgarním fanouškům za podporu.
60:00 Komentář trenéra domácích: Děkuju klukům za skvěle odehraný zápas i když byla druhá třetina příliš tvrdá kluci to zvládli a zaslouženě jsme získaly 3 body. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu šťastnou cestu domů.
59:40 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #5 Martin Bazala (8:2)
59:00 Zapomenutý hráč před brankou domácích netrefuje míček.
57:00 Tým domácích úspěšně brání a nepouští hosty ke střele.
54:37 Timeout Florbal Vsetín
54:37 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #13 Vít Charvát, asistoval #20 Martin Mirga (7:2)
54:37 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Petr Chovanec družstva Florbal Vsetín
52:51 Po špatné nahrávce se hráč hostů mohl zakončit z velké blízky, ale Jan Hublar opět chytá.
51:30 Jan Hublis si radí s další střelou.
49:37 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Jakub Charvát, asistoval #86 Jiří Valigura (6:2)
48:41 Tým hostů se snaží se všech svých sil dát gól, ale obrana a brankář domácích jim v tom brání.
45:50 Jan Hublis chytá míček těsně před brankovou čarou.
44:58 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
44:30 Jan Hublis každou střelu chytá a nic nepustí za svá záda.
42:58 Krásnou samostatnou akci do prázdné brány zakončil bekhendem Daniel Zmrzlý.
42:57 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (5:2)
41:16 Volný hráč před brankou domácích nedostal prostor a neměl možnost zakončit.
38:48 Tým domácích úspěšně ubránil oslabení a drží si dvoubrankový náskok.
38:05 Do úniku podél mantinelu při vlastním oslabení se dostal Zdeněk Marčon, bohužel však minul branku.
37:33 Volný hráč před brankou domácích neprostřelil Jana Hublara v bráně.
36:48 Vyloučen hráč #86 Jiří Valigura družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
35:28 Těsně před koncem přesilové hry dokázal tým domácích vstřelit gól a opět mají dvoubrankové vedení.
35:27 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #68 Jakub Zámečník (4:2)
33:59 Při vlastním oslabení se dostává hráč hostů ke střele, kterou chytá brankář domácích.
33:34 Vyloučen hráč #96 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
32:41 Hráč hostů se dostal před brankáře domácích a trefuje horní tyč.
29:33 Ani po dvou vyloučeních se stav nezměnil.
28:10 Po krásné kombinaci se ozývá jenom tyčka hostů.
27:33 Vyloučen hráč #17 Jakub Charvát družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nesportovní chování
26:21 Vyloučen hráč #10 Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
24:20 Oba týmy se přehrávají o míček, ale bez střely na branku.
22:00 Tým domácích se snaží dát gól, aby opět měli dvoubrankové vedení.
20:40 První střela druhé třetiny patří domácím.
18:35 Jenom 13 vteřin stačilo, aby tým hostů vstřelil druhou branku.
18:34 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #9 Jakub Maniš (3:2)
18:21 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #16 Tomáš Březík (3:1)
16:27 Krásnou nahrávku vymyslel Jakub Zámečník, který nahrál do prázdné brány Jakubu Charvátovi.
16:26 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Jakub Charvát, asistoval #68 Jakub Zámečník (3:0)
16:04 Nebezpečnou střelu z půlky chytá brankář hostů.
13:00 S další střelou domácího týmu si poradil brankář hostů.
09:56 Krásnou střelu z půlky chytá brankář domácích a míček nepouští za svá záda.
08:30 Tým hostů drží míček, ale obrana domácích je nepouští ke střele.
05:41 Krásnou samostatnou akci si připravil Daniel Zmrzlý, který zakončil bekhendem za záda brankáře hostů.
05:40 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (2:0)
04:50 Tým hostů obstřeluje bránu domácích, ale bez gólu.
03:30 Další střela hostů skončila v postavené zdi domácích.
02:00 Gól domácích tým nabudil a snaží se opět dostat k bráně a vstřelit další gól.
01:20 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Jakub Charvát bez asistence (1:0)
00:13 Hned do první šance se dostává hostující tým, avšak brankář domácích si se střelou poradil.