7:5
    Matěj KOŇAŘÍK
    (Ondroušek)

Zlín Lions - Florbal Vsetín 7:5
branky: 3. Lukáš Ondroušek, 17. Jaroslav Vaněk, 42. Petr Graclík, 52. Pavel Balusek, 55. Petr Graclík, 55. Lukáš Ondroušek, 58. Matěj Koňařík - 5. Robin Macek, 12. Tomáš Horák, 35. René Číž, 56. Tomáš Březík, 56. Radim Látal; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Kevin Majrich 20 - Vít Zgarba 29; po třetinách: 2:2, 0:1, 5:2
60:00 Komentář trenéra hostů Patrik Seevald: Krásné utkání, derby jak má být. Nic nechybělo snad jen krásné góly. Zlín měl dnes více štěstí a po našich individualních chybách a výpadku na začátku 3. třretiny zvítězil a bere tři body. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář trenéra domácích Miroslav Kořének: Dnešní utkání zatím pro nás nejtěžší v sezóně. Derby se Vsetínem bývá vždycky vyhrocené, ale nepodcenili jsme to a získali jsme 3 body. Děkujeme soupeřům za zápas a divákům za podporu.
60:00 Střely na branku po třetí třetině: Domácí 16 - Hosté 8
57:54 GÓL Zlín Lions! 7:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #28 Matěj Koňařík, asistoval #19 Lukáš Ondroušek (7:5)
56:36 Vaněk už je na hřišti s menší boulí na čele.
55:47 GÓL Florbal Vsetín! 6:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #72 Radim Látal, asistoval #24 Patrik Seevald (6:5)
55:40 Vaňkovi se opět něco stalo, ale odchází po svých a asi to bude zase OK :-)
55:09 Vyloučen hráč #16 Miroslav Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:09 Přesilovku si zahrají také hosté.
55:04 GÓL Florbal Vsetín! 6:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (6:4)
54:36 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Lukáš Ondroušek, asistoval #8 Jaroslav Vaněk (6:3)
54:13 Timeout Florbal Vsetín
54:13 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #89 Petr Graclík bez asistence (5:3)
52:53 Graclík vstřelil další gól.
51:59 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Pavel Balusek, asistoval #28 Matěj Koňařík (4:3)
49:05 Baroň ztrácí míček na půlce, a tak má Macek šanci střílet, ale Majrich zasahuje.
47:25 Ondroušek teď netrefil téměř prázdnou bránu.
46:11 Pospíšilova střela sražena mimo bránu.
44:35 Zlín využívá chyby Vsetína a žene se do útoku.
42:15 Krásnou akci Vsetína Adámek do brány nezakončil.
41:40 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #89 Petr Graclík, asistoval #74 Michal Baroň (3:3)
41:39 Po nahrávce od Baroně Graclík vstřelil branku a výskokem oslavuje.
40:00 Střely na branku po druhé třetině: Domácí 9 - Hosté 7
34:20 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #93 René Číž, asistoval #10 Robin Macek (2:3)
33:32 Graclík bude mít zítra pořádnou berušku na lýtku.
30:34 Trčka dnes nemá dobrý den. Už podruhé mu chyběl jen kousek ke gólu a opět trefuje jen tyč.
28:55 Hosté oslabení ubránili a už hrají v plném počtu.
27:54 Kvůli zraněnému Vaňkovi se hra pozastavila, ale ten se otřepal a odchází na střídačku.
27:28 První střelu v přesilovce brankář s přehledem chytá.
26:55 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:55 Uvidíme první přesilovku domácích.
25:50 Hra je ve vysokém tempu z jedné strany na druhou, ale hráči zatím nepředvedli nic oslnivého.
24:03 Pospíšil trefuje levou spojnici.
22:26 Trčka právě orazítkoval břevno branky domácích.
20:00 Střely na branku po první třetině: Domácí 11 - Hosté 10
17:00 Červenka má dnes motivaci ukázat co umí snad před celou jeho rodinou, a tak hezky rozehrál akci na Ondrouška, kterou Vaněk s jistotou zakončil.
16:59 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #19 Lukáš Ondroušek (2:2)
16:06 Zlín ustál nátlak Vsetína a jdou do útoku.
13:32 Pospíšil se z obrany vyhnal až k brance Zgarby, avšak neměl komu nahrát :-(
12:02 Majrich si teď zahrál na gymnastu a v provazu vychytal střelu.
11:14 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #54 Tomáš Horák, asistoval #17 Michal Žůrek (1:2)
09:16 Zlín má převahu ve hře a nepouští Vsetín na balónek.
06:27 Nebezpečná střela Vaňka zblokována.
04:21 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #96 Lukáš Adámek (1:1)
03:35 Fair play od hráče ze Vsetína, který přiznal teč míčku.
02:24 Krásnou akci po nahrávce od Vaňka zakončuje Ondroušek.
02:23 GÓL Zlín Lions! 1:0
00:01 Vítáme vás u online přenosu dnešního derby Zlín Lions a Florbal Vsetín.