• 58 57:11
    9:4
    (Vaňásek)

FTC Vysoké Mýto - TJ Centropen Dačice 9:4
branky: 2. Petr Lesák, 16. Jiří Unzeitig, 20. Adam Kobr, 33. Martin Kadavý, 37. Adam Kobr, 39. Jiří Unzeitig, 43. David Vaňásek, 49. Petr Lesák, 58. Martin Kadavý - 17. Tomáš Kubek, 28. Daniel Holeček, 33. Tomáš Vítek, 36. Radovan Kubek; rozhodčí: Lenka Jansová - František Košňar; vyloučení: 5:4 + Daniel Holeček 5; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Tomáš Olejár 24 - Lukáš Vacuška 33; po třetinách: 3:1, 3:3, 3:0
59:59 Komentář trenéra domácích: Z naší strany dnes poctivý a bojovný výkon, přesně takový jaký si od našeho týmu představuju pokaždé. Byly jsme dnes lepším týmem a proto jsme zvítězili. Dačický přeji šťastný návrat domů a hodně úspěchu v boji baráž.
59:59 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za hru.
58:57 FTC opět v pěti
57:11 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý, asistoval #79 David Vaňásek (9:4)
56:36 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
56:34 FTC vyvíjí obrovský tlak na hosty.
55:46 Timeout FTC Vysoké Mýto
55:46 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 5 minuty za hrubost
55:46 Opravdu nehezký faul hráče TJ Centropen Dačice.
54:51 Domácí tým neproměnil hru 5 na 3
54:03 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
52:51 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:56 Zákrok brankáře hostů ve stoje!!
51:03 Hráči obou družstev se perou o míč jako lvi.
49:38 Škoda krásné akce FTC.
48:28 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #78 Jiří Unzeitig (8:4)
48:26 Hosté drží míček.
43:13 FTC Vysoké Mýto se dostává do tří bodového vedení.
42:23 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #3 Petr Lesák (7:4)
41:25 Adam Kobr také nastoupil.
40:16 Tomáš Vítek opět na hřišti.
39:56 Adam se ubírá na lavičku.
39:56 Máme tu možné zranění domácího hráče Adama Kobra.
38:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (6:4)
38:16 Vyloučen hráč #15 Tomáš Vítek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
37:40 Vyloučen hráč #20 Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká florbalka
37:40 Na brankáře hostů letělo již 25 střel
36:52 Hra je neskutečně vyhrocená.
36:17 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #27 Martin Kadavý (5:4)
35:40 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #66 Daniel Holeček (4:4)
35:02 Konec oslabení hostů. Neproměněné
33:27 Hra na hřišti se přelévá.
32:58 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za držení
32:28 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý, asistoval #6 Adam Kobr (4:3)
32:12 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:3
Vlastní branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Tomáš Vítek (3:3)
31:20 Vyloučen hráč #77 Filip Kerhart družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vražení zády
30:54 Velké ohrožení branky hostů.
28:55 Pěkně zblokovaná střela hostů.
28:27 Nepovedená střela domácích.
27:21 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #78 Jiří Sedláček (3:2)
26:09 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
24:16 Po ohrožení brány hostů míč končí mimo hrací plochu.
21:52 FTC opět v plné síle.
20:48 Hráč domácího družstva s číslem neproměnil trestný nájezd.
20:10 Tým TJ Centromen začalo s oslabením.
19:30 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
19:14 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #20 Vojtěch Pavlák (3:1)
16:16 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #66 Daniel Holeček (2:1)
15:03 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (2:0)
12:54 Ohromný zákrok brankáře domácích Tomáše Olejára.
09:23 Hezky vymyšlená akce od Vysokého Mýta.
07:57 Míček vykopnut ze hřiště.
06:11 Hráč TJ Centropen srazil svého spoluhráče.
04:57 Krásná střela TJ Centropen, neproměněná.
04:08 TJ Centropen rozehrává ze svého rohu.
02:41 Vysoké Mýto po vstřelené brance je stále na míčku.
01:38 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #79 David Vaňásek (1:0)