• 60 59:48
    9:6
    (Loskot)

1. FbK Tábor - FBŠ Všestary 9:6
branky: 1. Petr Kutner, 5. Martin Drtina, 23. Petr Kutner, 28. Martin Dědič, 34. Pavel Korbel, 36. Petr Kutner, 39. Marek Janovský, 60. Josef Mareš, 60. Pavel Korbel - 14. Pavel Hellmann, 26. Štěpán Novák, 30. Pavel Hellmann, 41. Miloš Macháček, 46. Pavel Hellmann, 54. Miloš Macháček; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 22 - Filip Ježek 39; po třetinách: 2:1, 5:2, 2:3
60:00 Komentář vedoucího družstva domácích: Poslední utkání v sezóně jsme si našim vlažným přístupem zbytečně zkomplikovali. Málo důrazu, špatný pohyb, laxní bránění, neproměněné šance. Naštěstí jsme dokázali v určitých částech zápasu zapnout a vybojovali jsme krásné tři body, kreté pro nás znamenají parádní třetí místo v celkové tabulce! Děkuji všem za sezónu a soupeři pohodovou cestu domu. Díky.
60:00 Komentář trenéra hostí: Dneění utkání jsme odehráli mnihem lépe než včera, ale na vítězství to nestačilo. Chtěl bych poděkovat fanouškům za podporu po celu sezónu a hráčum za jejich přístup a vynikající práci pro celý rok. Děkujeme soupeři a přejeme mnoho zdaru do přístí sezóny.
59:48 GÓL 1. FbK Tábor! 9:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #66 Jan Loskot (9:6)
59:17 GÓL 1. FbK Tábor! 8:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš bez asistence (8:6)
58:27 Timeout FBŠ Všestary
58:27 Vyloučen hráč #7 Martin Drtina družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
53:14 GÓL FBŠ Všestary! 7:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (7:6)
52:48 Vyloučen hráč #11 Petr Kutner družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
45:17 GÓL FBŠ Všestary! 7:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #99 Štěpán Novák (7:5)
40:28 GÓL FBŠ Všestary! 7:4
38:41 GÓL 1. FbK Tábor! 7:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #8 David Vodrážka (7:3)
36:42 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
35:27 GÓL 1. FbK Tábor! 6:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #13 Josef Mareš (6:3)
33:27 GÓL 1. FbK Tábor! 5:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #90 Marek Janovský (5:3)
29:38 GÓL FBŠ Všestary! 4:3
27:58 GÓL 1. FbK Tábor! 4:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #15 Martin Dědič, asistoval #53 Andrej Janda (4:2)
25:13 GÓL FBŠ Všestary! 3:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (3:2)
22:23 GÓL 1. FbK Tábor! 3:1
18:24 Vyloučen hráč #53 Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za vražení zády
13:27 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
04:05 GÓL 1. FbK Tábor! 2:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #7 Martin Drtina, asistoval #15 Martin Dědič (2:0)
00:15 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #90 Marek Janovský (1:0)
00:12 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za vražení zády