• 58 57:49
    3:5
    (Kittel)

FBK Spartak Hluk - 1. FBK Rožnov p/R 3:5
branky: 1. Martin Krchňáček, 39. Martin Krchňáček, 47. Vojtěch Duda - 9. Josef Viktořík, 19. Vladislav Kittel, 53. Josef Viktořík, 56. Petr Červený, 58. Josef Viktořík; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Richard Podškubka 20 - Jiří Škrobák 28; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:3
59:59 Komentář trenéra domácích: Trenér dnes nemá náladu vtipkovat proto jen říká: ,,pomalu nás opouští humor' je to již třetí prohra v řadě.(tečka) PS: prodám křečka.(tečka) Ale jinak jsme dnes hráli celkem slušně.
59:59 Komentář trenéra hostů: Dobré utkání od obou týmů. Ve třetí třetině rozhodla naše lepší fyzická kondice a lepší koncentrace do utkání. Děkujeme soupeřům za férové utkání.
59:58 Konec byl tak hektický, že jsem nestihla ani nic napsat.
59:57 Střely v 3. třetině: Hluk 15 : Rožnov 9
57:49 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #28 Vladislav Kittel (3:5)
56:27 Tibor si přivezl na střídačku kozu, zatím nevíme jestli bude skákat nebo se pouze opírat.
55:41 Nedorozumnění ve střídání u domácích hráčů je stojí gól v brance Podškubky
55:40 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #89 Petr Červený, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:4)
54:39 Janys teď v obrovské šanci! Minul tak o 205 cm
52:15 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:3)
52:15 Ajajajaj nedáš --> dostaneš
52:00 Olbert to tam pere téměř z každé pozice, je vidět že má dnes také chuť vstřelit gól.
50:31 Duda razítkuje tyčku.
48:46 Utkání dnes sleduje 47 diváků v hale a tuším, že i díky počtu diváků, kteří sledují tento online se vám i občas vypíná internet.
47:42 Duda po lehké zimní hibernaci opět vstřeluje branku! Diváci křičí a hala je na nohou! Domácí vedou 3:2
46:57 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda bez asistence (3:2)
44:35 Márty dneska neběhá jen zezadu dopředu, ale i zprava doleva. Je prostě všude, na fitness náramku naběhaných pětstotisíc kilometrov.
44:19 V hale se nyní spekuluje o prodloužení 3 na 3 na to je ale zatím dost času.
43:28 Tyčka zazvonila i u branky Podškubky
42:22 A teď jedna aktualita: Tuhé mrazy přijdou až v únoru.
39:59 Střely v druhé třetině: Hluk 11 : Rožnov 8
38:53 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #64 Ondřej Hubáček (2:2)
38:53 Krásnou šibeniční střelou Márty blokádu překonal a střílí druhou branku. Čímž vyrovnává počet gólů na 2:2.
37:16 Rožnov dneska skvěle brání. Mohli by i klidně vytvořit blokádu při povodních, určitě by skrze ni nic neproteklo.
36:54 Teď lehký zmatek před brankou Podškubky.
34:28 Žitník narazil do Dudy nedovoleným způsobem, a protože florbal je přece nekontaktní sport, tak si šel na 2 minutky odpočinout na trestnou lavici (v našem případě židli).
34:18 Vyloučen hráč #8 Pavel Žitník družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:30 Překvapivě se naskytla možnost pro Hluk, kdy bráchové Krchňáčci šli na bránu téměř sami, ale gólman hostů fantastickým zákrokem odmítá gól.
31:01 Vyloučen hráč #98 Martin Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
31:01 A teď početní výhoda pro Rožnov. Využijí hosté výhodu?
28:50 Na hřišti se začínají stále častěji objevovat i slova, které sem do onlajnu bohužel nemůžu zprostředkovat.
28:23 Neproměněná přesilovka může hráče mrzet a nyní je potřeba se zase zkoncentrovat na další vývoj.
27:23 Přesilovka zatím bez střely na bránu
26:20 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře
25:02 Kristek teď předvedl jak se dělá nedotažený kotoul vzad.
23:36 Tvrdou rána do obličeje nyní schytal Márty, brácha ho brání a pak odcházejí oba střídat.
20:41 Střela Holého od středové čáry pošimrala prsty hostujícímu gólmanovi.
19:59 Střely v první třetině: Hluk 5 - Rožnov 8
19:58 Na hřišti to vypadá asi tak: Hluk hraje a Rožnov střílí góly
18:47 Po nepřehledné situaci vyhození míčku z hracího pole rozhodčí přisoudil míček hostům, což u domácích vyvolalo mírné podráždění a z toho Rožnov vytěžil gól!
18:20 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #28 Vladislav Kittel bez asistence (1:2)
16:08 Krásnou akci nyní předvedli domácí na jejímž začátku byl dotírající Duda, který krásnou přihrávkou na Olberta přihrál na druhou stranu hřiště --> Olbert posunul zadovkou na Jílka a ten šanci spálil střelou do nohou gólmana.
14:47 Dlouho se hraje bez přerušení a bez faulů, oba týmy si uvědomují vážnost situace a konkurenční boj o 5.místo v tabulce!
12:17 Hráči hostů jsou nyní pro hráče Hluku jako otravné vosy, které mají vyšité na gluteu maximu, nedají jim trochu prostoru.
09:49 Rožnov se až nyní pořádně dostává do hry, ale po zbytečných chybách často ztrácí míček.
08:11 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #8 Pavel Žitník (1:1)
07:22 Hosté nyní zkouší místo rozehrávky spíš náhozy před gólmana domácích. Ze kterého nyní těží!
07:15 Zatloukal trefuje tyčku!
04:54 Také Petlan trefuje branku, ale fotbalovou čímž naznačuje že by se fotbalistům, kteří dnes hráli turnaj v Hluku náramně hodil.
04:01 Dále bychom chtěli přivítat trosečníka, který se vrátil z opuštěného ostrova.
02:41 Janča trefuje basketbalový koš nacházející se u vchodu do haly a tím chtěl pozvat diváky, kteří stojí u dveří aby se šli posadit a fandit!
01:35 Domácí vletěli do utkání jako uragán, který momentálně řádí na jihovýchodním pobřeží Asie.
00:30 Ihned po první střele se domácí ujímají vedení.
00:29 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (1:0)