59
  • 59 58:47
    Strakonice

FbC Strakonice P.A. - FbC Hradec Králové 5:4
branky: 13. Michal Strejček, 26. Tomáš Houska, 27. Jiří Křesák, 45. Karel Řezanka, 49. Karel Šavrda - 8. Daniel Elicer, 46. Matěj Mikšovský, 47. Matěj Mikšovský, 58. Ondřej Souček; rozhodčí: Jan Novotný - David Podařil; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Jan Vaníček 23 - David Šimeček 24; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:3
60:00 Komentář domácího kouče: Začali jsme hrát až na konci sezony a díky tomu jsme v tabulce, tam kde jsme. Díky hráčům za dnešní odmakané utkání.
60:00 Komentář trenéra Hostí: Ospalá první třetina. Špatný vsup a průběh třetiny druhé. Po změně taktiky, zlepšení a dobrá třetí třetina. Ale to je málo. Zasloužená prohra. Děkujeme za poučné utkání.
59:59 Střely :5:8
59:11 Hosté stále v 6ti
58:47 Timeout FbC Strakonice P.A.
57:41 GÓL FbC Hradec Králové! 5:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #15 Tomáš Černý (5:4)
56:58 Vyloučen hráč #27 Michal Strejček družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost
56:30 Hradec v 6ti
54:40 Strakonice jen brání
53:04 Hradec zkusil sřelu z poloviny, těsně vedle
52:08 Vyloučen hráč #27 Michal Strejček družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání
51:26 Domácí tvoří v obraně nezvykle mnoho chyb, hosté se snaží vyrovnat
48:23 GÓL FbC Strakonice P.A.! 5:3
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (5:3)
48:23 Karel Šavrda neskutečným slalomem vyšachoval soupoeře
48:03 Na hřišti se přiostřuje
46:54 GÓL FbC Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #29 Adam Ruprich (4:3)
46:54 Střela od mantinelu na bližší tyč a je to 4:3
45:08 GÓL FbC Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #53 Ondřej Souček (4:2)
45:08 Hostré rychlým tukesem na jeden dotek, snižují na 4:2
44:50 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #10 Karel Řezanka bez asistence (4:1)
36:37 Hosté rozjíždí svůj kolotoč, ale pouť je ve Strakonicích ještě daleko
36:14 Vyloučen hráč #39 Lukáš Pluskal družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře
34:27 Hosté se zatím nevytváří žádné velké přiležitosti, naopak domácí jsou střelecky při chuti
34:04 Hostující lavička začíná byt nervozní
26:42 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #9 Tomáš Houska (3:1)
26:42 Křesák po výpadu od mantinelu trefuje šibenici
25:49 Hostující útočník několikrát dorážel před Vaníčkem
25:23 Mareš po skrumáži před brankou trefuje tyč
25:01 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #39 Lukáš Pluskal (2:1)
25:01 Po krosovce pluskyho, Housky utekl útočníkovi a gol
22:01 Hradec se snaží tlačit na pilu
20:30 První střela Kořínka, pouze propagační
19:59 Počet střel:13:9 Strakonice se určitě nemasí za svůj výkon proti lídrovi stydět, zatím jsou lepším týmem
12:38 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:1
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #27 Michal Strejček, asistoval #24 Karel Šavrda (1:1)
12:38 Kársná akce domácích, Šavrda namazal Strejčkovi do prázdné brány
10:51 Nadějná standartní situace domácích, bohužel v dobré pozici Houska Vedle
10:32 Několik šancí domácích, ale vždy pohotově má golman hostů
08:28 Další teč Housky, těsně vedle hostující branky
07:02 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #39 David Šimeček (0:1)
07:02 Po dobré teči Housky před hostujícím golmanem, rychlý brejk a gól na druhé straně
04:27 Domácí konečně první střela na bránu
02:38 První střela utkání, která mířila na branku, je připsána hostům
01:53 Soupeři se navzájem oťukávají
00:01 Dobré odpoledne, vítám Vás u posledního domácího zápasu FbC Strakonice v letošní sezone