1

2

3.

FbK TJ Svitavy - FBC Letka Toman Finance Group 7:8pn
branky: 3. David Říha, 28. Jiří Šincl, 37. Ladislav Vašák, 40. Jiří Šincl, 47. Josef Prudil, 50. David Říha, 56. David Říha - 13. Petr Pavlík, 22. Lukáš Toman, 25. Radim Kahánek, 34. Radim Kahánek, 43. Dominik Hubl, 46. Ivo Dohnal, 47. Dominik Hubl, N Martin Krupa; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 218; zásahy brankářů: Filip Lamař 10 - Martin Hrabáček 17, Roman Fučík ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 3:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #71 Martin Krupa a vstřelil rozhodující gól (7:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč #77 Lukáš Zach , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #10 Dominik Hubl a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč #9 Jiří Šincl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #17 Ivo Dohnal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK TJ Svitavy hráč #23 David Říha , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích p. Lubomíra Kocourka: Od začátku zápasu jsme museli dotahovat skóre a opět série vyloučení nám bránila v plynulosti hry. Ve 3. třetině se podařilo vyrovnat zápas. Prodloužení bylo beze změny skóre a v nájezdech už to bylo kdo z koho. Děkujeme soupeři za vynikající zápas a hlavně našim skvělým divákům.
65:00 Komentář hostujícího trenéra p. Petra Gajdy část 2.: V prodloužení domácí vabank a útok na dva body. Vyvrcholení ve formě nájezdů, vybrali jsme dva šikovnější střelce. Přejeme domácím úspěšný pátý play-offový zápas příští týden.
65:00 Komentář trenéra hostů p. Petra Gajdy část 1.: Úžasný zápas v nádherné hale a ve skvělé atmosféře. Zápas byl celkem vyrovnaný z mého subjektivního názoru jsme byli o něco lepší na míčku, ale domácí to vynahrazovali obrovským nasazením v soubojích, což nám někdy chybělo. Bohužel v momentě, kdy jsme měli zápas dohrát v klidu, jsme udělali dvě obrovské hrubice a dovolili jsme domácím vyrovnat.
65:00 Velmi napínavé a vyrovnané utkání končí. Hosté vítězí v nájezdech, které rozhodl Martin Krupa. Domácí můžou být však možná i spokojeni za bod, přes všechny patálie v průběhu zápasu.
65:00 Na první nájezd nastupuje svitavský Říha, uvidíme jestli předvede klasický nájezd z kauflandu.
65:00 V prodloužení k ničemu nedošlo, což možná bylo v plánu Svitav
65:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Roman Fučík družstva FBC Letka Toman Finance Group
64:55 Možná se ty nájezdy mohli dát hned.
64:00 Aktuálně to spíš vypadá, jakoby se domácí těšili spíš na nájezdy.
62:30 Až teď se hosté dostávají k míčku.
62:20 Domácí čekají na tutovou šanci.
61:00 Poklidné přihrávky Svitav a co bude následovat?
60:01 Prodloužení začíná a ano, domácí hrají bez brankáře po úspěšném buly specialisty Lukáše Musila.
60:00 V novém systému prodloužení může dojít ke všemu, jsem zvědavý, jestli některý z týmů zvolí taktiku hrát powerplay.
60:00 Střely po třetí třetině: 12:4 pro domácí Svitavy. Bude následovat pětiminutové prodloužení 3 na 3.
59:30 Dva největší chlapáci obou týmů, Musil a Jurák si teď něco krátce vyříkávali, avšak naštěstí k ničemu nedošlo.
59:00 Poslední minuta zápasu, dojde utkání do prodloužení?
58:00 Standardní situace ze sympatické pozice vyústila v šanci Richtera, který trefuje masku Hrabáčka.
57:00 Richter byl teď i na sebe až moc rychlý a poté se na středu motal, jak kdyby bylo čtyři ráno a on právě vyšel z klubíčku.
56:00 Svitavy jsou po vyrovnávací brance na koni a drží míček nedaleko Hrabáčkovi branky.
55:19 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:7
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #11 Josef Prudil (7:7)
55:19 A je znovu vyrovnáno! Přihrávky kolem branky Prudila a Říhy jsou již pověstné a nyní si Říha krátce míček zpracoval, měl na zádech soupeře, ale i přesto dokázal fantasticky trefit horní růžek branky.
55:00 Holuscha si teď věřil a vykličkoval se dopředu. Možná se cítil stejně rychlý jako jeho skoro jmenovec Jakub Holuša, ovšem ten je aktuálně zraněný, tak asi proto to nakonec na palubovce nevyšlo.
53:20 Domácí znovu utíkají na steč. Upevňují své pozice na polovině soupeře a tlak nastupuje.
52:30 Hrabáček si teď vybral snad štěstí na dva roky dopředu, kdy dvakrát v řadě vychytal svitavské střelce nastavenou rukou. Jednou dokonce Pakosta již zakončoval do odkryté klece!
52:05 Špatná přesilová hra, ve které padla na branku snad jen jedna střela, končí.
50:20 Domácím přišla přesilovka v pravou chvíli a snad se s ní popasují lépe než s tou předcházející.
50:05 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za vražení zády
50:00 Dnešní utkání je opravdu napínavé. Do konce zápasu zbývá ještě dostatek času, a tak se může stát ještě vše.
49:02 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:7
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #24 Ondřej Pakosta (6:7)
49:02 Říha si perfektně stáhnul míček jako v hokeji a schoval ho za obránce, jeho střelu Hrabáček vůbec neviděl.
48:40 Šincl vybojoval míček a pěkně se uvolnil na středu, poté trefuje horní tyč!
48:00 Letka uklidňuje hru, nemá kam spěchat, ovšem Svitavy už jednou dokázaly stáhnout dvoubrankové manko.
47:00 Bratrská souhra a mladší ze Zachů zakončuje do helmy Hrabáčka.
46:18 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #8 Tomáš Lokša (5:7)
46:18 Rychlá odpověď Letky na svitavské snížení a domácí utrpěli ránu na psychice.
46:04 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #24 Ondřej Pakosta (5:6)
46:04 V chumlu hráčů před brankou se nejlépe zorientoval Pepa Prudil a snížil backhandem na 6:5
45:21 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:6
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #1 Martin Hrabáček (4:6)
45:21 Svitavy se až příliš snažily vstřelit branku a Hrabáček po odraženém míčku přihrál dopředu uniklému Dohnalovi, který skvěle trefuje ze vzduchu kolem těla Lamaře a je to opět o dvě branky.
44:35 Letka v plném počtu.
44:20 Říha sám před brankou! Ale míček ze vzduchu netrefil ideálně, a tak nekončí v brance.
44:00 Šincl po přihrávce Zacha T. přestřeluje a přesilová hra ubíhá a ubíhá.
43:00 Šinclova rázná střela z výběhu, Hrabáček jen vyrazil a neměl ponětí o míčku, škoda že nikdo nečíhal před brankou.
42:35 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:35 Velká šance na vyrovnání. Domácí dnes hrají první přesilovou hru.
42:12 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #21 Radim Kahánek (4:5)
42:12 Nepřesnosti uprostřed hřiště, únik a situace dva na jednoho, Hubl to vzal na sebe a trefil se přesně do dolního růžku.
41:50 Richter dnes zatím není úplně ve své kůži. Teď mu obránci hostů nabídli míček zdarma, on však vypálil úplně vedle.
41:17 A Svitavy se ubránily a jsou v plném počtu
40:03 V přesilovce 5:3 už Letka nic nestihla, Říha už se promenáduje na hřišti
40:00 Střely po druhé třetině: 4:10 pro hostující celek FBC Letka
40:00 Druhá třetina nám končí a přichází zhodnocení. 90% třetiny ovládla Letka, dvakrát se dostala do dvoubrankového vedení, ovšem závěr třetiny se nesl v duchu extrémního bláznění, kterého domácí využili a i přes oslabení 5 na 3 Svitavy ještě stihly vyrovnat a do třetí třetiny se půjde opět za nerozhodného stavu.
39:32 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Jiří Šincl z trestného střílení (4:4)
39:32 Richter vybojoval v oslabení 5:3 nájezd, který proměnil Šincl a ukázal se tak jako pravý lídr týmu a vyrovnává na 4:4!
39:04 Bizarní situace, Prudil poslal Hubla až do našeho komentátorského stanoviště, naštěstí jsme přežili bez úhony.
39:03 Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vražení zády
38:45 Lukáš Zach si skvěle pohrál s obránci a ušetřil cenné vteřinky z oslabení.
38:29 Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky
36:11 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #19 Lukáš Brýdl (3:4)
36:11 Kuriózní branka ovšem Ladislav Vašák si s tím poradil jako zkušený matador. Brýdl nahodil vysoký míček před branku, kde se nejlépe zorientoval Vašák a trefil míček parádně ze vzduchu a snižuje tak na 4:3.
36:00 Westova přízemní střela nenašla skulinku mezi nohama Lamaře.
35:10 Ovšem následuje slušný pokus Lukáše Zacha, který vyrazil Hrabáček.
35:00 Teď si Šincl s L. Zachem vůbec nerozuměli a oba se jen jako slepci s holemi natahovali pro míček.
33:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #71 Martin Krupa (2:4)
33:59 Avšak na tuto už nemohl dosáhnout. Obdobná sehrávka jako z první početní výhody a Kahánek zakončuje z první do odkryté branky.
33:00 Lamař zatím kryje všechny střelecké pokusy.
32:18 Připravit štíty. Předchozí přesilovka Letce vyšla skvěle, a tak se domácí můžou obávat.
32:04 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře
32:00 Koppova střela, Lamař vyráží, Letka pokračuje v tlaku.
31:00 Dnešní utkání sleduje 218 diváků. Děkujeme za podporu.
30:00 Letka na míčku a vymýšlí kulišárny, kterými by oklamala Svitavy.
29:10 Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #52 Petr West.
29:10 Petr West si při nájezdu nevedl špatně, avšak v poslední chvilce mu míček ujel, a tak nemohl překonat ležícího Lamaře. Západní nájezd nevyšel a skóre se tedy nemění.
28:30 Benjamínek Vašák si chtěně nechtěně vyšlápl na kanonýra Letky Kahánka, který nyní leží na zemi.
28:00 Hubl v protiútoku dobře zvolil střelu, ovšem tu si Lamař pohlídal.
27:10 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #77 Lukáš Zach (2:3)
27:10 No pozor. Šincl po přihrávce do úniku po mantinelu vypálil velice přesně do pravého horního rohu a je to již zase jenom o gól. Krásná branka Jirko.
27:00 Aktuálně na palubovce hráči nepředvádějí nejlepší florbal. Můžeme vidět mnoho nepřesností
25:00 Domácí naprosto upustili z nasazení a nyní se potácejí a jistě by potřebovali vstřelit branku, aby se dostali zpět do zápasu.
24:40 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:3
24:40 První přesilová hra zápasu a brzká branka. Přihrávka na střed a střela bez přípravy znamená dvougólové vedení Letky.
24:10 Vyloučen hráč #9 Jiří Šincl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky
23:20 Richter klasicky pálí beckhandem, avšak jen do zadního mantinelu. Možná že i dnes to přijde. Obávaný béčko.
21:12 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #23 Petr Bregin (1:2)
21:12 Lukáš Toman se hnal po mantinelu hlava nehlava, až se dostal za branku, kde se ovšem snažil přihrávat, avšak Lamař si míček nešťastně srazil do branky a Toman tu nyní radostně křičí jako lev.
20:00 Po první třetině je skóre vyrovnané 1:1. Domácí však byli dle detailních statistik a aspektů o něco aktivnější, a to hlavně na úvod a závěr třetiny, kde mohli jistě některé z tutových šancích proměnit. Napjatě očekáváme další dění v druhé třetině.
20:00 Střely po první třetině: 7:3 pro domácí Svitavy
19:20 Pakosta se teď sympaticky rval přes všechny překážky před branku, ovšem u té poslední také upadl, Říha skákající míček netrefil.
18:00 Nabídka Říhy na Pakostu, ten však svým beckhandovým pokusem před brankou nepřekonal Hrabáčka.
17:00 Musil opět zahrozil střílenou přihrávkou a teď a Říha opět vypálil nebezpečný pokus
16:50 Tečovaná střela Říhy z obrany a Pakosta se ještě motal před brankou.
16:00 Přízemní pokus Dohnala vykryl Lamař a nyní se hra obrací a domácí Šincl míří kupředu.
14:00 Vladislav Richter připraven o míček v rohu po náletu supů a domácí musí znovu do obrany.
12:01 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #90 Petr Pavlík, asistoval #99 Jan Mrázek (1:1)
12:01 Protiútok 3 na 2 v podání Letky. Mrázek se nenechal připravit o míček u mantinelu a poté nabídl Pavlíkovi, který pohodlně vyrovnal na 1:1 do odkryté branky.
11:20 Střela, Lamař vyrazil jen pod sebe a Kulhavý odpalem uhasil požár v čas.
11:00 Pozor na to, hráč Letky West u míčku, jeho jméno poměrně straší, co nám asi předvede. Tak by se chtěl jmenovat snad každý.
09:00 Hra se uklidnila. Musím podotknout, že Letka poměrně napadá rozehrávku domácích, jsem zvědav, jestli to k něčemu povede, jelikož Svitavy mají často nějaké excesy v rozehrávce.
08:00 Richter prosvištěl kolem mantinelu a poté až za branku, nabídl volnému Lukáši Zachovi, ten po půl otočce trefil jen Hrabáčka.
06:00 Letka se usadila na půlce domácích a okupuje branku Lamaře.
05:00 Zajímavý pokus. Musil vypálil střílenou přihrávku před branku, kde číhal Pakosta, chybělo málo a dorazil by míček do branky.
04:20 Nenápadná střela Krupy a Lamař zasahoval jen intuitivně! Natáhl ruku a vyrazil míček nad.
03:00 Brzy hodnotit, ale zatím domácí lepším týmem, jsou na míčku a korigují hru.
02:03 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #55 Jan Kulhavý (1:0)
02:03 Zapomenutý Řiha u mantinelu a tento svitavský střelec toho využil náramně. Klasicky natáhl a vymetl u tyče.
01:40 A první akce dnešního zápasu. Vladislav Richter dobře pobídl Šincla, který měl však míček pod nohama, a tak střela nestála za moc.
00:20 Po úvodním buly na míčku domácí, ovšem hosté vypadají nabuzení.
00:00 Svitavy se aktuálně nacházejí na osmé pozici v tabulce soutěže Národní ligy skupiny východ. Letka je na tom celou sezónu mnohem lépe a nyní okupuje druhé místo. Jako vždy upozorníme na hlavního kanonýra soupeře a dnes je to Radim Kahánek, který se však nachází v tabulce ligových střelců až na 26. místě. Musíme však podotknout, že Letka je velice semknutý celek, a tak body můžeme očekávat od každého hráče.
00:00 Hydry v minulém kole senzačně překonaly tým Gullivers z Brna 8:5 a znovu vytesaly naděje na play-off. A tak mají dnes domácí jistě ohromnou motivaci bojovat o vytoužené body. Ovšem i Letka svůj předešlý zápas vyhrála, a to nad Kopřivnicí 5:3. Očekáváme tedy vypjatý zápas, kdy si hráči nedarují ani metr.
00:00 Dobrý den dámy a pánové, dnes budeme svědky jistě zajímavého utkání, ve kterém se střetnou domácí FbK Svitavy proti atraktivnímu celku FBC Letka Toman Finance Group.