• 50 49:41
    9:6
    (Příhoda)

Aligators Klobouky Teamstore.cz - Hippos Žďár n/S. 9:6
branky: 1. Pavel Zbořil, 20. Pavel Zbořil, 25. Patrik Jedlička, 34. Pavel Zbořil, 36. Lukáš Gregr, 47. Ladislav Dufek, 48. Ladislav Dufek, 49. Lukáš Gregr, 49. Ladislav Dufek - 14. Lukáš Zeisel, 15. Petr Tlustoš, 25. Vojtěch Haman, 27. Filip Dvořák, 44. Ondřej Dvořák, 50. Filip Dvořák; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 19 - Lukáš Kratochvíl 15, Tomáš Růžička 5; po třetinách: 2:2, 3:2, 4:2
59:59 Komentář hráče hostů Filipa Dvořáka: Dnes jsme bohužel neměli útočníka, který by se dobře vyspal. Zatímco soupeř s přehledem trestal naše chyby, tak my nebyli schopni proměnit ani ty vyložené šance. S touto hrou do play-off asi nepatříme. Děkujeme soupeřům.
59:59 Komentář asistenta trenéra domácích Martina Slabého:Utkání rozhodla třetí třetina, ve které jsme byli lepší a výhru si zasloužili. Děkujieme divákům, soupeřům a pořadatelům.
59:59 Střely v 3. třetině Hippos: 10 Aligators: 13
57:24 Gregr z tutovky klasicky do tyčky
55:30 Kolaja vytvořil dobrou akci, bez gólového konce
54:30 Hos zachránil Rychlého od jistého gólu
53:00 Rychlý zachraňuje vedení Aligátorů skvělými zákroky
49:41 GÓL Hippos Žďár n/S.! 9:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #8 Jiří Příhoda (9:6)
48:30 Střídání brankáře. Nový brankář #49 Tomáš Růžička družstva Hippos Žďár n/S.
48:29 Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
48:29 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 9:5
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #11 Ladislav Dufek, asistoval #21 Tomáš Hos (9:5)
48:29 Bučovický Jágr kompletuje hattrick
48:04 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 8:5
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #4 Pavel Zbořil (8:5)
48:04 Gregr neskutečně zakončil do sítě Hippos
47:56 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 7:5
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #11 Ladislav Dufek, asistoval #7 Tomáš Líznar (7:5)
47:56 Bučovický Jágr to opět dokázal a upevňuje vedení
46:20 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 6:5
46:20 Dufek opět potvrdil status 'Bučovické legendy' a posílá Aligátory zpět do vedení
44:35 Líznar v dobré šanci, bohužel nedokázal zakončit
43:28 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #96 Petr Tlustoš (5:5)
35:55 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 5:4
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #33 František Chmela (5:4)
35:55 Gregr přímo k tyči zakončil svou pumelici a získal si tím mé srdce
34:27 Chmela z dálky pouze do zhluku hráčů
33:10 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 4:4
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (4:4)
33:10 Zbořil dokončuje hattrick a zachraňuje Aligators
31:57 Zbořil ve skvělé šanci, ale poslal střelu pouze pro diváky
30:53 Vyloučen hráč #34 Lukáš Zeisel družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře
30:53 Aligátorům se otevřela skulinka na vyrovnání v podobě přesilové hry
30:14 Dufek neskutečnou střelu umístil do dřevna
29:44 Hippos hodně 'presují' a nedávají Aligátorům žádný prostor
28:32 Hraje se nahoru a dolu
26:13 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #96 Petr Tlustoš (3:4)
26:13 Neskutečný věšák ze strany Hippos opět otáčí průběh zápasu
24:34 Hippos jdou opět do přesilovky
24:33 Vyloučen hráč #10 Michal Kolaja družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za zvedání florbalky
24:08 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #32 Jan Ušák (3:3)
24:08 Při zmatené rozehrávce Hippos dorovnávají
24:02 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 3:2
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #14 Patrik Jedlička, asistoval #7 Tomáš Líznar (3:2)
24:02 Neskutečná bomba do konstrukce od Jedličky posílá Aligátory do vedení
20:01 Druhé buly opět vyhrávají Aligators
19:59 Střely v 1. třetině Hippos: 10 Aligators: 8
19:25 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 2:2
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (2:2)
19:25 Zbořil poslal další výbornou střelu po krásné nahrávce Gregra
17:38 Hippos v plném počtu
15:38 Vyloučen hráč #89 Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
14:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #8 Jiří Příhoda (1:2)
14:50 Opětovný nedůraz Aligátorů posílá Hippos do vedení
13:16 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Lukáš Zeisel, asistoval #21 Filip Dvořák (1:1)
13:16 Nedůraz Aligátorů hned hippos využili a snížili skóre
12:10 Aligátors v plném počtu
11:04 Jakubec pouze o kousek minul bránu
10:10 Vyloučen hráč #11 Ladislav Dufek družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání
10:10 Hippos berou první přesilovku dnešního utkání
08:20 Rychlý podržel Aligátory proti útoku Hippos svým krásným zákrokem
07:55 Zbořilovu šanci zmařila až tyčka brány
07:06 Jedlička zkusil oběhnout bránu a umístit míček 'jednoduše' bohužel brankář Hippos zareagoval rychleji
06:03 Gregr z první minul dřevno brány Hippos
04:45 Hos zastavil protiútok Hippos
03:38 Líznar o centimetry minul bránu Hippos
01:23 Rychlý rukou vyrazil vymetačku pavučiny
00:59 GÓL Aligators Klobouky Teamstore.cz! 1:0
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil #4 Pavel Zbořil, asistoval #5 Ondřej Bábíček (1:0)
00:59 Zbořil umístil přesnou bombu po přihrávce Bábíčka
00:00 Zdravíme od pořadatelského stolečku na dnešním utkání mezi Hippos Žďár n/S a FBC Aligators. Bodový rozdíl mezi týmy jsou pouhé tři body. Pro oba týmy to jsou avšak body cenné jelikož bojují o poslední příčky na pozicích play-off. Přejeme příjemné počtení dnešního přenosu.