• 57 56:55
    20:6
    (Hošek)

Pacovští Honzíci - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 20:6
branky: 5. Ondřej Šimek, 6. Adam Škoda, 6. Ondřej Šimek, 8. Ondřej Šimek, 8. Jan Tomšů, 11. Adam Škoda, 14. Matěj Doubek, 17. Jan Tomšů, 18. Matěj Doubek, 22. Milan Paták, 25. Ondřej Toman, 28. Ondřej Šimek, 33. Michal Hošek, 34. Ondřej Šimek, 36. Ondřej Šimek, 42. Tomáš Krátoška, 50. Matěj Doubek, 52. Ondřej Šimek, 55. Matěj Doubek, 57. Matěj Doubek - 1. Vladimír Laňka, 17. Ondřej Zmrhal, 21. Tomáš Vlček, 25. Tomáš Vlček, 32. Josef Žáček, 35. Tomáš Vlček; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Adam Kršek 26 - Tomáš Hlava 51; po třetinách: 9:2, 6:4, 5:0
59:59 Komentář domácích: Celý zápas jsme kontrolovali a soupeře jsme moc k ničemu nepustili.
59:59 Komentář trenéra hostí Kučery: Ve velice oslabené sestavě jsme nestačili na kvalitního soupeře. Děkujeme soupeři a divákům.
59:20 Utkání se dohrává na půlce Brodu.
57:53 Adam Kršek nyní vytáhl skvělý zákrok proti akci hostů.
56:55 GÓL Pacovští Honzíci! 20:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #87 Michal Hošek (20:6)
56:55 Dlouho jsme čekat nemuseli. Kapitán Honzíků Matěj Doubek zaokrouhluje skóre.
55:38 Těžko říct, jestli se bude domácím chtít. Za dvacátý gól bude jistě tučná pokuta.
54:13 GÓL Pacovští Honzíci! 19:6
54:13 Matěj Doubek střílí další gól. Tvrdou střelou 'golfem' překonal brankáře Hlavu. Dvacítka visí ve vzduchu.
51:07 GÓL Pacovští Honzíci! 18:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #10 Ondřej Šimek, asistoval #22 Ondřej Toman (18:6)
51:07 Podruhé v zápase spolupráce Ondřejů vyšla. Toman přihrál na gól Šimkovi.
49:03 GÓL Pacovští Honzíci! 17:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #10 Ondřej Šimek (17:6)
49:03 Doubek prostřelil Hlavu po nahrávce Ondry Šimka - 17:6.
48:30 Krátoška s Voldřichem zaskočili za Krška a zablokovali střelu hostů do odkryté branky.
47:19 Postupný útok Honzíků končí nepřesnou střelou Šimka.
45:42 Kršek neměl problém se střelou jednoho z útočníků Errupting Dragons.
45:01 Hosté v plném počtu.
42:58 Vyloučen hráč #77 Dominik Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
42:58 Přesilovku si zahrají také Honzíci. Dvě minuty za sekání si odsedí Dominik Suchý.
42:19 Další nepřesná střela Brodu.
41:47 GÓL Pacovští Honzíci! 16:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #43 Matěj Doubek (16:6)
41:46 Tomáš Krátoška se prosadil ze samostatného úniku a zvyšuje na 16:6.
40:30 Brod se hrnul do přečíslení třech proti jednomu. Míček skončil ale za mantinelem.
40:01 Začíná třetí třetina.
39:59 Druhá třetina skončila. Honzíci jasně dominují a vedou 15:6. Střely na bránu ve druhé třetině 25:14.
39:25 Adam Kršek dobře zakročil proti střele hostů.
37:48 Šimek narýsoval kolmici napříč celým pásmem. Doubek ale brankáře Hlavu neprostřelil.
36:54 Hráči Brodu hrají už hodně zataženě.
35:56 GÓL Pacovští Honzíci! 15:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #10 Ondřej Šimek, asistoval #43 Matěj Doubek (15:6)
35:56 Doubek našel Šimka, který neměl problém překonat rozhozenou obranu a brankáře.
34:29 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 14:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Tomáš Vlček, asistoval #46 Tomáš Hlava (14:6)
34:29 Brankář hostí chytil střelu Krátošky, přesně vyhodil na Tomáše Vlčka, který překonal Adama Krška.
33:53 GÓL Pacovští Honzíci! 14:5
33:53 Tak už to vyšlo. Ondra Šimek střílí čtrnáctou branku Honzíků v dnešním zápase.
33:34 Technickou parádičkou jako z televize chtěl skórovat Ondřej Šimek. Střela byla těsně nad.
32:54 GÓL Pacovští Honzíci! 13:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #87 Michal Hošek, asistoval #10 Ondřej Šimek (13:5)
32:54 Honzíci se dlouho nemohli dostat do hry. Ze standardní situace se ale rázem prosazuje Michal Hošek.
31:34 Brod vycítil šanci a tlačí se do dalších příležitostí.
31:03 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 12:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #76 Tomáš Vlček (12:5)
31:03 Tomáš Vlček zachytil rozehrávku domácích, předložil Josefovi Žáčkovi, který se nemýlil.
29:48 Spolupráce dvou Ondřejů v sestavě Honzíků gólem neskončila.
28:24 Nebezpečnou backhandovou střelu vyslal na bránu hostů Adam Škoda.
27:45 GÓL Pacovští Honzíci! 12:4
27:45 Hošek vyvezl balonek přes celé hřiště a po nahrávce Doubka se prosazuje opět Ondřej Šimek.
27:15 Adam Paták je zpět na hřišti. Brod neměl v přesilovce větší příležitost.
25:48 Z obranných řad Honzíků zazněl pokyn 'čtverec'. V tomto geometrickém obrazci se snaží ubránit přesilovce hostů.
25:10 Vyloučen hráč #53 Adam Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
25:10 Dvouminutový trest za sekání dostává Adam Paták.
24:32 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 11:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Tomáš Vlček, asistoval #42 Vladimír Laňka (11:4)
24:32 Asi jsem to zakřikl. Errupting Dragons počtvrté překonali brankáře domácích.
24:16 GÓL Pacovští Honzíci! 11:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #22 Ondřej Toman, asistoval #43 Matěj Doubek (11:3)
24:16 Honzíci Brod k ničemu nepouští. Jedenáctou branku střílí Ondřej Toman po nahrávce Matěje Doubka.
21:27 Honzíci našli odpověď. Samostatný únik backhandovou kličkou zakončil Milan Paták.
21:23 GÓL Pacovští Honzíci! 10:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #33 Milan Paták, asistoval #52 Adam Škoda (10:3)
20:26 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 9:3
20:25 První akce Brodu ve druhé třetině opět končí gólem. Přečíslení tři na dva využil Tomáš Vlček.
20:01 Začíná druhá část.
19:59 Je za nami první třetina. Brod se sice prosadil hned z první akce. Poté už ale otěže utkání přebrali Honzíci a úvodní dvacetiminutovku vyhráli 9:2. Střely na branku 24:9.
18:26 Honzíci kontrolují hru a vypracovávají si jednu šanci za druhou.
17:23 GÓL Pacovští Honzíci! 9:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #33 Milan Paták (9:2)
17:23 Po pauze, která byla potřeba kvůli ošetření brankáře hostů, se opět pokračuje.
16:58 GÓL Pacovští Honzíci! 8:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #43 Matěj Doubek (8:2)
16:58 Osmý gól střílí Jan Tomšů. Za třicet vteřin protlačil balonek do sítě Brodu Matěj Doubek.
16:00 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #73 Ondřej Zmrhal, asistoval #76 Tomáš Vlček (7:2)
16:00 Čtyři minuty před koncem první třetiny se po dvou rychlých nahrávkách prosazuje krásnou střelou do horního růžku Zmrhal.
15:03 Hra se opticky mírně vyrovnává.
13:13 GÓL Pacovští Honzíci! 7:1
13:13 Poté co si Brod vypracoval slibné příležitosti, přichází další úder Honzíků. Prosazuje se kapitán Matěj Doubek.
11:39 Útočným faulem se Honzíci připravili o balonek a rozehrává soupeř.
10:51 GÓL Pacovští Honzíci! 6:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Adam Škoda, asistoval #33 Milan Paták (6:1)
10:51 MIlan Paták našel volného Škodu, který i tentokrát přesně zacílil a zvyšuje na 6:1.
10:35 Hošek namazal Doubkovi, který ale trefil pouze rozhodčího.
09:18 Milan Paták důrazným cloněním vyrazil střelu Krátošky místo brankáře hostů.
08:40 Brankář Kršek po dlouhé době musel zasahovat.
07:27 GÓL Pacovští Honzíci! 5:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #52 Adam Škoda (5:1)
07:27 Pomalu nestíháme u stolku zapisovat. Pátý gól si připisuje Honza Tomšů.
07:18 GÓL Pacovští Honzíci! 4:1
06:49 Honzíci jsou stále při chuti. Ondřej Toman našel křižnou přihrávkou Šimka, který kompletuje hattrick už v první třetině.
05:58 GÓL Pacovští Honzíci! 3:1
05:58 Honzíci odskakují už o dvě branky. Třetí gól Honzíků vstřelil opět Ondřej Šimek.
05:02 GÓL Pacovští Honzíci! 2:1
05:02 A je tu další gól domácích! Přečíslení dva na jednoho proměnil Adam Škoda.
04:40 GÓL Pacovští Honzíci! 1:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #10 Ondřej Šimek, asistoval #87 Michal Hošek (1:1)
04:40 Hošek předložil balonek do jasné situace Šimkovi, který se nemýlil a vyrovnává.
03:57 Honzíci mají aktuálně více ze hry.
03:00 Doubek po kratší odmlce opět prověřil brankáře hostí.
01:43 Se střelou od půlící čáry neměl Kršek větší problémy.
00:54 Doubek vyslal do dobré příležitosti Patáka, který ale na dvakrát nepřekonal gólmana soupeře.
00:11 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 0:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #42 Vladimír Laňka, asistoval #97 Josef Žáček (0:1)
00:11 Z první nebezpečné akce se Brod poprvé v utkání prosazuje.
00:01 Rozhodčí poprvé foukli do píšťalky a míčku se zmocnili hosté.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u online přenosu z předposledního domácího utkání Pacovských Honzíků. Utkání za několik okamžiků začne.