• 59 58:51
    2
    Petr LESÁK

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FTC Vysoké Mýto  6:10
branky: 7. Petr Kminiak, 10. Adam Gabris, 18. Jiří Doleček, 24. Adam Gabris, 37. Jan Skalický, 40. Jan Skalický - 7. Adam Kobr, 12. Vojtěch Pavlák, 14. Martin Kadavý, 16. Jiří Unzeitig, 28. Milan Koubek, 31. Vojtěch Pavlák, 44. Martin Kadavý, 47. Milan Koubek, 56. Jiří Unzeitig, 57. Libor Knypl; rozhodčí: Martin Preclík - David Růžička; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Dominik Moravec 19 - Tomáš Hynek 19; po třetinách: 3:4, 3:2, 0:4
59:59 Komentář trenéra domácích Petra Adamce: Dnešní utkání jsme prohráli velkým množstvím individuálních chyb a jako obvykle tento komentář píši k většině utkání z této sezony. Děkujeme soupeři za utkání a užijte si hezký zbytek víkendu.
59:59 Komentář trenéra hostů Jinřicha Večere: Dnes jsme vyhráli zaslouženě, zejména díky bezchybnému výkonu v závěrečné třetině, děkuji našim fanouškům za podporu a hráčům soupeři za hru.
58:51 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
56:36 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #79 David Vaňásek (6:10)
55:57 Vyloučen hráč #16 Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
55:28 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (6:9)
53:40 Timeout FTC Vysoké Mýto
46:09 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #77 Filip Kerhart (6:8)
45:52 Vyloučen hráč #7 Jan Matyáš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za špatné střídání
43:12 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (6:7)
39:41 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (6:6)
38:12 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Náhlík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
36:52 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #28 Jiří Doleček (5:6)
36:20 Vyloučen hráč #77 Filip Kerhart družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
33:54 Vyloučen hráč #4 Marek Cifra družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
30:45 Vyloučen hráč #19 Marek Švec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
30:45 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
30:12 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #10 Milan Koubek (4:6)
27:20 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (4:5)
23:39 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Adam Gabris, asistoval #8 Jan Skalický (4:4)
17:34 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Jiří Doleček, asistoval #2 Petr Kminiak (3:4)
15:04 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #79 David Vaňásek (2:4)
13:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý bez asistence (2:3)
11:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Vojtěch Pavlák, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (2:2)
09:00 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:1
06:29 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #2 Petr Kminiak, asistoval #12 Vojtěch Náhlík (1:1)
06:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Milan Koubek (0:1)