• 61 60:38
    5:6
    (Dvořák)

Snipers Třebíč - Hippos Žďár n/S. 5:6p
branky: 4. Lukáš Vlach, 20. Jaroslav Dlabač, 23. Ondřej Blažek, 26. Tomáš Sýkora, 42. Lukáš Macálka - 11. Petr Tlustoš, 24. Michal Staněk, 33. Vojtěch Haman, 39. Petr Tlustoš, 57. Petr Tlustoš, 61. Vojtěch Haman; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 84; zásahy brankářů: Jan Bazala 20 - Lukáš Kratochvíl 20; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:1, 0:1
63:38 Komentář trenéra domácích: 'Opět jsme ukázali naši stinnou tvář, kdy jsme dobře vstoupili do utkání a svojí nedisciplinovaností jsme se připravili o vedeni a zároveň i lepší výsledek v utkání. Děkujeme soupeři za utkání.'
60:38 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #89 Ondřej Dvořák (5:6)
60:38 Komentář trenéra hostů: Důležitost utkání nám asi svazovalo ruce. Jinak si tu spoustu nepřesností nedokážu vysvětlit. Naštěstí na tom byl soupeř podobně a tak jsme byli celý zápas ve hře. Uvidíme jestli budou dva body stačit. V případě že ano, tak posílám soudek piva do Klobouků. Děkujeme soupeři a přejeme záchranu soutěže.
60:38 Střely celkem 25:26
60:01 Buly vyhráli hosté.
59:59 Střely ve 3. třetině 11:8
59:10 Oba týmy hrají tvrdě až do konce.
58:30 Timeout Hippos Žďár n/S.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:52 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #21 Filip Dvořák (5:5)
56:00 Domácí golman drží svůj tým ve vedení.
53:00 Dnešní utkání pořádají Snipeři jako derby pro 'Alíka'. Aliasal je šikovný osmiletý kluk, od půlroku věku těžce onemocněl. Snipeři přejí hodně zdraví!
52:30 Hra se uklidnila a oba týmy v klidu vystřídali.
50:20 Snipeři držící míček za brankou v klidu vystřídali.
49:28 Hosté v plném počtu.
48:40 Třebíč kombinuje na útočné polovině, zatím beze střel.
47:28 Vyloučen hráč #90 Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:50 Třebíč se na chvíli usadila na útočné polovině.
45:40 Štveráček Lukáš netrefil bekhendem poloprázdnou branku.
44:20 Bazala Jan předvedl krásný zákrok, míček vyrazil do rohu hřiště.
43:20 Domácí uklidnili hru a v klidu vystřídali.
41:40 Domácí si vytváří teď velmi dobré šance, golman ale nepustí míček za svoje záda.
41:28 GÓL Snipers Třebíč! 5:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #10 Lukáš Macálka, asistoval #20 Tomáš Sýkora (5:4)
40:01 Buly vyhráli domácí.
39:59 Střely ve 2. třetině 6:13
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:55 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:4
38:00 Třebíč se usadila na útočné polovině, hráči ale střílí mimo branku.
35:30 Míček poskakoval na brankové čáře hostů, golman míček chytil.
34:00 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
32:26 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman bez asistence (4:3)
31:52 Vyloučen hráč #20 Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
30:18 Vyloučen hráč #91 Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře
30:10 Kelbler Michal trefil konstrukci branky.
30:00 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
29:00 Domácí dobývají Žďárskou pevnost.
26:55 Domácí hrají v plném počtu.
26:00 Hosté mají standardní situaci na velkém brankovišti, golman podržel svůj tým.
25:30 Snipers Třebíč se brání bez problému.
25:00 GÓL Snipers Třebíč! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #60 Michal Kelbler (4:2)
24:10 Třebíč kombinuje na útočné polovině, vypadá to jako kdyby hráli přesilovku.
23:41 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #90 Michal Staněk, asistoval #32 Jan Ušák (3:2)
22:50 Domácí držící míček v klidu vystřídali.
22:02 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #20 Tomáš Sýkora (3:1)
21:20 Hosté tlačí na soupeře, stačí už jen vystřelit.
20:01 Buly vyhráli hosté.
19:59 Střely v 1. třetině 8:5
19:34 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #10 Lukáš Macálka (2:1)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10 Lukáš Mátl vyslal nebezpečnou střelu která letěla těsně nad branku.
16:00 Bazala Jan předvedl pěkný zákrok a nepustil tak hosty do vedení.
15:00 Snipers Třebíč si vytváří šance, chybí jen dobré zakončení.
12:20 Sýkora Tomáš velmi odvážně proběhl kolem hostujících hráčů, branku ale netrefil.
11:10 Hosté držící míček za brankou v klidu vystřídali.
10:24 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #89 Ondřej Dvořák (1:1)
09:40 Karásek trefil konstrukci branky.
08:30 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
07:00 Domácí v přečíslení, Lukáš Mátl šanci pokazil špatnou přihrávkou.
04:00 Hosté se snaží dostat na útočnou polovinu, po souboji u mantinelu míček získává domácí tým Snipers Třebíč.
03:05 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Lukáš Vlach, asistoval #22 Lukáš Mátl (1:0)
02:44 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vražení zády
02:44 Hostujícímu hráči teče krev z nosu.
02:44 V rohu hřiště se velmi nepříjemně srazili dva hráči, domácí hráč si vykloubil rameno.
01:00 Snipers Třebíč se snaží dostat na útočnou polovinu, prostor zatím nenašli.
00:01 Buly vyhráli domácí.
00:00 Vítám Vás u dnešního utkání 22. kola NL. V bílých dresech nastoupí domácí Snipers Třebíč a v černých dresech hostující hráči týmu Hippos Žďár n/S. Utkání začne v 15:30.