2

5.

série

Snipers Třebíč B - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 7:8pn
branky: 1. Adam Benáček, 3. Matěj Kuželka, 31. Adam Benáček, 35. David Salák, 38. Adam Benáček, 57. Vojtěch Máca, 59. Michal Kelbler - 3. Dušan Čapek, 16. Patrik Kučera, 20. Lukáš Zelenka, 22. Josef Žáček, 33. Dominik Suchý, 36. Šimon Ledvinka, 50. Ondřej Zmrhal, N Ondřej Lupač; rozhodčí: Pavel Urbánek - Jan Koten; vyloučení: 2 + David Salák OS:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaroslav Kučera 27 - Tomáš Hlava 25; po třetinách: 2:3, 3:3, 2:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #4 Ondřej Lupač a vstřelil rozhodující gól (7:8).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #93 Jakub Diviš , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #17 Lukáš Zelenka , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #36 Adam Benáček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #17 Lukáš Zelenka a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #93 Jakub Diviš a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #91 Šimon Ledvinka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #80 Martin Švanda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #4 Ondřej Lupač , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:59 Střely celkem 32:34
64:59 Střely v prodloužení 5:2
64:59 Komentář trenéra hostů: Krásné utkání, plné pohledných a rychlých akcí. Děkujeme všem. :-)
64:59 Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeřům za slušný zápas. Vyrovnaný zápas rozhodli nájezdy. Hosté proměnili o jeden více proto zvítězili.
64:00 Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:40 Třebíč už dvakrát trefila konstrukci branky.
62:20 Domácí golman podržel svůj tým.
61:53 Hosté v plném počtu.
61:10 Třebíč v početní výhoze by měla něco vymyslet.
60:01 Prodloužení se bude hrát 5 minut.
59:59 Střely ve 3. třetině 9:10
59:53 Vyloučen hráč #76 Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra rukou
58:03 GÓL Snipers Třebíč B! 7:7
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #60 Michal Kelbler, asistoval #9 David Salák (7:7)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty ve 3. třetině.
57:14 Hostující hráč po přerušení hry odhodil míček, rozhodčí jsou v klidu a nic neřeší.
56:53 GÓL Snipers Třebíč B! 6:7
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #61 Vojtěch Máca bez asistence (6:7)
56:00 Vyloučen hráč #4 Ondřej Lupač družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:35 Timeout Snipers Třebíč B
53:00 Třebíč se snaží vyrovnat, hráči z H. Brodu ale blokují střely.
50:30 Jeden nejmenovaný hráč z Třebíče neustále řve a nadává na svoje spoluhráče.
49:19 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Ondřej Zmrhal, asistoval #77 Dominik Suchý (5:7)
48:20 Kelbler Michal po souboji v rohu spadl na mantinel který spadl a uvelebil se na něm.
47:00 Třebíč se s obtížemi dostal na útočnou polovinu, poté ale velmi rychle ztratili míček.
45:00 Hosté v přečíslení, golman podržel svůj tým
44:00 Třebíč kombinuje na útočné polovině, míří ale vedle branky.
42:00 Třebíčský hráč netrefil branku, ale trefil rozhodčího do hlavy.
41:00 Po zblokované střele hosté získali míček a v klidu vystřídali.
40:01 Buly vyhráli hosté.
39:59 Střely ve 2. třetině 10:10
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:41 GÓL Snipers Třebíč B! 5:6
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #74 Matěj Kuželka (5:6)
35:07 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 Šimon Ledvinka, asistoval #4 Ondřej Lupač (4:6)
34:53 Vyloučen hráč #9 David Salák družstva Snipers Třebíč B - osobní trest
34:53 Vyloučen hráč #9 David Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nesportovní chování
34:24 GÓL Snipers Třebíč B! 4:5
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #9 David Salák, asistoval #93 Jakub Diviš (4:5)
34:23 Domácí také zatlačili soupeře a vstřelili branku.
32:38 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #77 Dominik Suchý, asistoval #41 Jakub Mareš (3:5)
32:37 Hosté tlačí Třebíč a střílí branku!
30:34 GÓL Snipers Třebíč B! 3:4
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #36 Adam Benáček, asistoval #9 David Salák (3:4)
29:30 Hostující golman předvedl velmi dobrý zákrok, míček v leže vyrazil nad branku.
28:20 Domácí v této třetině je velmi neaktivní ve střelách, zatím za tuto třetinu vystřelili pouze jednou.
27:29 Domácí v plném počtu.
26:00 Třebíč ušetříla pár vteřinek, dvakrát se dostali v oslabení do útoku.
25:29 Vyloučen hráč #3 Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání
24:00 Třebíč se snaží dostat na útočnou polovinu, kombinují zatím jen obránci za svojí brankou.
22:00 Domácí v protiútoku nevymysleli nic, ztratili míček a H.Brod uklidnil hru.
21:44 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #77 Dominik Suchý (2:4)
21:00 Oba týmy v klidu vystřídali.
20:01 Buly vyhráli domácí.
19:59 Střely v 1. třetině 8:12
19:33 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #17 Lukáš Zelenka, asistoval #76 Patrik Kučera (2:3)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:30 Třebíč chce jít opět do vedení, soupeře tlačí ale střely jdou mimo branku.
15:38 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Patrik Kučera, asistoval #47 Dušan Čapek (2:2)
15:37 A je vyrovnáno!!!
14:00 Třebíč hraje na rychlé protiútoky a na přečíslení. obrana je zatím celkem bezchybná.
11:20 Jde vidět, že hostující tým H.Brod chce vyrovnat, tlačí se do zakončení.
09:30 Tentokrát na druhé straně zamkli hosté Snipery, míček ztratili po souboji v rohu hříště.
08:10 Domácí Snipeři zatlačili soupeře a vytvořili si dobré šance, střely golman vychytal.
06:20 Po pokažené rozehry v rohu hřiště se hosté dostali k míčku a byli v přečíslení 3 na dva, hosté přečíslení nevyužili.
04:50 Po dlouhém dobývání útočných polovin hřiště obou týmů se hosté dostali k zajímavé střele, golman chytil.
03:00 Domácí se snaží dostat na útočnou polovinu, hostující obrana je ale v pozoru.
02:18 GÓL Snipers Třebíč B! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #74 Matěj Kuželka bez asistence (2:1)
02:11 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #47 Dušan Čapek, asistoval #17 Lukáš Zelenka (1:1)
01:10 Ledvinka Šimon střílem do poloprázdné branky, dorážku bohužel netrefil a míčku se zmocnili domácí.
00:10 GÓL Snipers Třebíč B! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #36 Adam Benáček bez asistence (1:0)
00:01 Buly vyhráli hosté.