9:8
    Filip HUŠEK
    (Vlášek)

FbC Hradec Králové - Pacovští Honzíci 9:8p
branky: 3. Filip Hušek, 10. Vít Heger, 12. Filip Hušek, 14. Filip Hušek, 16. Vít Heger, 22. Adam Petera, 54. Adam Středa, 56. Filip Hušek, 62. Filip Hušek - 5. František Zajíc, 5. Adam Škoda, 14. Matěj Doubek, 17. Tomáš Dohnal, 30. Matěj Doubek, 34. Michal Hošek, 42. Michal Hošek, 42. Tomáš Dohnal; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: David Šimeček 33 - Jaroslav Mareš 42; po třetinách: 5:4, 1:2, 2:2, 1:0
61:51 GÓL FbC Hradec Králové! 9:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #31 Dalibor Vlášek (9:8)
61:51 Komentář domácích K. Černého:Dnes jsme nepodali dobrý výkon. Byli jsme pomalí, nedůrazní a nekoncentrovaní. Neproměňování šancí nás málem stálo zápas, je co zlepšovat. Děkujeme soupeři za utkání.
61:51 Komentář hostí:Po náročném pátečním tréninku a daleké cestě, jsme dokázali lídra tabulky potrápit, ale bohužel jsme zápas nedotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas.
61:51 Jediná střela v prodloužení na straně Hradce.
61:51 Hradec přesnou střelou ukončuje utkání.
61:00 Prodloužení se od samého počátku hraje tvrdě. Hráči si na hřišti nic nedarují.
59:59 Střely po třetí třetině Hradec 14 a Pacovští Honzíci 10
58:30 Nebezpečnou střelu Hradce likviduje brankář Mareš.
56:54 Vyloučen hráč #87 Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
56:54 Vyloučení Pacovských Honzíků dává šanci Hradci na branku a na opětovné vedení v zápase.
55:09 GÓL FbC Hradec Králové! 8:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #53 Ondřej Souček (8:8)
55:08 Hradec smazal náskok soupeře brankou Filipa Huška.
53:12 GÓL FbC Hradec Králové! 7:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #65 Adam Středa, asistoval #15 Tomáš Černý (7:8)
53:11 Hradec snižuje náskok Pacovských Honzíků a snižuje na rozdíl jedné branky.
51:38 Hra v plném počtu a šance Pacovských Honzíků zastavena.
50:18 Při hře 4 na 4 si větší šance vytváří Hradec.
49:38 Vyloučen hráč #32 František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
49:38 Vyloučen hráč #29 Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení
49:30 Hradec zvyšuje nápor na Pacovské Honzíky.
48:25 Skvělá šance Hradce končí mimo bránu.
47:48 Nebezpečná akce Pacovských Honzíků, ale Šimeček na svém místě.
45:47 Brankář Šimeček teď předvádí skvělý zákrok.
44:40 Hradec se však nenechá zastínit soupeřem a vytváří si velmi dobré situace, ale bohužel se jim nedaří vstřelit branku.
43:40 Pacovští Honzíci nechtějí dát míč z čepele a kontrolují situaci.
41:32 GÓL Pacovští Honzíci! 6:8
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Tomáš Dohnal, asistoval #34 Tomáš Voldřich (6:8)
41:32 Pacovští Honzíci zabrali a vstřelili rychlé dvě branky.
41:25 GÓL Pacovští Honzíci! 6:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #87 Michal Hošek, asistoval #52 Adam Škoda (6:7)
41:00 První šance ve třetí třetině si vytváří Hradec.
39:59 Střely na bránu po druhé třetině Hradec 20 a Pacovští Honzíci 15
39:00 Na druhé straně zachraňuje situaci brankář Hradce.
38:05 Další šanci Hradce kazí brankář Pacovských Honzíků.
37:17 Zápas se nám trochu vyhrocuje a hráči jdou do soubojů s větší razancí.
34:35 Brankář domácích si po delší době připisuje zákrok.
33:03 GÓL Pacovští Honzíci! 6:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #87 Michal Hošek, asistoval #43 Matěj Doubek (6:6)
32:45 Brankář Pacovských Honzíků teď předvádí úžasné zákroky.
31:56 Vyloučen hráč #37 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hra na zemi
31:03 Hraje se přelévá ze strany na stranu a oba týmy chtějí dát další branku.
29:41 GÓL Pacovští Honzíci! 6:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #87 Michal Hošek (6:5)
29:40 Pacovští Honzíci získali výhodnou situaci a využili ji.
28:30 Míček si opět bere Hradec a zakládá nebezpečný útok, ale brankář hostí předvádí skvělý zákrok.
27:20 Po delší době si velmi dobrou šanci vytvořili hráči Pacovských Honzíků, ale branku nevstřelili.
23:15 Brankář Pacovských Honzíků, chytá nebezpečnou střelu.
22:30 Nebezpečné šance jsou teď na obou stranách, ale gól nepadá.
21:38 GÓL FbC Hradec Králové! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #73 Adam Petera, asistoval #29 Adam Ruprich (6:4)
21:37 Po nebezpečné střele na Šimečka si vzal Hradec míč a střílí gól.
20:30 Na začátku druhé třetiny si nebezpečné šance tvoří spíše Hradec, ale brankář Pacovských Honzíků vše chytá.
19:59 Střely na bránu zatím nerozhodně 16:16.
19:45 Nebezpečná střela na domácího brankáře, kterou s přehledem chytá.
18:55 Pacovští Honzíci úspěšně brání nátlak Hradce.
16:48 GÓL Pacovští Honzíci! 5:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #98 Tomáš Dohnal, asistoval #32 František Zajíc (5:4)
16:47 Pacovští Honzíci nechtějí pustit Hradec do velkého vedení a snižují na rozdíl jedné branky.
15:37 Nebezpečná střela Pacovských Honzíků končí mimo branku.
15:04 GÓL FbC Hradec Králové! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #74 Filip Hušek (5:3)
14:25 Velká šance teď na obou stranách, ale oba brankáři předvedli skvělý zákrok.
13:58 GÓL FbC Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek bez asistence (4:3)
13:57 Po opětovné akci Filipa Huška si Hradec připisuje další gól.
13:33 GÓL Pacovští Honzíci! 3:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (3:3)
13:32 Matěj Doubek si nezastavitelně nabral míč na čepel a nechytatelně zavěsil do Šimečkovi sítě.
11:35 GÓL FbC Hradec Králové! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #94 Daniel Elicer (3:2)
11:34 Hradec tlačí na soupeře a díky střele Filipa Huška si bere zpátky vedení.
10:59 Pacovští Honzíci rozehrávají z rohu a tvoří si šanci na střelu, která končí mimo.
09:51 GÓL FbC Hradec Králové! 2:2
09:50 Nebezpečný útok Hradce, který skončil gólem.
07:30 Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy si vytvářejí dobré šance.
06:30 Hradec si opět vytváří dobré šance, které ale končí zásahem gólmana.
05:07 Teď mají balón na čepeli spíše Pacovští Honzíci, kteří tlačí na Hradec.
04:46 GÓL Pacovští Honzíci! 1:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Adam Škoda, asistoval #98 Tomáš Dohnal (1:2)
04:10 GÓL Pacovští Honzíci! 1:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #32 František Zajíc, asistoval #52 Adam Škoda (1:1)
04:10 Pacovští Honzíci odpovídají gólem a srovnávají stav.
03:55 Hradec teď tlačí na soupeře a zakládá si dobré pozice.
02:20 GÓL FbC Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek bez asistence (1:0)
02:20 Hradec otevírá skóre dnešního zápasu.
02:05 První zákrok i pro domácího gólmana, který s přehledem chytá.
00:27 První střela Hradce prověřila gólmana Pacovských Honzíků, který byl však pozorný.