• 60 59:51
    6:2
    (Viktořík)

1. FBK Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 6:2
branky: 2. Denis Zimmer, 9. Patrik Hegar, 10. Vladislav Kittel, 35. Patrik Hegar, 53. Josef Viktořík, 60. Vladislav Kittel - 4. Vojtěch Zátopek, 40. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Patrik Mik - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:7; využití: 1:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Marek Obšivač 32 - Jan Klinka 35; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:0
60:00 Komentář kapitána Rožnova Pavla Barabáše: 'Na to, že soupeř přijel jen v deseti lidech, tak si klidně mohli odvézt všechny 3 body, kdyby proměňovali šance. Do play-off musíme hrát více zodpovědně do obrany. Děkuji soupeřům za dobrý zápas a férovou hru a skvělým fanouškům za atmosféru.'
60:00 Komentář trenéra hostů Milana Uvíry: 'Mrzí nás vylučování a neproměňování šancí.'
60:00 Střely po třetí střelecky velmi aktivní třetině poměrem 16:11 pro Rožnov, po celém zápase 41:34 pro Rožnov.
59:51 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 6:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #96 Josef Viktořík (6:2)
59:51 Viktořík sice mohl vystřelit, ale pro efekt a jistotu ještě přihrál Kittelovi.
59:43 Zápas se dohrává ve velkém tempu.
58:28 Vyloučen hráč #77 Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
57:33 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení
55:09 Novosadova nepřesná dorážka.
54:37 Výborný zákrok Obšivače proti nebezpečné střele Kostelníka.
53:10 Zimmerova střela mířila těsně nad branku Kopřivnice.
52:02 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #11 Patrik Hegar (5:2)
52:02 Hegar dokázal najít volného Viktoříka na středu a ten dokázal výbornou rychlou střelou zakončit.
50:48 Kopřivnice opět pod velkým tlakem plynoucím z přesilovky.
49:57 Vyloučen hráč #16 Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
49:45 Rozhodčí drží vysokou výhodu pro Rožnov.
47:29 Kopřivnice je pod velkým rožnovským tlakem.
46:58 Vyloučen hráč #9 Michal Řeha družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
46:53 Viktoříkova zrádná přízemní střela z velké vzdálenosti.
45:30 Střídají se velké šance na obou stranách.
42:53 Výborný zákrok Klinky ve skoku proti střele Viktoříka.
41:18 Vyloučen hráč #16 Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání
40:12 Viktoříkova tvrdá střela letí těsně nad břevno branky Kopřivnice.
40:01 I třetí vhazování, které zahajuje třetinu vyhrává tým Rožnova.
40:00 Ve druhé třetině byl naopak o hodně aktivnější tým Rožnova poměrem 20:8.
39:43 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #5 Jakub Kostelník (4:2)
39:43 Kubátko dokázal doťuknout do brány Kostelníkovu přihrávku a vstřelit tak gól.
38:28 Novosad nadvakrát dorážel, ale Klinka si oba pokusy pohlídal.
34:30 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #96 Josef Viktořík (4:1)
34:30 Viktořík poslal skvělý kros, kterým našel Hegara, který dokázal bleskově a přesně zakončit.
32:17 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #5 Jakub Kostelník.
32:17 Kostelník zkusil kličku do bekhendu, ale Obšivač ji čekal a vykryl mu úhel a Kostelník trefil pouze boční síťku.
31:30 Viktořík z dobré situace trefuje pouze Klinkovu nohu.
30:01 Štefek netrefuje odkrytou domácí bránu.
27:40 S přečíslením hostů 2 na 1 si dokázal Obšivač poradit.
26:38 Zvoní tyč brány hostů, kterou trefil Hegar.
25:58 Rožnov drží hosty pod tlakem na jejich polovině.
25:28 Vyloučen hráč #4 Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:28 Vyloučen hráč #4 Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
25:08 Rozhodčí drží vysokou výhodu pro Rožnov.
23:50 Burýšek trefuje břevno brány hostů.
22:33 Štampovského skvělou střelu Klinka vyráží nad sebe a míček trefuje břevno.
22:00 Dobrá střela Barabáše od mantinelu, kterou si ovšem Klinka pohlídal společně s dorážkou.
20:01 Rožnov vyhrává i druhé buli, které zahajuje třetinu.
20:00 V první části přestřílela Kopřivnice Rožnov naprosto drtivým poměrem 15:5.
19:13 Míček projel Obšivačovi zas zády, ale do branky se nedostal.
18:43 Vyloučen hráč #14 Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
17:48 Burýšek si dokázal výborně vyjet před branku Kopřivnice, ale míček mu těsně před střelou ujel.
12:36 Obšivač dokázal absolutně fantastickým způsobem chytit míček, který šel po zemi z druhé strany brány, než Obšivač původně byl.
11:44 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
11:44 Po vyloučení nařídili rozhodčí standardní situaci v nebezpečné vzdálenosti od rožnovské brány.
11:22 Nebezpečná standardní situace těsně před brankou hostů.
09:48 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #42 Denis Zimmer (3:1)
09:46 Zimmer v podobném výběhu jako poprvé, tentokrát však přihrál volnému Kittelovi, který nekompromisně zakončil.
08:06 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:1
08:06 Viktoříkovu střelu dokázal Klinka jen vyrazit, ale na to čekal Hegar, který dokázal míček uklidit do branky hostů.
06:49 Kostelníkova tvrdá střela od mantinelu netrefila bránu domácích.
06:18 Kopřivnice uzavírá Rožnov na obranné polovině.
03:59 Viktoříkův bekhend z voleje nepřesný.
03:49 Nebezpečná situace před domácí brankou, hosté však míjí.
03:29 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #4 Ondřej Kubátko (1:1)
03:29 Kubátko dokázal dobře přihrát na Zátopka na středu hřiště a ten vystřelil přesně.
03:10 Obšivač si pohlídal nebezpečnou střelu mezi nohama domácího obránce.
01:24 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #42 Denis Zimmer, asistoval #46 David Žniva (1:0)
01:24 Zimmer si vzal míček a dokázal od mantinelu vystřelit přesně do odkryté části brány hostů.
00:01 Úvodní buli pro Rožnov.