6:3
    Pavel GELLNER
    (Sedláček)

TJ Centropen Dačice - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 6:3
branky: 6. Pavel Stejskal, 20. Jan Sláma, 35. Michal Obertan, 46. Petr Jindra, 50. Filip Šlápota, 60. Pavel Gellner - 6. Ondřej Háp, 23. Petr Kuchta, 36. Matěj Stejskal; rozhodčí: Michal Pazderník - Pavel Urbánek; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 26 - Ondřej Vašek 15; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:0
60:00 Komentář domácího trenéra Davida Černého: Dnes nám chybělo pár klíčových postav, takže naše hra tomu trochu odpovídala. Navíc si zahráli i akvizice z Béčka a kteří normálně tolik nehrají. Takže jsme s výsledkem spokojeni. Zápas byl vyrovnaný a ke konci jsme měli více štěstí. Děkujeme soupeř za hru.
60:00 Zápas byl velmi vyrovnaný, až v půlce 3. třetiny jsme si dali vlastní branku a následně soupeř navýšil vedení o 2 branky. Z naší strany disciplinovaný a soustředěný výkon, za který borcům děkuji. Bohužel 3 body nezískáváme. Děkujeme soupeři, rozhodčím, pořadatelce, divákům a posíláme srdečné pozdravy domů.
60:00 Komentář trenéra hostí Michala Hápa: Dnes jsme přijeli ve velmi oslabené sestavě a před zápasem byla motivace na bodu nula. Od soupeře , který pomýšlí hrát o soutěž výše, jsme čekali mnohem, mnohem více.
59:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #78 Jiří Sedláček (6:3)
58:22 Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
50:03 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
49:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #78 Jiří Sedláček (5:3)
46:19 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Petr Jindra, asistoval #82 Tomáš Kubek (4:3)
40:00 Střely po 2. třetině DAČICE (5) LITOMYŠL (9)
35:07 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #44 Matěj Stejskal, asistoval #10 Ondřej Háp (3:3)
34:21 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Michal Obertan, asistoval #94 Kryštof Kůs (3:2)
29:42 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
22:35 Vyloučen hráč #44 Matěj Stejskal družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
22:35 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
22:18 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #92 Petr Kuchta, asistoval #6 Jan Haupt (2:2)
20:00 Střely po 1. třetině DAČICE (6) - LITOMYŠL (11)
19:35 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Jan Sláma, asistoval #66 Daniel Holeček (2:1)
06:38 Vyloučen hráč #17 Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
05:49 GÓL FBC PEAKSPORT LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #21 Jiří Žák (1:1)
05:19 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #17 Pavel Stejskal bez asistence (1:0)