• 63 62:32
    7:8
    (Vávra)

FbK TJ Svitavy - FBC Vikings Kopřivnice 7:8p
branky: 14. Lukáš Zach, 27. Lukáš Brýdl, 30. David Říha, 38. Vladislav Richter, 51. Jiří Šincl, 53. Tomáš Zach, 59. Josef Prudil - 16. Adam Štefek, 19. Jan Fojtů, 25. Jakub Kostelník, 44. Ondřej Kubátko, 46. Adam Lichnovský, 50. Daniel Šimíček, 51. Jakub Kostelník, 63. Daniel Šimíček; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 223; zásahy brankářů: Adam Pavlát 16 - Jan Klinka 25; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:4, 0:1
62:32 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Daniel Šimíček, asistoval #13 Lukáš Vávra (7:8)
62:31 Komentář trenéra domácích:Od začátku dnes bylo vidět, že tým bude chtít doma získat body. Bohužel na začátku 3. třetiny jsme vytvořili pár individuálních chyb a soupeř nás potrestal. V prodloužení zvítězil ten šťastnější. Blahopřejeme soupeřům a přejeme pohodové Vánoce. Nakonec velký dík našim nejlepším divákům a všem přejeme příjemné svátky a doufáme, že se opět setkáme v roce 2019.
62:31 Komentář trenéra hostí: Odehráli jsme strašně težké a vypjaté utkání. Ve třetí třetině to s náma vypadalo dobře ale bohužel jsme dostali blbé góly a stav byl vyrovnaný. V prodloužení jsme to zvládli a bereme cenné dva body. Děkuji soupeři za zápas
62:11 Po dlouhém rozehrávání domácích střela končí mimo hřiště.
60:45 Domácí nastupují ve čtyřech.
59:59 A půjde se do prodloužení! Skóre je 7:7.
59:00 Poslední minuta základní hrací doby.
58:38 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:7
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #95 Tomáš Zach (7:7)
58:38 Domácím se jejich snaha vyplatila a vyrovnávají!
58:00 Standartka z rohu domácích.
57:38 Pavlát si připisuje další skvělý zákrok.
57:00 Na míčku teď převažují hosté.
55:45 Domácí vědí, co je v sázce a snaží se ze všech sil vyrovnat.
53:48 Napětí v hale se stupňuje. Oba týmy jsou pořád blízko výtězství.
53:13 Richter netrefil výbornou nahrávku od Musila.
52:44 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:7
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #95 Tomáš Zach, asistoval #48 Adam Pavlát (6:7)
50:56 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:7
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Jiří Šincl, asistoval #17 Vladislav Richter (5:7)
50:56 Po dlouhé době se i domácí tým dostal k míčku a ihned skóruje!
50:27 Proběhla krátká týmová porada a hraje se dál.
50:26 Timeout FbK TJ Svitavy
50:26 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #20 Daniel Šimíček (4:7)
50:26 Domácí si berou oddechový čas.
49:22 Vypadá to, že hosté domácím oplácejí druhou třetinu.
49:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Daniel Šimíček bez asistence (4:6)
45:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #13 Lukáš Vávra (4:5)
45:37 Další rozehrávka na domácí straně, tentokrát míček našel číhajícího Linchnovského, a ten skóruje.
43:38 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #5 Jakub Kostelník (4:4)
43:38 Hosté nakonec využili příležitosti a do branky domácích padá další gól.
41:16 Domácí se drží na míčku, ale nevypadá to, že by někam spěchali. Zatím rozehrávají opatrně od obránců.
39:59 Počet střel v poměru 12:5.
39:00 Začíná poslední minuta druhé třetiny.
37:37 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #77 Lukáš Zach (4:3)
33:00 Další nebezpečná střela Brýdla. Zřejmě má dnes šťastný den.
32:15 Dnešní utkání sleduje 223 diváků. Děkujeme!!!
32:09 Domácí nevyužili přesilovky, a tak skóre zůstává 3:3.
30:09 Vyloučen hráč #13 Lukáš Vávra družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení
30:09 Svitavy hrají první přesilovou hru utkání.
29:57 Domácí jakoby se opět probrali a vytvářejí další šance.
29:46 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha bez asistence (3:3)
28:27 Diváci si opakovaně stěžují na posuzování rozhodčích a v hale se opět ozývá pískání rozhořčených diváků.
26:19 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #19 Lukáš Brýdl, asistoval #25 Vít Sauer (2:3)
26:19 Domácí se po dlouhé době dostávají do šance a Brýdl využívá situace a dává gól.
24:28 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:3
24:28 Tým hostů již podruhé využil přesilovou hru a zvyšuje na 3:1.
24:10 Hosté ve výrazné šanci. Ale zazvonila tyč.
22:52 Vyloučen hráč #17 Vladislav Richter družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
22:52 Domácí tým opět fauloval, a tak Kopřivnice hraje druhou přesilovku.
22:00 Domácí se poprvé dostávají k míčku, ale skončil v rukách Klinky.
21:00 Na míčku se drží hosté.
19:59 Střely v poměru 5:6.
19:00 Začíná poslední minuta první třetiny.
18:50 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Jan Fojtů, asistoval #7 Adam Štefek (1:2)
17:59 Domácí zatím úspěšně brání.
17:14 Vyloučen hráč #22 Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vysoká florbalka
15:41 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Adam Štefek, asistoval #8 Jakub Kresta (1:1)
14:00 Z rozehrávky v rohu hostí Lukáš Brýdl málem skóroval. Na poslední chvíli Klinka zasahuje.
13:52 Domácí se prvním gólém nastartovali a vytvářejí více šancí.
13:05 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #77 Lukáš Zach, asistoval #22 Lukáš Musil (1:0)
08:50 Pakosta čekal na dorážku, ale nakonec nezachytil míček.
08:10 Hosté jsou zatím výrazně aktivnějším týmem.
04:53 Říha a jeho ukázková střela tahem. Končí ale odražená mimo hřiště.
03:35 Domácím se teď nepovedla rozehrávka a hosté ihned využívají situace.
02:30 Pakosta se snažil dorážet vzdušnou střelu Prudila.
01:25 Hosté se zatím drží na míčku a jsou velice důrazní.
00:01 Buly vyhráli domácí.