• 60 59:20
    2
    Adam STŘEDA

FBŠ Všestary - FbC Hradec Králové 9:11
branky: 1. Pavel Hellmann, 7. František Lahučký, 8. František Lahučký, 8. Miloš Macháček, 34. František Lahučký, 37. Štěpán Novák, 42. Pavel Hellmann, 54. Štěpán Novák, 60. Zdeněk Krajčí - 13. Adam Petera, 21. Ondřej Souček, 23. Jan Volenec, 33. Adam Ruprich, 37. Adam Hušek, 37. Adam Petera, 47. Adam Hušek, 52. Filip Hušek, 52. Adam Ruprich, 58. Adam Hušek, 60. Adam Hušek; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 153; zásahy brankářů: Filip Ježek 31 - David Šimeček 22; po třetinách: 4:1, 2:5, 3:5
59:59 Komentář trenéra hostů Jakuba Černéra: Do zápasu jsme vstoupili katastrofálně a zaslouženě prohrávali. Ve druhé třetině jsme se se ve všem zlepšili a do utkání se vrátili. Zápas jsme nakonec dovedli do vítězného konce, ale dnes to od nás nebyl dobrý výkon. Musíme se poučit z chyb. Děkuji skvělým fanouškům za podporu a soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra domacích Jana Freiberg: Opět jsme vstoupili do zápasu nahecovaně a ujali se zaslouženého vedení. Hala nás hnala kupředu a my jsme do toho dali maximum. Od druhé třetiny přebíral otěže soupeř a nakonec se mu podařilo srovnat. Bláznivý konec přinesl mnoho branek, ale na vítězství to nestačilo. Děkujeme divákum, pořadatelům a soupeři za pěkné utkání.
59:59 To je ode mě vše a já se s Vámi loučím. Hezký zbytek večera.
59:59 Počet střel domácího celku FBŠ Všestary:5 a hostující FBC Hradec Králové:12
59:32 GÓL FBŠ Všestary! 9:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #11 Zdeněk Krajčí, asistoval #74 Miloš Macháček (9:11)
59:32 Zdenda Krajčí trefuje krásnou střelou zadní síťku.
59:20 Vyloučen hráč #65 Adam Středa družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
59:05 GÓL FbC Hradec Králové! 8:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #3 Adam Hušek, asistoval #39 David Šimeček (8:11)
59:05 Vyloučen hráč #91 František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
59:05 Nepomohlo....
58:35 Domácí zkouší hru v 6. Tak snad jim to pomůže.
57:35 Timeout FBŠ Všestary
57:35 GÓL FbC Hradec Králové! 8:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #3 Adam Hušek, asistoval #33 Andrej Tibenský (8:10)
57:35 Magickou desítku dává Adam Hušek. To bude pokutka.
56:46 Ukázková sekera zezadu na Zdendu Krajčího. Ten radši odchází střídat.
54:42 Domácí vypustili totálně bránění a Jéžu v tom pěkně nechávají... Ten se ale nedá a nepouští míček za svá záda.
54:07 Nebezpečnou situaci před brankou uklidňuje duo Freiberg - Janeček.
53:20 GÓL FBŠ Všestary! 8:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (8:9)
53:20 Výbornou střelou z první Štěpa Novák prostřeluje Šimečka a snižuje tak stav pouze o jednu branku. Uvidíme srovnání na 9:9?
52:47 Velmi nebezpečná střela a Pepa Janeček dává parádní blok a dost možná zabránil dalšímu gólu. Kluci hradecký mají ty střely dost natrénovaný.
51:58 GÓL FbC Hradec Králové! 7:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Adam Ruprich, asistoval #65 Adam Středa (7:9)
51:58 Opět přečíslení a Hradec odskakuje od Všestar na dvě branky. Autorem této rozdílové branky je Adam Ruprich.
51:26 GÓL FbC Hradec Králové! 7:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #3 Adam Hušek (7:8)
51:26 V přesilové hře se trefuje střelou od tyčky Filip Hušek a posílá tak Hradec Králové do vedení o jednu branku.
50:52 Jéža předvedl zákrok večera a zabránil tak brance. Dnešní zápas patří gólmanům.
50:01 Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
50:01 Štěpán Novák předvedl situaci obdobnou chvilku předtím, ovšem tentokrát si jde odsedět dvě minuty na trestnou lavici. Za nás přísné rozhodnutí.
49:55 Krásný rychlý protiútok, Míla na Hellmika, Šimeček ovšem zachraňuje hradecké obránce.
48:31 Teď jde o všechno a oba týmy musí zabrat, pokud chtějí pomýšlet na 3 body. Zatím to vypadá, že nejvíc tyto body chtějí fanoušci Všestar.
47:17 Klasická situace Všestar.... jeden hráč má míček za brankou a zbytek až téměř u golmana a čekají, co s tím vymyslí jejich spoluhráč.. Samozřejmě že nevymyslí nic a míček končí na florbalkách hostujícího celku.
46:35 Nájezd alias skákající srnka Adam Hušek proměnuje a srovnává stav na 7:7.
46:34 GÓL FbC Hradec Králové! 7:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #3 Adam Hušek z trestného střílení (7:7)
46:34 Domácím hořelo do bot, takže zatáhli za záchrannou brzdu a stává se z toho nájezd pro hostující tým.
45:28 Utkání je plné emocí, ale všichni hráči už pochopili, že ve třetí třetině je nejvyšší čas zajímat se o výsledek. Takže hra je teď opatrnější a nikdo nic neriskuje.
44:15 Po chybě domácích šli 3 na 2, tato situace končí u Adama Huška, který přestřeluje prázdnou branku.
42:54 Na hřišti můžeme vidět Pepu Janečka, který nastupuje proti svému spolutrenérovi Jerrymu na hradecké straně. Doufám, že je to spíš stmelí a nikdo se nenaštve, aby mohli o víkendu odtrénovat společnými silami vítězně dvě utkání hradeckých žen.
41:44 GÓL FBŠ Všestary! 7:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #30 David Píše (7:6)
41:44 Hellmik dává šanci Píšisovi, aby si dal gól. Míček se ale divně odrazil z branky a dostal se opět k Hellmikovi, který to bere na sebe a střílí branku.
41:14 Veliký střet dvou 74 dopadl ve výsledku dobře. Paní zdravotnice pohotově vyběhla, ale kluci se sebrali a již hrají dál. Ostatně, Míla je nerozbitnej.
40:41 První střelu poslední třetiny má na florbalce Zdenda Krajčí.
39:45 Hosté tentokrát měli rozehrávku, nepoužili ťukačku a střela šla na branku, Likviduje to v pohodě Ježek.
39:22 Hra se přiostřuje a rozhodčí stále víc musí využívat píšťalku.
38:34 Hrozící brejk hostů zastavil Jéža.
37:43 U obou celků jsou vidět akce, kdy si posílají míčky vzduchem a doufají, že to jejich spoluhráč trefí.. Bohužel tohle ještě nikdo netrefil dnes, tak by bylo fajn najít něco účinnějšího.
36:53 GÓL FBŠ Všestary! 6:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #74 Miloš Macháček (6:6)
36:53 Dnes se tu dějí teda věci... Parádní klička s obhazovačkou a ještě parádnější střela bekendem Štěpána Nováka srovnává tento zápas!
36:29 GÓL FbC Hradec Králové! 5:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #73 Adam Petera, asistoval #15 Tomáš Černý (5:6)
36:29 Velice útočný florbal dokazuje to, že Hradec přidává další branku, Do vedení posílá Hradec Adam Petera.
36:22 GÓL FbC Hradec Králové! 5:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #3 Adam Hušek, asistoval #88 Martin Šejvl (5:5)
36:22 Špatně rozebraní hráči na vlastní polovině a je z toho gól pro hostující. Skóre srovnává Adam Hušek.
35:57 Probíhá vášnivá debata domácích s rozhodčím, zdá se, že tento duel vyhrává pan rozhodčí.
35:02 Trenérovi hostí se nelíbí jak jeho svěřenci hrajou a téměř mu praská žilka.
34:20 Na druhé straně hned veliká šance, ale míček opět skončil na balkóně.
33:47 GÓL FBŠ Všestary! 5:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #7 Pavel Hellmann (5:4)
33:47 Boční střelou kompletuje Fanda Lahučký svůj hattrick a posílá Všestary do vedení.
32:49 Pozdrav na balkón poslal svou střelou Hellmik.
32:30 GÓL FbC Hradec Králové! 4:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Adam Ruprich, asistoval #53 Ondřej Souček (4:4)
32:30 Domácím se úvod přesilovky vůbec nevydařil a v oslabení se trefuje Adam Ruprich a asistoval mu Ondra Souček.
31:57 Vyloučen hráč #27 Lukáš Čubírka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:57 Akce 3 na 1, Míla Macháček viděl možnost faulu a přesně tak se to stalo a Lukáš Čubirka si jde odpočinout na trestnou lavici.
30:25 Kuba Moravec si udělal srandu ze soupeře, prokličkoval celé hřiště, ale hřiště je mu malé, jelikož zvednul hlavu a byl už u branky, Šimeček mu ovšem nedal šanci.
28:34 Vyloučen hráč #33 Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
28:34 Vyloučen hráč #91 František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
28:10 Adamovi Ruprichovi se podařilo složit všestarského Goléma Štěpu Nováka.
27:22 Adam Hušek si udělal z domácích hráčů kuželky a bekendem míří na balkon.
26:04 Nejvyšší kvality hostujících ukazuje David Šimeček, který likviduje jednu šanci za druhou, jelikož obránci mu extra nepomáhají.
24:39 Hradec udělal chybu v rozehrávce, míček se dostal ke Zdendovi Krajčímu, ten 500% šanci nedal. Možnost na nápravu mu dal Kuba Moravec přesnou zadovkou, ani na podruhé to nevyšlo. Tak snad přiště.
23:40 Rychlý protiútok dva na jedna končí Ťavkou v hostující brance. Po dotazu, zda se to počítá alespoň za půl gól, nám řekli, že bohužel takhle to nefunguje.
22:24 GÓL FbC Hradec Králové! 4:3
Vlastní branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #2 Jan Volenec (4:3)
22:24 Vlastní brankou Ťavič dává naději hostujícím. Zmatený Jéža jen koukat.. jako my všichni v hale..
22:00 První raritní věc: sprintující Hellmik za míčkem směrem k hostující brance.
20:54 Vidíme krásnou kombinační hru, v této třetině jsou ale jasně lepším týmem hostující.
20:14 GÓL FbC Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #65 Adam Středa (4:2)
20:14 Hned na začátku druhé třetiny parádním bekendem snižuje náskok Ondra Souček. Těžko říct, co jim trenéři dali v šatně, jelikož do této třetiny naběhli v neuvěřitelném tempu.
19:26 Hosté se dostali přes rozehrávku v trojúhelníku téměř až ke střele, ale to Kuba Měsíček nechtěl dovolit a svým tělem ho odstavil tak, že soupeř nevěděl ani kde má florbalku.
18:43 Štěpa Novák využívá svou velikost a hostující hráč od něj odletěl jak papír.
17:25 Dnes máme jasný, že to bude hodně útočný florbal a brankáři se nudit nebudou. Vypadá to na velké gólové hody. Pro někoho možná hody v podobě trestných minut.
16:03 První útočná šance přesilovky Všestar byla od kluků z hradeckého klubu.
15:37 Vyloučen hráč #31 Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
15:37 Kapitán jako správný lev bojující za svůj tým vybojoval přesilovku pro svůj tým.
15:18 Všestary v plném počtu.
14:13 Hosté drží míček na útočné polovině, ale nedaří se jim to nahrát na své hokejky. Všestary už 2x v brejku, Šimeček zatím vše s jistotou chytá.
13:19 Hradec opět standartka na velkém brankovišti, opět ťukec a střela zas mimo. Na tomhle by měli zapracovat, vypadá to hezky, teď jen aby to bylo k něčemu.
13:18 Vyloučen hráč #65 Jakub Měsíček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:18 Obránce Hradce vystřelil od poloviny, míček poskakoval na brankovišti a končí to dvouminutovým vyloučením Kuby Měsíčka za vrážení.
12:08 GÓL FbC Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #73 Adam Petera, asistoval #53 Ondřej Souček (4:1)
12:08 Máme tu první gól hostujícího celku. Za Hradec se střelou do šibenice trefuje Adam Petera a snižuje na 4:1.
11:44 Honza Volenec alias Ťavič sroloval čistě soupeře v rohu a vypadá to, že si našel svého nepřítele, jelikož hned poté, co se vyhrabal z mantinelů, začal Ťaviče strkat.
11:12 Záar před domácí brankou, Ježek na zemi, ale i tak drží svůj tým a znemožňuje hostujícím radost.
09:58 Jelikož je to derby, jsou tu na místě i emoce. Což je typické pro domácí tým, tak už se projevují.. doufejme, že to nebude zas nějak=é vyloučení.
08:50 Velký tlak Všestar ukončují hradečtí výhozem, aby si mohli vystřídat.
08:00 Hradec má standartku na velkém útočném brankovišti, nádherně rozehraná ťukačka bohužel končí střelou za branku.
07:20 GÓL FBŠ Všestary! 4:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček bez asistence (4:0)
07:20 Tak tohle je opravdu neskutečný. Hradec prohrál buly, toho využívá dnes briliantní Miloš Macháček a sráží Hradec ke dnu jako Titanic.
07:17 GÓL FBŠ Všestary! 3:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #11 Zdeněk Krajčí (3:0)
07:17 Neuvěřitelný tlak týmu Všestar! Opět se prosazuje Fanda Lahučký a asistoval Kuba Moravec.
06:58 GÓL FBŠ Všestary! 2:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #91 František Lahučký, asistoval #74 Miloš Macháček (2:0)
06:58 Náskok zvyšuje elegantní střelou Fanda Lahučký. Nahrávku dostal od Míly, který probíhá hradeckou obranou jako nůž máslem.
06:23 Tým hostí se zdá být zaražený, jako by se soupeřů bál. Což je poměrně zvláštní, když jich je skoro o 10 více.
05:09 Šance domácích, Lahučký na Freiberga, ten na Šimečka, ale pouze do boční sítě.
03:50 První větší šance hradeckých kluků končí na bedrech Filipa Ježka, který svůj tým drží celou sez=onu.
02:37 Hradec se snaží kombinovat v rozehrávce zezadu a domácí celek stojí pozičně dobře a odebírá jim balonek.
01:14 Hra je ve velkém tempu a více ze hry mají Všestary, který tlačí své soupeře na jejich půlce.
00:45 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (1:0)
00:43 A hned v začátku utkání máme první branku domácího celku! Z rozehrávky se trefuje Pája Hellman a asistoval mu Míla Macháček.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrává domácí Kuba.
00:00 Oba týmy se rozcvičují a připravují na zápas. Můžeme vidět i generační rozdíl. Na straně Všestar stojí ostřílení matadoři a na straně Hradce Králové zase houževnatí mlaďáci.
00:00 Dobrý večer. Vítáme vás u napínavého utkání mezi domácím týmem Všestary a hostujícím týmem z Hradce Králové. Zajímavostí je, že ze všech přítomných hráčů nejsou z Hradce Králové tak zhruba 3 lidi. Doufáme, že to bude stejně napínavé, ale pouze s polovinou gólů, jelikož minulý vzájemný duel skončil 12:11 lépe pro FBC Hradec Králové.