• 63 62:01
    8:7
    (Moravec)

FBŠ Všestary - Pacovští Honzíci 8:7p
branky: 6. Pavel Hellmann, 8. František Lahučký, 12. Štěpán Novák, 21. Štěpán Novák, 33. Pavel Hellmann, 41. Jakub Moravec, 60. Jakub Moravec, 63. Pavel Hellmann - 7. Tomáš Dohnal, 11. Tomáš Dohnal, 15. Jiří Růžička, 20. Ondřej Toman, 56. Matěj Doubek, 56. Tomáš Dohnal, 58. Adam Škoda; rozhodčí: Marek Čížek - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Jonáš 23 - Jaroslav Mareš 20; po třetinách: 3:4, 2:0, 2:3, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostí Ondřeje Tomana: S devíti lidmi v poli se divize hrát nedá. Dělilo nás 10 sekund od heroických 4 bodů z víkendu. Bohužel máme jen 2. Děkuji klukům, co na zápasech byli, zbytek týmu nás v tom nechal. Děkujeme soupeři za vyrovnaný zápas.
65:00 Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni Jan Jonáš a Jiří Růžička.
65:00 Komentář trenéra domácích Honzy Freiberga: Náš golman č. 1 onemocněl, dvojku nemáme, tak jsme sáhli do B týmu a vzali trojku. Ukázalo se, že to byl výborný tah. Díky Johne a Jéžovi přejeme brzké uzdravení. Zápas jsme celkem zvládli. Dva body bereme, mohla být nula. Díky všem.
62:01 GÓL FBŠ Všestary! 8:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #67 Jakub Moravec (8:7)
59:59 Střely na branku ve třetí třetině 10:11
59:50 GÓL FBŠ Všestary! 7:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #74 Miloš Macháček (7:7)
59:50 Tak i Všestary se dočkaly a využívají početní výhodu.
59:00 Všestary bez golmana.
57:58 Timeout FBŠ Všestary
57:58 Vyloučen hráč #87 Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
57:32 GÓL Pacovští Honzíci! 6:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Adam Škoda, asistoval #87 Michal Hošek (6:7)
57:13 Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
55:45 GÓL Pacovští Honzíci! 6:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Tomáš Dohnal, asistoval #52 Adam Škoda (6:6)
55:45 Dvěma nechytatelnými střelami se hosté vrací do zápasu.
55:29 GÓL Pacovští Honzíci! 6:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (6:5)
54:45 Hosté v plném počtu. Diviš se rovnou z trestné lavice dostává do samostatného úniku. Jonáš zachoval klidnou hlavu a chytá.
53:42 Všestary dobývají soupeřovu branku, žádná střela v síti nekončí.
52:42 Vyloučen hráč #4 Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
52:20 Jonáš drží jak hebrejská víra. Chytil další dvě střely v krátkém sledu.
44:52 Lahučký zkoušel freestyle zpoza branky, moc nechybělo a přidal další gól.
43:00 Po třech minutách třetí třetiny máme střely na bránu již 4:1.
40:47 Nutno podotknout, že Moravec při předchozím gólu třikrát netrefil míček, ale nakonec ho do sítě přeci jen dostal.
40:36 Timeout Pacovští Honzíci
40:36 GÓL FBŠ Všestary! 6:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #7 Pavel Hellmann (6:4)
40:36 Raketový nástup domácích a dva vstřelené góly. To je začátek snů a hosté si berou oddechový čas.
39:59 Ve druhé třetině byli domácí jasně lepší a zaslouženě ji ovládli v poměru 2:0. Střely na branku 8:7
36:45 Golman je v pořádku, hraje se dál.
36:29 Hra je přerušena, hostující golman má bolesti po kontaktu s Novákem..
32:54 GÓL FBŠ Všestary! 5:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #91 František Lahučký (5:4)
32:54 Lahučký z rohu rychle rozehrává na Hellmanna za branku. Ten mazácky skóruje zasunutím zpoza branky.
30:30 Moravec běhá kolečka kolem soupeřovy branky a nechce nikomu půjčit míček.
29:37 Hosté v plném počtu.
27:37 Vyloučen hráč #98 Tomáš Dohnal družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
27:37 Macháček si na svou osobu vykoledoval faul.
24:52 Obrovské štěstí měl Jonáš. Střela hostí se otřela o boční tyčku, pak o tu horní a pokračovala k mantinelu.
23:57 Krajčího nahození před branku se pokusil tečovat tísněný Hellmann. Gól nedal.
21:20 Hra se přelévá ze strany na stranu. Nejdříve hosté netrefili míček před poloprázdnou klecí, pak domácí pouze do boční síťky, hosté vystřelili nad branku a následně ve velkých šancích neproměnili Krajčí ani Hellmann.
20:26 GÓL FBŠ Všestary! 4:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #57 Otto Suchomel (4:4)
19:59 Střely na branku v první třetině 8:12
19:42 GÓL Pacovští Honzíci! 3:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #22 Ondřej Toman, asistoval #43 Matěj Doubek (3:4)
19:42 Samostatný únik Jonáš dokázal zneškodnit, nepokrytou dorážku už nikoliv.
14:32 GÓL Pacovští Honzíci! 3:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #56 Jiří Růžička, asistoval #43 Matěj Doubek (3:3)
14:32 Smolný gól pro Jonáše, když mu Ružičkova střela propadla mezi tělem a rukou.
11:53 GÓL FBŠ Všestary! 3:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #74 Miloš Macháček (3:2)
11:53 A máme opět srovnáno. Už to vypadalo, že Macháček přijde o míček a hosté půjdou do brejku. On ho však udržel a nabídl Novákovi gól do prázdné branky.
10:02 GÓL Pacovští Honzíci! 2:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Tomáš Dohnal, asistoval #34 Tomáš Voldřich (2:2)
10:02 Hosté se opět ujímají vedení, když přesnou střelou z úhlu pod víko překonává Dohnal Jonáše.
07:38 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #7 Pavel Hellmann (2:1)
07:38 Hellmann našel Lahučkého, který se podíval, kde má golman místo a přesně zamířil.
06:58 Hosté se osvobodili z tlaku a střelou ze střední vzdálenosti se ujímají vedení.
06:51 GÓL Pacovští Honzíci! 1:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Tomáš Dohnal bez asistence (1:1)
05:55 Všestary jsou teď dobrou minutu na půlce soupeře a tlačí se do brány. Píše byl velmi blízko gólu.
05:52 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (1:0)
04:30 Macháček se prosmýkl mezi dvojicí hráčů. Golman hostí jeho střelu kryje.
02:00 Domácím se daří držet domluvenou taktiku - důsledné bránění.
00:22 Hosté ihned prověřili golmana negolmana Jonáše, který dnes zaskakuje za nemocného Ježka. Chytá s naprostým klidem.
00:01 Vítáme vás u dnešního zápasu, který je posledním domácím všestarského celku. Úvodní buly vyhrál domácí tým.