(Lipovčan)
  • 59 58:54
    Vikings

FBC Letka Toman Finance Group - FBC Vikings Kopřivnice 5:3
branky: 22. Vojtěch Blana, 28. Vojtěch Blana, 44. Dalibor Ondruch, 51. Lukáš Toman, 59. Dominik Hubl - 22. Lukáš Soukal, 28. Petr Mužný, 42. Ondřej Kubátko; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Roman Fučík 17 - Jan Klinka 31; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:1
60:01 2_. Jinak bez debat osobka je nepříjemná. Jsme s jistotou na 3. místě, zatím výborná sezóna. Děkujeme našim věrným divákům i těm přespolním z Kopřivnice.
60:01 Komentář trenéra domácích: Děkujeme hostům za zápas. V první třetině Moravskoslezský přebor, soupeř neběhal, my jsme neběhali, míček nechodil. Od druhé třetiny jiná Letka, běhavá, míček začal chodit do prostor o kterých jsme před zápasem mluvili a začali jsme soupeře přehrávat. Od druhé třetíny jsme Kopřivnici přestříleli a hráli v pěti lidech, obránci se zapojili do útoku a soupeř měl problém nás bránit
60:01 Komentář asistenta trenéra hostí:Zápas se nám vůbec nepovedl a z našich chyba dával soupeř góly. A do dalších zápasů se musíme polepšit . Soupeři mnoho štěstí.
59:59 Střely Letka:14 Kopřivnice:8
59:44 To už bude dobré
59:00 Poslední minuta hry, hosté v 6 bez brankáře
58:54 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
58:54 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #79 Martin Lipovčan (5:3)
58:00 Pavlík teď šel sám do tří hráčů a podržel drahocenné vteřinky, poslední 2 minuty hry ?
57:06 Ou tak teď Fučík reflexivně zasáhl a podržel Letku
55:45 A Blána teď zašlápl míček a bylo to zřejmě to nejlepší co se mohlo stát
54:57 Takové tempo mělo být od začátku! Toto se divákům musí líbit
52:59 Kopřivnice teď přidala na tempu, zřejmě se teď otevře jejich obrana a LEtka toho snad využije, zatím nebudeme předbíhat
50:36 Tak přece jen se ujímá Letka vedení, Toman se vytočil z poza brány a golman nevěděl kde je a co se děje a Toman toho využil a zasunul
50:35 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #99 Jan Mrázek (4:3)
50:00 Zbývá 10 minut a je to velmi vyrovnané. Dnes to může skončit jakkoliv..
49:39 Tak bohužel ani tato přesilovka neskončila golem
48:18 Teď by měla LEtka odskočit. Šance jsou, mají dobré postavení, ale štěstíčko chybí.
47:46 Třetí přesilovka pro domácí
47:45 Vyloučen hráč #19 Petr Mužný družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:54 Blana dostaL Přihrávku od Nekuly, ale rána mu nesedla, škoda Letka mohla konečně odskočit a né jen pořád dotahovat
45:19 Chytré od Hubla, nahodil míček před bránu a málem z toho byl vlastní gól
43:17 Tak to byla krásna teč před golmanem od Ondrucha a skore je opět srovnáno !
43:16 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #51 Vojtěch Blana (3:3)
42:19 Kopřivnice přijela pouze v 11 lidech, čekal jsem, že LEtka je uběhá, ale moc se jí to zatím nedaří
41:53 Ne ne a ne hra Letky dnes není vůbec optimální...
41:51 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (2:3)
41:01 Letka zbylých 40 vteřin nevyužila, přesilovka nevyužita
40:01 Tak záverečná třetina tohoto zápasu
39:59 Hezky zahraná přesilovka v ní jedno břevno a mnoho šancí, zbytek si nechají do třetí části. Střely Letka:17 a Kopřivnice 7
38:40 Druhá přesilovka pro Letku
38:39 Vyloučen hráč #12 Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
37:10 Teď PAvlík břevno trefil !
35:32 POhyb hry hostí není dobrý, ale pohyb domácích je ještě o něco horší, alespoň určitě v některých situacích
33:11 Blana takovou lišáckou střelou chtěl překvapit golmana do ''teploměru'' z hodně ostrého uhlu a moc nechybělo
32:06 Tak ani letka nevyužila přesilovou hru
31:15 Hodně střel v této přesilovce, ale žádna velká šance
30:23 Letka si formuje své postavení, Hubl zkoušel klasickou střelu z výjezdu ta mu však nevyšla
29:43 Uvidíme s čím přijde LEtka do přesilové hry
29:42 Vyloučen hráč #14 Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra na zemi
28:26 Hra od obou týmu je taková neslaná nemastná, přijde mi jakoby by byli oba celky unavené. Taková jarní únava
27:28 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #51 Vojtěch Blana, asistoval #99 Jan Mrázek (2:2)
27:28 Stejně jako stav na 1:1 i stav na 2:2 byly dva rychlé góly po sobě.
27:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Petr Mužný, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (1:2)
26:40 Krásné zpracování Opatřila ze vzduchu
25:00 Po rychlých 2 gólech to vypadá, že se situace uklidnila a vypadá to na stejný průběh jako v celé první třetině
21:50 Tak to nějak tak vypadá, že gólové hody si nechali oba celky na druhou třetinu. Blana mezi nohy golmana hostí vyrovnává .
21:49 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #51 Vojtěch Blana, asistoval #19 Dalibor Ondruch (1:1)
21:05 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Lukáš Soukal, asistoval #5 Jakub Kostelník (0:1)
21:04 Tak na to, že LEtka je aktivnější tak si nechala dát teď takový blbý gól a bohužel se hosté ujímají vedení
19:59 Střely Oba celky po 5
19:02 Tak hosté nepředvedli v této přesilovce vůbec nic.
18:22 Blana skvělé v oslabení ušetřil vteřinky
17:12 Tak uvidíme co předvede Kopřivnice v přesilové hře
16:51 Vyloučen hráč #11 Lukáš Toman družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
16:05 West se snaží aktivně napadat, ale nevede to k ničemu a obrana hostí má stále míček na svých holích
15:05 Ou tak to byla tutovka. Ondruch dostal ideální přihrávku na střelu z první, ale brankář skvělé zasáhl !
14:07 Hosté přijeli v málo lidech, tak uvidíme zda takové tempo vydrží do konce zápasu.
13:06 Hubl zkoušel teď fintičku z poza brány, ale míček mu sjel z lopaty
12:28 Hra začíná nabírat lehce na agresivitě. Oba týmy by jistě chtěly vsítit branku. Blíže k ní má Letka vytváří si větší šance.
10:00 A teď hráči Letky na dvakrát, ale golman hostí drží stále svůj tým !
09:16 Pavlík zkoušel střelu z otočky, ale rána letěla mimo, zatím to dnes hráčům létá mimo
07:23 Kopřivnice se dostala do tempa a kvality hry se srovnala
04:59 Tvrdá rána od útočnika hostí a Fučík super zákrok
04:12 Toman zkoušel z první, ale rána letěla vysoko
01:52 Zatím to vypadá, že Letka se bude snažit napadat od začátku hry a nechce nic ponechat náhodě.
01:15 Toman střílel, ale do zdi
00:20 Hned se pokoušel Pavlík o nějakou akci, ale skončil v síti obránců hostí
00:01 úvodní buly vyhráli hosté