1:6
    Miloš PROCHÁZKA
    (Obertan)

FBŠ Všestary - TJ Centropen Dačice 1:6
branky: 56. František Lahučký - 6. Daniel Holeček, 8. Radovan Kubek, 12. Radovan Kubek, 13. Filip Šlápota, 13. Michal Obertan, 60. Miloš Procházka; rozhodčí: Daniel Jireček - František Košňar; vyloučení: 5 + Jakub Moravec OS:3 + Pavel Stejskal 5; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Filip Ježek 12 - Tomáš Ferdan 20; po třetinách: 0:5, 0:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích Honzy Freiberga: Nástup do první třetiny se ve Všestarech nekonal. Potom nám slavíci ve Slavíčkově hale našeptali, že bychom měli hrát jinak. To jsme začali plnit na 100%. Bohužel jsme se nezbavili střelecké impotence. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelskému stolku. Tak zase zítra v Chlumci od 15:00 proti Honzíkům.
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Černého: V první třetině jsme měli výborný nástup. Ve druhé a třetí už to byla tzv. bramboračka. Děkujeme soupeři za hru.
59:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Miloš Procházka, asistoval #12 Michal Obertan (1:6)
55:11 GÓL FBŠ Všestary! 1:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #67 Jakub Moravec (1:5)
55:11 Nemožné se stává skutečností. Když už to vypadalo, že domácím by nestačilo ani deset třetin, aby proměnili šanci, tak se střelou naslepo z otočky trefuje Lahučký. Sám nevěří, že skóroval.
54:35 Domácí v plném počtu.
52:35 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
50:37 Hosté v plném počtu.
45:37 Vyloučen hráč #17 Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 5 minuty za nedovolené vrážení
45:37 Domácí jsou stále nebezpečnější. Hosté už nemohli jinak, než je zastavit faulem.
43:35 Hellmann měl na hokejce snížení. Z metru přestřelil.
42:47 Domácí v plném počtu.
39:59 Střely ve druhé třetině 11:5.
38:47 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary - osobní trest
38:47 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
38:47 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:30 Střely a šance Všestar se množí. Snad se dočkáme i gólu.
34:46 Hosté v plném počtu.
32:46 Vyloučen hráč #12 Michal Obertan družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
32:46 Hosté opět faulují za dvě minuty.
30:30 Všestary skórují, avšak gól neplatí. Brankovou čáru přešel až po hvizdu rozhodčího, který necitlivě neponechal domácím výhodu.
28:00 Osamocený útočník se objevil metr před Ježkem. Nedal.
26:00 Všestary konečně začínají něco hrát a běhat. Hellmann měl na hokejce snížení. Golman hostí drží nulu.
23:18 Oba týmy v plném počtu.
21:14 Vyloučen hráč #94 Kryštof Kůs družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za zvedání florbalky
21:14 Moravec v oslabení utíká a obrana Dačic ahá za záchrannou brzdu. Síly na hřišti se vyrovnají.
19:59 Střely na branku v první třetině 1:7.
19:18 I hosté si zkusí přesilovku.
18:52 Hosté v plném počtu.
16:52 Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
16:52 Zbytečným vyloučením teď hosté dávají šanci domácím.
12:36 Timeout FBŠ Všestary
12:36 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Michal Obertan, asistoval #4 Petr Jindra (0:5)
12:36 Rozhozené domácí psychiky využívají hosté ve svůj prospěch a Všestary berou time.out
12:36 Macháček zkouší projít přes tři hráče. To se mu nedaří a hosté ihned po zisku míčku opět skórují.
12:30 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #66 Daniel Holeček (0:4)
11:41 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #82 Tomáš Kubek (0:3)
11:41 Všestary ve větším tlaku nedokázaly ani vystřelit na branku, zato hosté z protiútoku šanci proměňují.
09:18 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:03 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #94 Kryštof Kůs (0:2)
07:03 Velké zmatky v domácí obraně trestají hosté dalším gólem.
05:15 Na třetí pokus byl už krátký.
05:14 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #3 Filip Šlápota (0:1)
05:00 Dvě šance hostů. Ježek obě chytá.
04:07 David Píše srdnatě bojuje v rohu u soupeřovy branky se dvěma protihráči. Vykoledoval si faul.
02:38 Ježkovi zvoní horní tyčka. Tuhle akci mohli dačičtí sehrát lépe.
01:44 Hra je plná drobných faulů. Oba týmy hrají podobný florbal.
00:36 Lahučkého střela zablokovaná prvním hráčem.
00:01 Máme tu začátek dnešního utkání které sledují celkem tří divačky.