2:15
    Martin NERADÍLEK
    (Hušek)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbC Hradec Králové 2:15
branky: 36. Petr Liška, 40. Petr Liška - 6. Filip Hušek, 23. Daniel Elicer, 26. Andrej Tibenský, 31. Tomáš Černý, 34. Filip Hušek, 38. Filip Hušek, 40. Filip Hušek, 43. Ondřej Souček, 45. Adam Petera, 48. Andrej Tibenský, 49. Adam Ruprich, 49. Adam Petera, 54. Ondřej Vykydal, 57. Adam Petera, 57. Martin Neradílek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4 + Jan Suchý OS:4; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 30, Jakub Hozlár 4 - Jeroným Žižka 20; po třetinách: 0:1, 2:6, 0:8
59:59 Komentář domácích - výsledek neodpovídá hře. Zápas rozhodli neproměněné šance.
59:59 Komentář trenérů hostí: Předvedli jsem kvalitní a koncentrovaný výkon po celou dobu zápasu a to rozhodlo. Zasloužené vítězství.
59:59 Počet střel domácích 8. Počet střel hostů 13.
56:32 GÓL FbC Hradec Králové! 2:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #6 Martin Neradílek, asistoval #74 Filip Hušek (2:15)
56:00 GÓL FbC Hradec Králové! 2:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #73 Adam Petera, asistoval #74 Filip Hušek (2:14)
55:05 Domácí se nemohou ani dostat do přečíslení.
53:45 GÓL FbC Hradec Králové! 2:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #14 Ondřej Vykydal, asistoval #29 Adam Ruprich (2:13)
53:07 Vyloučen hráč #45 Filip Lébl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
52:34 Domácí se nemohou dostat do útoku.
50:38 Domácí neproměňují 2 na 1.
49:27 Hosté blokují mnoho střel.
48:42 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
48:42 GÓL FbC Hradec Králové! 2:12
48:10 GÓL FbC Hradec Králové! 2:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Adam Ruprich bez asistence (2:11)
47:17 GÓL FbC Hradec Králové! 2:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Andrej Tibenský, asistoval #6 Martin Neradílek (2:10)
45:58 Domácí neproměňují nádherný brejk.
45:44 Hosté mají více ze hry.
44:01 GÓL FbC Hradec Králové! 2:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #73 Adam Petera, asistoval #6 Martin Neradílek (2:9)
43:15 Hosté mají více střel více střel než domácí v přesilovce.
42:33 GÓL FbC Hradec Králové! 2:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček bez asistence (2:8)
42:05 Hostující hráč jde sám na brankáře.
41:17 Vyloučen hráč #67 Vojtěch Koudela družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
40:30 Třetí třetina začala ve vysokém tempu.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #64 Jakub Hozlár družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
39:59 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #33 Petr Liška z trestného střílení (2:7)
39:59 Počet střel domácích 10. Počet střel hostí 15.
39:10 GÓL FbC Hradec Králové! 1:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #33 Andrej Tibenský (1:7)
37:54 GÓL FbC Hradec Králové! 1:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #73 Adam Petera (1:6)
37:54 Vyloučen hráč #77 Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - osobní trest
37:54 Vyloučen hráč #77 Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
35:21 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #33 Petr Liška, asistoval #17 Lukáš Zelenka (1:5)
35:21 Domácí mají důraz před brankou a vstřelují gól.
33:54 Domácí si vytváří šance z přesilové hry.
33:28 GÓL FbC Hradec Králové! 0:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek z trestného střílení (0:5)
33:18 Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
30:55 Domácí jdou sami na brankáře, ale gól nedávají.
30:16 GÓL FbC Hradec Králové! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #15 Tomáš Černý, asistoval #53 Ondřej Souček (0:4)
29:40 Vyloučen hráč #17 Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování florbalky
29:14 Hosté trefují tyčku
27:35 Nebezpečnu střelu domácích chytá golman.
25:48 GÓL FbC Hradec Králové! 0:3
25:02 Rozhodčí domlouvá hostujícím trenérům.
24:14 Hosté netrefují prázdnou bránu.
22:55 Domácí si v přesilovce nevytvořili žádnou šanci.
22:19 GÓL FbC Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #6 Martin Neradílek (0:2)
21:04 Domácí si zatím nevytvořili šanci.
20:40 Vyloučen hráč #33 Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
19:59 Počet střel domácích 4. Počet střel hostů 12.
19:09 Hosté mají z přesilovky hodně šancí, ale neproměňují.
17:58 Vyloučen hráč #17 Lukáš Zelenka družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi
11:45 Hosté více drží balonek, ale domácí statečně brání.
10:28 Hosté zatím více střílí.
05:58 GÓL FbC Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek bez asistence (0:1)
05:58 První nebezpečná střela hostů končí gólem.
04:04 Hra je zatím vyrovnaná.
03:43 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vykydal družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
01:09 První střelu si připisují domácí.