• 63 62:25
    5:6
    (Olbert)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBK Spartak Hluk 5:6p
branky: 2. Arnošt Nechvátal, 16. Michal Šmíd, 17. Václav Černoch, 21. Václav Černoch, 45. Arnošt Nechvátal - 10. Pavel Krchňáček, 27. Tomáš Olbert, 39. Radim Jílek, 44. Jakub Zatloukal, 56. Radim Jílek, 63. Jakub Zatloukal; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Chrást 32 - Richard Podškubka 25; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: Gulls 0 - Hluk 2
65:00 Komentář trenéra domácích:Vyrovnané utkání, které rozhodlo obrovské množství našich chyb, které jsme během celého zápasu vyprodukovali a vyšší střelecká kvalita soupeře. Od stavu 4:1, kdy jsme obdrželi branku v naší přesilovce, jsme byli totálně střelecky impotentní, zatímco Hluk začal trestat, to co mu do té doby nevycházelo. Děkuji soupeři za zápas a my se jdeme připravit na další domácí utkání.
65:00 Komentář trenéra hostí:Domácím jsme dnes byli velmi vyrovnaným soupeřem a celkem jsi užili florbal. Prodloužení se nám Hluk...díky kvalitní přípravě daří vítězně zakončovat. Je vidět, že reprezentační pauza byla správně proflákaná a my bereme dva body. Děkujeme domácím.
62:25 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #88 Jakub Zatloukal, asistoval #23 Tomáš Olbert (5:6)
62:14 Chrást opět neskutečný zákrok
61:08 Vrtěl zachytil cross do prázdné brány
60:00 Buly pro Gulls
60:00 Střely v třetítřetině: Gulls 6 - Hluk 13
57:43 Černochova střela se zasekla ve výstroji brankaře Hluku
55:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek bez asistence (5:5)
55:13 Bouška vlastňák, ovšem gól musel být připsán hráči z hluku z technických důvodů
53:10 Nechvátal proběhl celým hřištěm, ale netrefuje branku
49:59 A druhou...
49:50 Havlíček poslal jedovku, ta však končí v rohu
49:01 Házymu neprošla klička a končí to nebezpečným breakem.
47:43 Hosté zatím v přesilovce 4x ohrozili branku Gulls
46:28 Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká florbalka
44:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Arnošt Nechvátal, asistoval #16 Martin Veverka (5:4)
44:41 Nedáš dostaneš... Hráč Hluku s číslem 81 Radim Jílek neproměnil samostatný únik. Na druhé straně tzv. Tiki-Taka v podání domácích zakončená Nechvátalem
43:21 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:4
43:21 A je srovnáno...
43:03 Na druhé straně Chrást vytahuje další skvělý zákrok
42:50 Házy trefuje tyč
42:23 Nechvátal se snažil prodrat až do branky,ale zastavil ho poslední obránce z Hluku
40:00 Střely v druhé třetině: Gulls 12 - Hluk 12
38:35 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek, asistoval #23 Tomáš Olbert (4:3)
38:18 Zápas nabírá dobrého tempa
36:00 'Zvedni se, nefrfněj a dej góla' ozývá se z tribuny směrem k jednomu z hráčů Hluku.
35:03 Tohle mohla být akce roku, kdyby po souhře s Kvapilem Foret lépe mířil
32:14 Kvapil střílí přímo do šibenice, ale gólman vytahuje skvělý zákrok
31:19 Házy z basketbalové trojky netrefuje branku...
28:40 Gulliveři si za celou přesilovku nedokázali vytvořit jedinou šanci, za to Hluk si těch šancí vytvořilo hned několik a jednu z nich proměnili
26:56 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #83 Martin Krchňáček (4:2)
26:39 Vyloučen hráč #93 Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká florbalka
24:20 Chrást předvádí neskutečný zákrok, téměř nechytatelné střely
22:54 Vrtělova střela z půlky ohrozila branku, avšak nic z toho
20:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (4:1)
20:32 Černoch střílí z osy hřiště na zadní tyč a je z toho gól
20:00 Buly pro Hluk
20:00 Střely v první třetině: Gulls 12 - Hluk 11.
19:46 Opět standartka z rohu Gulls nevyšla...
19:05 Standartka z rohu Gulls moc nevyšla, míček končí na čepeli nejbližšímu hráči hluku.
16:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Václav Černoch, asistoval #86 Patrik Pollak (3:1)
16:53 Černoch ze vzduchu sklepl míček za brankovou čáru, tento gól byl podle všech platných florbalových regulí právem uznán.
15:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd, asistoval #11 Adam Bouška (2:1)
15:44 Šmíd prorážel tak dlouho, dokud míček silou vůle nedotlačil za brankovou čáru.
14:58 Hráč Hluku Zatloukal Jakub z půlky vystřelil do břevna a Chrást vyrazil míček na brankové čáře
13:30 Havlíček plným sprintem doběhl i s míčkem ke své střídačce, míček poslal na obránce za sebe a celý zničen ztěžka vystřídal
12:42 Neuznaný gól Hluku
12:11 Nebezpečný break hluku, končí trefením obránce Gulls.
11:05 Hluk zkouší trpělivě rozehrát, až z toho končí míček za Gulliverskou brankou.
09:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (1:1)
08:46 Černoch se snažil procpat míč do branky, chtěl dát gól za každou cenu, proto hrál vysokou holí
08:36 Bílek přímo před bránou střílí za...
07:20 Házy čaruje mezi dvěma obránci z Hluku
06:28 Bílek se zvedá, jak ryba na suchu z poza mantinelu v rohu
05:21 Rozhodčí součást hry= Buly z rohu
04:00 Nejhubenější hráč Lukáš Vrtěl v obranné dvojici spolu s nejtlustějším a nejošklivějším Ondrou Havlíčkem. Máme tě rádi Havle.
03:05 Hluk střílí, ale vedle
01:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
01:12 Pumelice přímo do šibenice od Nechvátala z levého mantinelu
00:00 Právě začínáme!
00:00 Zdravíme naše juniory do Plzně a přejeme jim hodně štěstí na dvoudenním výjezdu. A dovolte mi ještě pozdravit našeho špekouna Havla, který dnes nastupuje za muže.