• 60 59:51
    2
    Jiří SKALICKÝ

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Snipers Třebíč B 11:8
branky: 3. František Majvald, 19. Vojtěch Marek, 21. Jan Skalický, 22. Jakub Doleček, 24. David Derka, 32. František Majvald, 40. Matouš Hrdina, 41. František Majvald, 52. František Majvald, 60. Jan Skalický, 60. David Derka - 5. Ondřej Blažek, 13. Ondřej Blažek, 15. Ondřej Blažek, 18. Michal Kelbler, 27. Ondřej Blažek, 28. Filip Salák, 34. Ondřej Blažek, 36. Filip Salák; rozhodčí: Radek Hrdlička - Martin Preclík; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Ondřej Vašátko 3, Dominik Moravec 15 - Jaroslav Kučera 29; po třetinách: 2:4, 5:4, 4:0
59:59 Kometář trenéra domácích Adamce: Bláznivé utkání po všech směrech. Špatný vstup do utkání, hromada vyloučení a hrubé osobní chyby. Taková utkání trenérům způsobují infarkt. Kdo neviděl, neuvěří.
59:59 Komentář trenéra hostí Kellberka: Děkujeme domácím za pěknou hru. Škoda že jsme nevydrželi hrát naši hru až do konce, ale ani při všech svatých to nešlo, kdo to viděl pochopí.
59:51 Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
59:31 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 11:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 David Derka bez asistence (11:8)
59:11 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 10:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický z trestného střílení (10:8)
57:39 Timeout Snipers Třebíč B
52:18 Vyloučen hráč #9 Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
51:41 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 9:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #11 Vojtěch Marek (9:8)
51:21 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za držení
50:02 Vyloučen hráč #9 David Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za vražení zády
40:43 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (8:8)
39:30 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:8
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #9 Matouš Hrdina, asistoval #28 Jiří Doleček (7:8)
35:03 GÓL Snipers Třebíč B! 6:8
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #67 Filip Salák, asistoval #84 Jiří Špinar (6:8)
34:11 Vyloučen hráč #9 Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
33:19 GÓL Snipers Třebíč B! 6:7
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #2 Jaroslav Kučera (6:7)
31:02 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:6
28:56 Vyloučen hráč #28 Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
27:33 GÓL Snipers Třebíč B! 5:6
26:09 GÓL Snipers Třebíč B! 5:5
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #93 Jakub Diviš (5:5)
25:41 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
24:29 Vyloučen hráč #9 David Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře
23:30 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 David Derka, asistoval #12 Ondřej Pokorný (5:4)
21:42 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #23 Jakub Doleček bez asistence (4:4)
20:44 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #19 Marek Švec (3:4)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Dominik Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
18:03 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #11 Vojtěch Marek, asistoval #9 Matouš Hrdina (2:4)
17:42 GÓL Snipers Třebíč B! 1:4
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #60 Michal Kelbler, asistoval #9 David Salák (1:4)
14:40 GÓL Snipers Třebíč B! 1:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #87 Michal Kelbler (1:3)
12:14 GÓL Snipers Třebíč B! 1:2
04:08 GÓL Snipers Třebíč B! 1:1
02:42 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #6 Jiří Skalický (1:0)